Edem
O uživateli
- Přezdívka
- Edem
- Datum registrace
- Návštěv
- 8,585
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Everett_Young aha ja som to pochopil tak, ze sa priemer pocita iba od tych co to maju aktivovane. ok uz aj bia rozumiem. Ale bratři ve zbrani (ak to chces pochopit z toho nazvu) moze znamenat, ze jeden to vie a kedze je brat tak poradi aj ostatnym…
-
@M1on hej, hej taka oddychovka, kazdy pondelok
-
-
ja rozumiem vyhodam ale ja s pytam preco to davas kazdemu jednemu to nestaci? NEda to automaticky vyhody aj zbytku?
-
preco u kazdeho mas to BiA ?
-
@Blackfish diky za radu tak nejak som aj uvazoval.
-
-
tak recenziu nam tu da kto?
-
fiha test s vysledkom na 2 desatinne miesta
-
-
gumove ance alebo filmy ?
-
je to is3
-
neviete co sa z vybavy sa oplati kupit pre tazky tank?
-
no uz aj posledna cast newsroomu pozreta. Pocul som, ze by mala byt dost velka pauza pred 3 seriou.
-
under the dome, boze ta posledna cast tak blbo skoncila
-
Prave som videl prvu cast serialu Sleepy holow a celkom sa mi to pozdava.
-
-
-
kua M1on co uz to nehravas?
-
podla mna asi ten najmladsi, tak pribzne v strede zaberu
-
Kone v armade pocas 2 sv. vojny mali aj Nemci. Nie, Poliaci s nimi neutocili na tanky ale ked potrebujes preniest k bojisku protitankove delo aj kon je dobry.
-
M1on ty uz to fakt nehras ?
-
Mali ste pravdu. 7 cast Newsroom bola paradna.
-
-
som uz dlho nevidel trialer, ktory by nevyzeral dobre (to sa tyka hier, filmov a boh vie na co vsetko sa trialery robia)
-
-
wtf
-
kedy do war thunder maju dorazit tie tanky ?
-
ak si povedal, ze mas este 2 roky casu, tak kludne si kup desktop, za tie 2 roky by si mozno aj nasetril na ntb.
-
mazem tu hru. Instalujem prehistorik alebo radsej si zahram tetris.