Blackfish
O uživateli
- Přezdívka
- Blackfish
- Datum registrace
- Návštěv
- 4,958
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Silnej, dobrej díl. Ale po celou dobu jsem byl v očekávání Rudé Svatby, čekal jsem aspoň něco na styl pozabíjení Nedových stráží v prví serii, prostě zvrat. Tady, jsem to jaksi čekal od začátku, ten díl tím smrděl skrz na skrz. Nelíbí se mi linka Da…
-
Jestli myslíte že tohle skončí dobře, pak jste nedávali pozornost :) Třeba je těhotnej Blackfish :DV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Blackfish 4. června 2013
-
-
Nějak se mi to hádá, nainstaloval, opatchoval na 1.153 a nejde mi to spustit ani bez modu, asi špatný patch. chybí nějaký .dll
-
Od nečtenářů mám samé WTF komentáře :) Taky si to musím stáhnout :)
-
Ok, diky.
-
Jak je tu ten odkaz na mod - je to dost velky, to je jen mod nebo cela hra modovana ?
-
Mariliona? Skor Dontosa nie ?
-
Ohromně no :D už jsem se na to díval dřív ale nechtělo se mi to stahovat, teď to nechám přes noc.
-
- Národní divadlo uvádí nově nastudovanou Vltavu. Vstup zdarma. - Stavba tunelu Blanka je v plném proudu. - Sudetští Němci se radují z navráceného majetku, který je jim posílám po Labi do Německa. - Prezident republiky pověřil náčelníka hlavního štá…
-
Výborně, díky.
-
Mužete mi nekdo poslat odkaz kde se da stahnout ten Mount and Blade: Warband a ten ASOIAF mod k tomu?
-
http://www.novinky.cz/domaci/154905-zruste-extremisty-nebo-hromadne-emigrujeme-varuji-romove-premiera.html
-
Sleduje někdo Skladiště 13 ? Warehouse 13?
-
Nešel tam kvůli Jorahovy?
-
Ramsay jako Ramsay :D
-
-
Nedělej z toho telenovelu :DV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Blackfish 31. května 2013
-
-
-
-
Martina Gavriely je slavná česká zelinářka, dokáže vypěstovat mrkev nebo salátovou okurku i tam kde normálně nic neroste :)
-
Bílý průhledný tričko a minisukni :)
-
Jo jo, ona hrála ten song ze skyrimu. Celkem dobré :)
-
-
A kdo to je ? :)
-
Osobně mám rád Inglourious Basterds, Pulp Fiction, Django Unchained. Padají tam nádherný hlášky :) Ale třeba takove Kill Bill nebo Auto Zabiják/Planeta Terror mě moc nebrali :)V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Blackfish 29. května 2013
-
Děsivé :)
-
-