Everett_Young
O uživateli
- Přezdívka
- Everett_Young
- Datum registrace
- Návštěv
- 26,127
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Aviv Mlhy Avalonu jsem viděl, ale nečetl jsem předlohu, takže to nemůžu srovnat. Nicméně samotný film pro mě byl takový slabší průměr, neurazí, ale znovu to už vidět netoužím.
-
@Achileus jenže v té díře na peníze je právě ten ohromný průšvih spoluúčasti, který ty ve svém konceptu ignoruješ - v současném stavu je úplně k ničemu cpát do zdravotnictví víc peněz, protože jediné k čemu to povede je to, že se v něm ztratí ještě …
-
-
@Dreamer ke svařenému vínu leda něco od Trošky :twisted:
-
Conan má skvělé rozhovory a ještě lepší úvodní parodie na filmy/seriály/cokoli.
-
@flanker.27 nezapomeň, že průměrný stormtrooper nedokáže trefit hlavní postavu, a když už ano, tak jí to jenom škrábne =D
-
@flanker.27 myslím, že tady to nebude její chyba, prostě dělá to, co po ní chtějí, a pokud je to napodobení Jennifer popřípadě přímo Katniss (což už by mě ani nepřekvapovalo), tak jí ani nic jiného nezbývá. Ale ono je těžký vypadat drsně s 160cm a v…
-
@flanker.27 spíš vidím problém v tom, že se jí snaží stylizovat do HG, což povede jen k další vykrádačce.
-
sešla se mi hromada eur na steamu. Nějaké herní typy? Zatím uvažuji o Rise o the Tom Raider.
-
@Nevada - před novými filmy, opakovací maraton... jak mi ty hlášky chyběly :-D "A je to tady. Mašinka Joe nepojede." "Jak to víš." "Protože nejede už půl roku. Nemyslím si, že by byl rozbitý, myslím, že se zabil aby se dostal od té rodiny!"
-
Oni mají celé stránky :-D http://www.prozreniandelu.cz/ EDIT: A 16.7.2016 prý vstoupíme do šesté dimenze :-D Jsem opravdu zvědavý, jaké to bude, žít v šesti rozměrech :-D
-
-
Oni mají i další videa. A některá jsou ještě lepší než tohle :-D :dance:
-
@Arutha Já bych byl pro, ale muselo by se to uspořádat někdy přes víkend, aby měli všichni čas.
-
@Monte Karstark ne, nejen lidi z Brna, jen jsem se podivoval nad tím, kolik lidí žije právě tam.
-
@Arutha V Brně je obrovská koncentrace členů :-D Samozřejmě, to není problém :-)
-
@Sagart nikdo jiný než lidi z Brna a okolí slovo šalina nepoužívá :-P Ve zbytku republiky je to tramvaj. Věř mi, tohle nechceš číst. Opravdu, opravdu nechceš, a já si nejsem jistý, jestli chci, aby se něco takového dostalo na veřejnost.
-
@Sagart ha, další Brňák :-D a dokonce jak se zdá, tak domorodec.
-
@Sagart Tohle opravdu není můj šálek čehokoli. Ale ano, vytvořil, a také je to poschovávané na příslušných serverech popřípadě u mě v soukromých složkách. Nicméně tematika je poněkud odlišná :-) Stejně tak tu mám několik povídek ve starých kolech (a…
-
@Sagart Zatím ne, nicméně po různých jiných serverech se válí různé jiné věci. Ale většina toho je zamčená u mě, aby k tomu pokud možno nikdo neměl přístup.
-
@Sagart kde bereš tu jistotu, že už se tak neděje? :-D
-
@Sagart já říkal, že byl zlobivý chlapec :-D @Aviv a nebo se dozvíme zdrcující zprávu - Leia vždycky byla na zlý kluky a teď když víme, že Obi nebyl žádný Mirek Dušín.... :twisted: (vystřižená scéna epizody IV)
-
@Dreamer proto jsem navrhoval přesunutí do kecáliště. @Aviv na Zdi je i tuřín dobrý :-)V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Everett_Young 5. dubna 2016
-
@Aviv Protože kecáliště je temné a plné hrůz :-DV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Everett_Young 5. dubna 2016
-
Obi-wan byl zlobivý chlapec :-P
-
@Aviv vidíš, nejsi slušný člověk, když tu pročítáš starší diskuze :-P @Sagart ok, ale přesuňme to do kecáliště. Nebo založme nový topik :twisted:V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Everett_Young 5. dubna 2016
-
Ale na Everettovi přeci není nic tajného, jak by mohl říct každý, kdo již moji identitu odhalil. Ačkoli když o tom tak teď přemýšlím, tak mi dochází, že ze dna Orlické přehrady se špatně mluví :twisted: Ne, teď vážně, na mě toho moc tajemného není…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Everett_Young 5. dubna 2016
-
No, když nebudeme ignorovat děj v knihách které DIsney odmítlo, tak docela dobře může být Obiho dcera / vnučka :-D
-
@Sagart a tím že jsi iluminát, jsi i Kalousek a dostal jsi do vězení jistého politika a tím jsi i nejvyšší Vrabčák a dostal jsi do vězení Cersei a ten nejvyšší Vrabčák perfektně sedí k významu tvého nicku. Jsi odhalen Sagarte.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Everett_Young 5. dubna 2016
-
@Sagart z toho vyplývá jediné - jsi taky iluminát :-DV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Everett_Young 5. dubna 2016