Blackfish
O uživateli
- Přezdívka
- Blackfish
- Datum registrace
- Návštěv
- 4,958
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Nevím a hádám že nechceš! :D
-
A krásná a chytrá nezapomeň dodat! A skvělá vládkyně a matka draků a za bouřky zrozená a osvoboditelka a má jemnou pleť a její prdíky voní po růžích a nemá menstruaci a její pot voní jako levandule a je prostě báječná a je nejlepčéčečéší! A je kaza…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Blackfish 21. června 2013
-
NEIN! NEIN NEIN NEIN NEIN NEIN!
-
Balící hláška Jaimeho Lannistera: Vypadáš jako moje sestra.
-
http://www.buzzfeed.com/ryanhatesthis/24-reasons-why-george-rr-martin-is-the-biggest-troll-in-lite
-
-
@Krisa Mno ještě je tady jedna možnost :D http://www.curokap.cz/
-
-
-
Yep :)
-
-
Ok, budu tě krutě mučit :D
-
Jsem na druhé straně! A přemýšlím jak vás dva grammar nazi zapasovat do děje :D
-
Vaes Dothrak, velká sbírka :)
-
Je to 419mb, stahuju a vyzkůšám :)
-
http://bonusweb.idnes.cz/torchlight-zdarma-032-/Novinky.aspx?c=A130619_084254_bw-novinky_oz
-
Aha, pravopis, to bych mohl vylepšit :D !!!"abi my Flanker zase nevitíkal gramatyckí chibi."!!!
-
-
V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Blackfish 19. června 2013
-
-
Pro koholi kdo píše o nočním králi:
-
No, i když jsem byl pokoušen, počkal jsem až skončím s učením a až pak jsem si to načtrtl.
-
10 stran za 10 dní, mohlo by to vyjít. Možná to ani nebude tak dlouhé :) Ale najednou mě osvítila inspirace, v tom nejnevhodnějším okamžiku- při učení.
-
Díky :)
-
Nightfort je přeloženo jako Noční hrad nebo Noční tvrz ?
-
Hmm Noční král:
-
I když, teď mě napadl menší námět na legendu o Nočním králi :) ;-D a tady stejně není slušnej mrkací smajlík :D
-
Já jsem takový poeta co zrýmuje maximálně řiti a pití....
-
Možná tak krátkou básničku.... :D
-
Jasně, ale Zeď jako budoucí středobod války mezi lidstvem a chodci bez POV? :)V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Blackfish 18. června 2013