Blackfish
O uživateli
- Přezdívka
- Blackfish
- Datum registrace
- Návštěv
- 4,958
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
To je každá, pár dní v měsíci :D
-
V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Blackfish 6. června 2013
-
A možná je to Maybelline :PV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Blackfish 5. června 2013
-
-
Ne,ticho, žádný naděje už nejsou. Martin by to mohl slyšet a to si nepřejte vědět co by udělal.
-
Obyčejná Septa je to :) Martin jen chce aby se do té jejich partičky vyvrhelů a zhrzenců nějak hodila :)V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Blackfish 5. června 2013
-
Mě osobně bylo třeba líto i těch vedlejších postav jako smrti Lady Dacey Mormont, Malého Jona Umbera, zajetí Velkého Jona.
-
V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Blackfish 5. června 2013
-
Teorie jak po draku: http://www.reddit.com/r/asoiaf/comments/10tv6i/spoilers_all_benjen_starks_secret_identity_theory/V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Blackfish 4. června 2013
-
@Askia souhlas, jak jsem už napsal, taky mi to tam chybělo.
-
-
Už to dělám tak po šesté :D Přestává mě to bavit :D
-
-
Odbočme od Rudé Svatby - Co říkáte na Daenerys a Sack of Yunkai. Jsou v tomhle díle trošku ve stínu ale zaslouží si pár slov. Zklamali mě tam téměř všichni. Dany nemá vlastní hlavu a mám proti ní celkem velké antipatie už z knihy. Ser Dědeček mi něj…
-
A proč o tom nediskutovat ? :) Já miluju takový to konečný ukončení debaty a je to :)
-
Kdo na tuhle pecku napíše nejlepší text související si Písní ledu a ohně :) Text hier: http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/nicky-tuckova/rich-boy-465222
-
Asonance jsou parádní :)
-
A pak že mužské plémě je zvrácené.... vy jste horší!
-
Taky mě zarazilo jak utekl Bolton jak malá holka když mu Catelyn jednu vrazila, a pak zničeho nic přitančil aby dal Robbovy pozdravy od Lannisterů. :)
-
Nainstaloval jsem to v pohodě ale po spuštění mi to hodí animace a pak to spadne, mám dojem že je tam krpa v patchi, nebo ve verzi.
-
http://www.buzzfeed.com/daves4/steps-to-get-over-your-game-of-thrones-sadness
-
To je kapku klišé že :) Mno ale seriál toho moc neodhaluje, nečtenář by si mohl myslet že se Blackfish podílí na Red Wedding, protože si odkráčel a následně je mela. Nebo například netuší že je to Ramsay Snow kdo mučí Theona.
-
Maisieeee :D To je skvělý :D https://vine.co/v/b3XZMHmxzxh
-
Myslím tím že i přes chyby, které svatba má, je i přes to působivá scéna :) Nahá Emilia Clarke na mě nějak moc nezapůsobila, nějak se mi nelíbí :)
-
Ale abych byl upřímný, taky na mě ta scéna zapůsobila :) Asi je to pravda, ale potvrzený to tam nikde nenajdeš a prý už se v seriálu nahá neukáže (by mě zajímalo jak to udělají :) )
-
-
A: Jon snow is Targaryen his mom is lyana stark his father is the mad king's son not ned stark B: Guess what else, Bruce Wayne is Batman!V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Blackfish 4. června 2013
-
Nemáte někdo funkční patch 1.153 ? Nějak to mi to nejde...
-
Líbí se mi obličeje těch dvou "asi čtenářů" v 3:11 :D Takový tupý zírání do prázdna :D
-
Benioff je vytáhnul z klobouku. Díky za zmrvení pěkně teorie... I když i kdyby zdrhla s Blackfishem tak stejně nějakej dědic bude tak za 15 let. Do té doby figurka a další zavražděný dítě.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Blackfish 4. června 2013