Ser_Tribun
O uživateli
- Přezdívka
- Ser_Tribun
- Datum registrace
- Návštěv
- 219
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
amen
-
Mhýsáá, at žije matka draků :anxious: =D
-
samozřejmě by to zvrátili draci....to by pak nejspíš dopadlo jak Harrenov :spike:
-
Orlí hnízdo! hip hip hurá :D sice by oblehatelé dejme tomu vyrubali celý udolí ale co pak? na kopci by mohli byt obyvatelé orlího hnizda klidně dva roky a mezitím se sežerou oblehatelé navzájem
-
no právě proto bych si tou danny nebyl tak jistej
-
@Rejbek ty si nečetl knihy vid?
-
stejnak je to jedno, chvíli by byl třeba lepší král, ale jak tam každej m*dá s každym, tak by se stejnak zachvíli narodil zase nakej šílenec :D :D
-
stejnak doufám že si tam dřepne Danny :)
-
tywin by nemusel být špatný král..je dost pragmatický :)
-
tak šílený král lidi upaloval a ramsey by je stahoval z kůže...takže z bláta do louže podle mě :D
-
@Hildegarda hodor je peckovej :D je tam díky branovi velmi často a přitom se moc scénář učit nemusí :D
-
Nejsilnější hrad je podle mě jednoznačně Orlí hnízdo, když tam cestovala Catelyn za svojí sestrou, aby soudila Tyriona, byl to celkem hukot než se tam dostala a chtěl bych vidět jak by to naké vojsko dobývalo :D
-
mno mě příjde, že každou další sérií se vzdalují od knižní předlohy...
-
to je ale blbá citace :D :D :D
-
@Matúš na dračím kameni
-
Lhara mi také nic neříká...asi to nebude moc důležitá postava
-
Tak se jdu konečně také podívat na ten novej díl :) :dance:
-
přesně :) uplně ho obdivuju jak má ,,pod čepicí,, ... je to člověk co prostě ví jak se hra o trůny hraje :king:
-
Malíček je suprovej! :)
-
@M1on co je Damašská ocel? :3eyed:
-
už jsem to našel :dance:
-
kde tam najdu tu hru o trůny pls? :D
-
@Jay ja mam za to, že v knize právě bylo zmíněno že Led roztavili a udělali z něho ty dva meče. EDIT: myslím, že to snad Tywin v knize zminoval (nebo možná Jaime to říkal Brien) nejsem si jist
-
@Jay ty jsi asi nečetl knihu vid?
-
@tomtou mno....kdo nečetl knihu je ,,hloupý,, :)...V diskuzi Hra o trůny bude pokračovat 5. a 6. řadou - Ice & Fire Komentář od Ser_Tribun 10. dubna 2014
-
@Montezuma3 a Tywin jako Sauron :) ale kdo by byl Bilbo?
-
@Jája souhlasV diskuzi Rozhovor s Georgem R.R. Martinem pro Vanity Fair - Ice & Fire Komentář od Ser_Tribun 9. dubna 2014
-
@vertas naká nápověda? :D
-
=D