PeRcIvAl
O uživateli
- Přezdívka
- PeRcIvAl
- Datum registrace
- Návštěv
- 817
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
-
-
to by tam muselo byt vidět. to je ještě před
-
sveva: tak to me jo, ale zajimalo by ktera z věží je pobočníkova tam bych se moc nestěhoval :)
-
-
-
-
smrt od Terryho Pratchetta :)
-
-
-
-
-
Už vidím za dva roky jak budou natáčet bitvu o zeď, aby HBO ušetřilo tak to bude za totalní tmy (takže z bratrů uvidime jenom stíny) a ještě se to odehraje za sněhové vichřice :D :D :D
-
-
-
-
-
každy na to ma :D!!! běžně se mi takove penize vali v kapse :D:D
-
nevim jestli to tady je?:http://www.videacesky.cz/hudebni-klipy-videoklipy-hudba/pis-jako-o-zavod-georgi-r-r-martine
-
http://www.gameofthrones-rpg.com/index.php?rub=media&vid_name=wall
-
-
me přišla včera mel jsem ji přeobjednanou
-
už se nemužu dočkat
-
http://www.amazon.com/Game-Of-Thrones-Season-Two/dp/B007TKBDTQ/ref=sr_1_2?s=music&ie=UTF8&qid=1335020522&sr=1-2 datum kdy vyjde novy soundtrack
-
jsem hlavně zvedavy jak bude udelano v serialu bourlivy konec
-
-
-
-