Blackfish
O uživateli
- Přezdívka
- Blackfish
- Datum registrace
- Návštěv
- 4,958
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Tohle se s nima může čile měřit.
-
Horda, fuj fuj....
-
-
Zeptat se někoho mimo? Týká se to děje a realit ?
-
Zahesloval jsem si notebook a jako nápovědu jsem si hodil tři slova: sníh na zdi.... Šíleně mě baví jak se sestra snaží na to přijít. Jak někdo může od sněhu na zdi přijít až ke šlehačce :D Tady by to asi většinu lidí trklo hned že ? :D
-
:D :D
-
-
Takže když udělám hlídku z takových Jožků a lord Velitel bude Emil "Noční král" Zátopek tak tam budem co nevidět! :D díky!!!
-
Na to nemám čas, termín odevzdání se blíží a já mám první 4 strany a teprve se dostávám k zápletce. Počítám že to utnu a odešlu jen první část - The Rise of the Nights King. Zdá se ti pár týdnů chůze jako dobrá myšlenka nebo to přeháním?
-
Já to vidím tak na 300. Kolik je třeba dní na to aby ušli bratři 300 kilometrů? :D Vůbec teď nemám přehled.
-
Moment! Kazíš mi plány, já umístil velitelství do Noční pevnosti! :D Měl jsem dojem že z něj odešli až jim Alysanne dala nové území. Napíšu asi pár dní úmorné chůze :D Jinak jsem nechal průchod černou bránu, nevím jestli je, nebo byla brána normální…
-
Jak je to cirka daleko od Noční pevnosti na Pěst prvních lidí?
-
-
http://www.novinky.cz/domaci/305992-zeman-jmenoval-premierem-jiriho-rusnoka.html http://www.novinky.cz/domaci/305998-ministrem-vnitra-bude-pecina-sefem-diplomacie-zrejme-kohout.html Krásný jen tak dál, a začnu přemýšlet o emigraci. Vrací se nám "s…
-
hovinky.cz, nejblbější zpravodajství českého internetu s početnou rudou základnou čtenářů.
-
Čajový dýchánek?V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Blackfish 24. června 2013
-
Před poslední misí. to je fajn doba na to to zaříznout :D
-
-
“We want to develop The Witcher’s universe in other media, not only video games. We have Mr. Sapkowsk’s blessing and what we create is in line with his vision of the world, no matter how the saga will evolve.” Badowski.
-
-
FUTURAMA IS BACK!
-
A nepřesunem se sem? http://www.icefire.cz/forum/discussion/51456/monstrum-aneb-vedmaka-pripodobneni-zaklinac-knihy-hra-serial/p1 :D
-
On tam nehodlá nic vyvracet, myslím :) Prohlásil že je to hra na námět knihy a jen autorská fantasie a že nemá s dějem knih nic společné, a nemá na serii žádný vliv. Ale dal jim svoje požehnání to vytvořit.* A zaklínačům přece rostou vousy :D Když…
-
@Černá_Alison Já mám knihy zaklínače sakra rád a o to radši mám hry. Člověk se musí oprostit od toho, že prokoukne některé autorské fígle a zkopírované postavy. Jde si to parádně užít i tak :) Prostě jsi Geralt z Rivie, žádný no name hero. A to že…
-
-
Pořád jsem na druhé straně a dnes jsem přišl sťaté takže nenapišu ani ň. Howg.
-
Henselt je svině... Jedině Roche. A teď jsem nalitej, takže se nebudu rozepisovat :D zítra odpovím :D
-
Mám dojem že oni otevřeli brány pro armádu ne? A v noci je vypráskali neposkvrnění. A otroci co zůstali, se druhý den vzdali, ale proč odcházet z dobytého města že?
-
-