Ser_Tribun
O uživateli
- Přezdívka
- Ser_Tribun
- Datum registrace
- Návštěv
- 219
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
hrdina mého dětství :3eyed:
-
ja bych asi nerozdejchal ani tu ,,celibátní,, přísahu noční hlídky :DV diskuzi Rozhovor s Georgem R.R. Martinem pro Vanity Fair - Ice & Fire Komentář od Ser_Tribun 4. dubna 2014
-
mno 210 metrů je vcelku taky velká zídkaV diskuzi Rozhovor s Georgem R.R. Martinem pro Vanity Fair - Ice & Fire Komentář od Ser_Tribun 4. dubna 2014
-
@Alef_peAlef a kolik je metrů je teda 1 stopa?V diskuzi Rozhovor s Georgem R.R. Martinem pro Vanity Fair - Ice & Fire Komentář od Ser_Tribun 4. dubna 2014
-
@Everett_Young =D :-PV diskuzi Rozhovor s Georgem R.R. Martinem pro Vanity Fair - Ice & Fire Komentář od Ser_Tribun 4. dubna 2014
-
@Everett_Young máš pravdu, rozhodně je mnoho chytřejších postav...ale to neznamená že je hloupá ne? myslím že by se našli i hloupější postavyV diskuzi Rozhovor s Georgem R.R. Martinem pro Vanity Fair - Ice & Fire Komentář od Ser_Tribun 4. dubna 2014
-
@Everett_Young nemyslím že je Cersei hloupa...právě že je vychcaná jak mraky =DV diskuzi Rozhovor s Georgem R.R. Martinem pro Vanity Fair - Ice & Fire Komentář od Ser_Tribun 4. dubna 2014
-
@Peterko a je správně ,,Na nejí,, ?
-
@Alef_peAlef kdyby nebyli, nebyli by tak úspěšní =D
-
chci jen pozdravit Lorda velitele :)
-
proto bych se z ní chtěl ,,vymočit,, jako Tyrion :) musí by to být zážitek :DV diskuzi Rozhovor s Georgem R.R. Martinem pro Vanity Fair - Ice & Fire Komentář od Ser_Tribun 4. dubna 2014
-
@M1on asi byli na drogách
-
=D
-
@Nevada díky
-
no ta Zeď musí být krutopřísná :-)V diskuzi Rozhovor s Georgem R.R. Martinem pro Vanity Fair - Ice & Fire Komentář od Ser_Tribun 4. dubna 2014
-
kdy se tato povídká odehrává v porovnáním s Písní?
-
@Everett_Young no joooo :) máš nejspíš pravdu :applause:
-
prej lehkého :D
-
:applause:
-
mě se v komixu líbili Jiní :)V diskuzi Rozhovor s Georgem R.R. Martinem pro Vanity Fair - Ice & Fire Komentář od Ser_Tribun 3. dubna 2014
-
jsem ¨nak mimo misu :D
-
no hrozná prdel :D
-
to bych teda neuhodl...jak jsi na to přišel?
-
MNo každopádně to bude střeženo, jako recept na coca-colu :D
-
@Slenjoy jen jsem odpovídal, žádná narážka to nebyla :D
-
typickej Tyrion
-
je to profík...nikdo z hollywoodu nemá tak bohatá zkušenosti v umírání jako on :D :D
-
:wall:
-
tak já poslouchám v první řadě přítelkyni když to vemem takhle :D
-
S. Bean tu roli vzal určitě kvuli tomu, že měl ve scénaři svojí smrt :D