Everett_Young
O uživateli
- Přezdívka
- Everett_Young
- Datum registrace
- Návštěv
- 26,127
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Aviv Ono to taky původně nemělo vyznít tak jak to vyznělo :-D
-
Zastřelte to někdo!
-
Ramsay byl toho večera poněkud neklidný... takový tichý a zádumčivý. Takový býval vždy v neděli po hádce se strýcem. Vlastně jsem tedy ani nepostřehl kdy odešel, ztratil se někde v domě a po chvíli se ozval výkřik. Byl to Roose. Myslel jsem napřed, …
-
-
@Aviv Ale to víš, že mohla. V té době bude mít Margaery za sebou 4 manžely (Velký Jiný skončil otrávený jí samotnou) a Daenerys 2 - obě jsou nezadané a obě likvidují jednoho manžela za druhým. Jsou pro sebe jako stvořené, nejspíše spolu budou skvěle…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Everett_Young 3. května 2016
-
@Aviv tak já se tedy nechám překvapit specialitou šéfkuchařky :-P
-
V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Everett_Young 2. května 2016
-
9 smajlíků na 4 řádky? Koho mi to jen připomíná...
-
@Achileus Stannis Bouřlivý konec dobyl. Sice lstí, ale dobyl. Pokud jde o Vrabčáka, ten může tvrdit co chce, jakmile se dostane do diskuze bez empirických důkazů, nikdo mu nedokáže, že nemá pravdu :-DV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Everett_Young 30. dubna 2016
-
@Sagart správná intrikářka musí používat mnohem mazanější metody, jinak by jí za chvíli nikdo nebral vážně - podívej na Cersei. :twisted: Taková Olenna zvládá manipulace mnohem lépe a přitom už dávno nemá k dispozici stejné možnosti jako Cersei @Av…
-
@Aviv krev přátel není třeba, nepřátel je vždycky dost, takže pokud budou mít přátelé chuť mohou si klidně také nalít skleničku, popřípadě si zapůjčit šaty ušité z nepřátel (to prý někteří Boltonové také dělali). Hrůzov je tak pohostinné místo :-DV diskuzi V ktorom hrade alebo meste by ste chceli žiť a prečo? Komentář od Everett_Young 28. dubna 2016
-
@Sagart meh, sirovou ne, v tom může být tasemnice nebo něco podobného, ale dobře upravená, proč ne. Pokud jde o červenou tekutinu, mám raději slzy dětí které rozpláču svou krutostí, ale nepohrdnu ani krví svých nepřátel :twisted:V diskuzi V ktorom hrade alebo meste by ste chceli žiť a prečo? Komentář od Everett_Young 28. dubna 2016
-
Není nad to pověsit si nad krb kůže svých nepřátel :DV diskuzi V ktorom hrade alebo meste by ste chceli žiť a prečo? Komentář od Everett_Young 28. dubna 2016
-
@Mellien mysli na nebohé děti v Africe, které by Jona dávno sežrali =D
-
@Sagart to uvidíš hned jak tenhle topik zmizí :-DV diskuzi V ktorom hrade alebo meste by ste chceli žiť a prečo? Komentář od Everett_Young 25. dubna 2016
-
Žádný dobrák ať nevytváří žádný topik, ten vytvoří někdo z modů v příslušné kategorii pro seriál, ať tu zase nejsou tři topiky k jedné epizodě jako minule... Jinak seriál už se zvrhl v totální blbost.
-
@Aviv V tom případě nejspíš Zimohrad. Je pravda, že to vyhřívání termálními prameny vypadá zajímavě, a dokonce horká jezírka ve kterých se dá koupat i v zimě (což je bezva nápad, všude kolem -20 jen v jezírku pořád příjemná teplota). A kočky se dají…V diskuzi V ktorom hrade alebo meste by ste chceli žiť a prečo? Komentář od Everett_Young 24. dubna 2016
-
A jelikož jsme se vrátili všichni a nikdo nemá doživotní trauma (asi :-D ) tak aspoň víte, že můžete příště přijet taky. (pokud bychom se hromadně shodli, že konkrétně Vás nemáme rádi, dáme vám včas vědět :twisted: )
-
@Aviv ty máš jasný Sluneční Oštěp :-P Zimohrad může taky vypadat dobře, ačkoli už před vypálením potřeboval rekonstrukci. Štít nemusí být špatný, ačkoli žádný přepych to rozhodně nebude Řekotočí bych si určitě nevybral, je mi celkově dost nepří…V diskuzi V ktorom hrade alebo meste by ste chceli žiť a prečo? Komentář od Everett_Young 24. dubna 2016
-
@DonPadre příspěvky jsou upravit, stačí najet myší na sůj příspěvek a objeví se ti tlačítko upravit ;-)
-
@Sagart fotečky z hraní klidně, ale fotečky s námi nejsou na veřejné publikování.
-
Tygr do každé rodiny! :-)
-
@Monte Karstark černoch, indián a číňan. Jen mě překvapuje, že tam ještě není židovská lesba.
-
Většinově jsou to obrázky použité k druhé edici karetní Hry o Trůny. Ohrař, Robert, Mance, Joff... ti všichni mají na kartičkách přesně tenhle obrázek.
-
@Nevada tak přijeď taky, nejsme uzavřená společnost ;-)
-
Terra Mystica je dobrá a je to euro kde se v podstatě hráči moc nedostanou do střetu,osadníci to samé. Bang známe asi všichni. Půjčit deskovou GoT není problém, ale rozhodně bych jí nebral do hospody, a nevidím jako dobrý nápad táhnout jí s sebou :-…
-
@Sagart co je na laser game děsivého? Battle of Nations, to je jiná liga :-D Přijď a uvidíš.
-
@Jay když jsem koukal posledně, medián byl kolem 16,5k což opravdu není moc.
-
@brbr To je moderátorka, která v GoT vůbec nehraje :-D
-