Blackfish
O uživateli
- Přezdívka
- Blackfish
- Datum registrace
- Návštěv
- 4,958
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
@flanker.27 To je pravda, ovšem když už se do ní pustili, bylo největší chybou otevření východní fronty, její prodlužovaní a podcenění rusů. Kdyby měli bojovat pouze na západě tak jsou schopni odrazit i invazi z USA.
-
Já si myslím že je to jen metafora :)V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Blackfish 28. června 2013
-
Teď jsem přišel z práce, došli na místo, a schyluje se k bitvě. Asi to vyřeším seriálovým způsobem, nástup stran a střih na pole po bitvě.
-
-
kam se na ně hrabou ti dnešní hrdinové! to se nedá srovnat.
-
-
-
-
@Černá_Alison A doprdele :D
-
Sakra mám to vymyšlený ale chci to natáhnout aby to nevypadalo že jsem to utnul :P A nevím jak....
-
Tak co lorde, posunujem to, já ještě nemám ani bitevní scénu, akorát jsem rozebral zápletku :D
-
Obnažený palec! UKAMENUJTE JI!
-
-
To měli, v pozdější části ty rezervy už ne, ale jinak asi jo. Ale rusové narozdíl od nich měli kde brát. Viz. Stalin: Smrt jednotlivce je tragédie, smrt milionů je statistika.
-
Jediná slabina ferdy byla absence čehokoli, čím by se dala likvidovat pěchota, neměl nic pro kontaktní boj. Ale když si vezmeš zářezy, tak nejvíc jich měli němci v jakýchkoli strojích, Knispel likvidoval v Pz.Kpfw. IV rusy v T-34, který je převyšova…
-
-
To mi ani nic neříká, ale 3 nejsou moc...
-
@flanker.27 A máš nějaké důkazy?
-
Lenin žil, žije a bude žít! Lenin je živý, živější než všichni živí!
-
V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Blackfish 27. června 2013
-
-
Lorde Veliteli, nešlo by, že bych to odevzdal později, chybí mi rozuzlení a závěr.... :( A moc bych se chtěl účastnit :( Píšu jako o život, ale inspirace přišla pozdě.
-
Píšu povídku a teď mě napadlo: Tyrion Lannister- Yollo before it was cool.
-
-
feministky.com
-
Lord Vizimir Redan. Ale nějakou dobu jsem nehrál.
-
-
-