Edem
O uživateli
- Přezdívka
- Edem
- Datum registrace
- Návštěv
- 8,585
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@flanker.27 jak s tym mieria?? aj ked myslim, ze len strielaju mierit netrebasak Allah to niekde dopravi
-
@Tyrion Lannister ze toto vobec riesite? proste mali specialne fakle, ktore striekali nejaku horlavinu + s nastavenym casovacom na co najvacsi dramaticky efekt WTF ludia :-)
-
ja mam jednu dilemu, ktora sa tohto tyka, ako je to s vekom danych bohov, kedy zacal existoval velky Jiny a Rohlik ?
-
@p1e9t9r2 tak, ked autor nevie co s nou, ta co ma robit?
-
@p1e9t9r2 no predsa ma svoj zozznam tak hadaj, ktore meno je prve na zozname
-
@Sagart presne ako @AviaRa pise, asi potrebujes titulky
-
@Mellien akoby nie, jeho zena spali dom a je hotovo
-
@Sagart hej a asi by to bolo opakovanie sialenych teorii
-
@Nevada hejze ale tak aspon sme postupili z fazy: opakovanie tych istych teorii dookola na cim novsi clen fora tym sialenejsia teoria.
-
doplnite aj tie dalsie?
-
@Drake_Rammoray zas Branovi neprisudzuj uplne vsetko.
-
@DanielSvatoš niesom na csfd
-
@el21 tak to napadlo aj mna, naco roh staci poslat nieho oznaceneho za Zed ale potom by to mohli chodci urobit hockedy
-
@DanielSvatoš o Narcos sme tu pisali uz minuly rok
-
@Nevada ja by som povedal, ze Aegon bol plan c. B ?? niesom si isty, vedel on o svojom skutocnom povode?
-
@Tyna no podla mna si Ramsey myslel, ze ho otec zabije alebo odoberie mu jeho moc tak okrem toho, ze je sialeny atd., aj preto zakrocil prvy a razne.
-
@Monte Karstark " Rohlík funguje nejspíš na nějakém principu Free to Play s mikrotransakcemi. Za konvertování na rudou stranu získáváte neomezené ...." nesuhlasim, logiku to nema ziadnu funguje to tak ako scenaristi alebo autor potrebuje
-
@DanielSvatoš praveze to sa dalo cakat, kedze serial moc neriesi ako sa k tomu zachovaju ostatny Lordi
-
@Dreamer a v dalsom diely sa asi dozvieme, ze John je synom Rhaegara a Lyany, ach boze ked pomyslim kolko rokov sme sa tom hadali.V diskuzi !!!POZOR SPOILER VŠECH DÍLŮ SERIÁLU A VŠECH KNIH!!! Teorie z Písně a z Hry Komentář od Edem 2. května 2016
-
@Mikke tiez som ju nevidel
-
@Aviv ked fakt nemas co robit tak si to pozri nie je to vobec zle ak potrebujes vipnut.
-
@Achileus stat ti akurat hadze polena pod nohy ak chces podnikat. vid licensie apod.
-
@Dreamer ved mozes optimalizovat tiez @Krisa ? nechapem precoby to neslo, mas nejaku firmu A, ktora si povie idem ja radsej robit charitu povie si pomozem afrike, mas firmu B, ta si povie idem robit skusit zachranit nejake povedzme lesy, ina firma =…
-
@Krisa @Dreamer ?skor to bolo v zmysle ved ja som platca dani preco by tieto moje peniaze nemohli ist priamo nejakej neziskovke, projektu alebo nadacii, ktora pomaha ako to ist uradnikom im do kapies na panamske ostrovy a par penazi, ktore nerozklad…
-
@Dreamer co keby niekto prisiel s myslienkov, ze " Namiesto toho, aby sme štátu dávali peniaze vo forme daní, radšej by sme ich dali zákazníkom, ktorí sú tiež občania. Som si istý, že to ocenia viac, než keby sme platili naše dane v plnej výške. "
-
@Dreamer nekratili by dane keby nezili v danovom pekle. Praveze, skusme pogooglit v top 20 bohacov na ake projekty od neziskoviek idu ich peniaze a kolko.
-
@Dreamer coze praveze dat peniaze rovno neziskovke je o mnoho lepsie ako ho dat statu, minut ich na osobnu spotrebu je omnoho lepsie ako dat ho statu, kupit nejaku firmu alebo podporit nejakeho cloveka s napadom je lepsie ako dat peniaze statu a pre…
-
@Hildegarda a to uz je ta nova seria akty X jj ten treti diel bol super
-
@Aviv tak precitame si ake jedlo bola na stole na pohrebnej hostine a co z toho zjedla a vypila ona.
-
coby len v EU, ale obcas sa to objavi aj v CR niekto sa uspesne ubrani proti utocnikovy a potom utocnik ho zazaluje zato, ze mu sposobil nejaku ujmu.