Edem
O uživateli
- Přezdívka
- Edem
- Datum registrace
- Návštěv
- 8,585
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Omilis @Dreamer @Jitka na utvarani klimy na planetach sa podiela mnoho faktorov nielen tvar a cas obehu okolo hviezdy. Mate tu este sklon planety voci hviezde a samotne nutacie planety, ktorych moze byt x(v zmysle mnoho) a mozu sa aj periodicky ale…
-
@Gepeto majster propagandy jej chyba
-
-
@Dreamer No tak ta to nebavilo nechapem, preco si mysim, ze mas nizsiu inteligenciu alebo mas opet s pochopenim napisaneho textu od niekoho ineho? @Mellien uff ten zaciatok bol strasny tiez sa mi velmi citat nechcel ale potom to uz bolo ovela lepsi…
-
tiez si myslim, ze ma @Kalam Mekhar prvdu po 3 knihe uz by citatel mohol vediet Špagát=Tanečník=Cotillion. @Everett_Young tiez sudim, ze ziaden spoiler v @Kalam Mekhar prispevku nepadol.
-
-
-
@EmJé ja myslim, ze Shae bral len ako nejaku devku(devka jak devka) a proste bolo mu sumak, ze je to prave Tyrionova devka ale pan autor si pomyslel, ze preco tam nedat Shae aby to bolo ....(domysli si co ta prave napadlo)
-
@svoa00 Ja tie odbery vzdy znasam normalne nic sa netoci podomnou a este som si to odsoferoval domov, ale zas nejdem tam zjedneho dna na druhy 2dni predtym vzdy pijem viac vody a po odbere vlastne tiez. Mysim, ze kazdy tie odbery zansa inac ale odp…
-
@Gepeto no ale, ked uz mas 1 knihu za sebou tak uz nejake tusenie co by dom stinu assasinu mohlo znamenat mas.
-
@Nevada tie nic moc utoky to myslis, ked Robb obsadil nejake hrady a znicil 2 armady, ktore Tywin proti nemu narychlo poslal?
-
@JoeGyry jeeeeeeeeeeej stary dedkovia su s5.
-
pozerali ste the 100 ??? Tento serial sa mi velmi zapacil dalsia seria uz v oktobri.
-
-
@Everett_Young aha asi mas pravdu, lebo robi to hlavne v nacitavacich pasazas. ale RAM mam asi 4G DDR3 (myslim)
-
@Everett_Young@M1on nestava sa vam, ze sem tam vam WT sekne a to tak, ze vobec nejde pouzit ziadny prikaz z klavestnice a jedine co pomoze je restart???
-
@Everett_Young na instant killi od superov som si za ten cas uz zvykol. Hlavne je, ze sa sem tam podaria aj mne.
-
konecne mam Panther (War Thunder)
-
@Freix myslim,ze v serialy ten utok na zed mal odputat pozornost od utok na hrad.
-
@Everett_Young coze teba napadol len Kruppe ved vsetky ludske postavy a zopar ascedentov tam ma velke mnozstvo t vtipnych pasazi. Ja by som o MKP nepovedal, ze je uplne vazne a be stipku humoru alebo ako si to ty myslel.
-
@Everett_Young ja ti neviem ale v MKP je kopec humornych pasazi, takze celkom bez humoru to urcite nieje.
-
@DanielSvatoš preinstalovat windovs by mohlo pomoct,no a ked nie tak to bude nejaky hardwerovy problem
-
@speedy presne suhlasim, ze to hanobenie zacalo tou WW2 i ked ani v tej Prusko-FR vojne sa az tak nepredviedli.
-
@Everett_Young slo mi o nemecke tanky, lebo ma trochu stve, ze mna dokazu znicit jednou ranou pricom mne sa to vacsinou nepodari a pritom pouzijem tu municiu, ktoru musis skumat.
-
aku municiu pouzivate vo War Thunder??
-
@flanker.27 da sa to najst aj cele(asi 1hod 50min) a ma to aj svojich komentatorov:D, myslim, ze rusaci vyhrali.
-
tie realisticke bitky (tankove) sa mi velmi zapacili
-
@M1on fiha ta to klobuk dole ja este neviem jak mierit bez toho pomocneho krizika.
-
@M1on hura open beta je tu
-