Blackfish
O uživateli
- Přezdívka
- Blackfish
- Datum registrace
- Návštěv
- 4,958
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Master and Commander je parádní film :)
-
Jo anebo Bruce Viliš nebo Arnold Švarcenegr :P
-
Zac Efron! :D A nebo kdo mě namátkou napadá a nebyl by tak špatnej - Jensen Ackles.
-
Sakra! Vždyť já s tím souhlasím, to píšu tak nesrozumitelně?
-
@Branislav_Gepeto To bude kvůli tomu že se v antice používal jiný kalendář? Bohužel mám v latině jen základy a o antických měsících ještě méně.
-
Žije ten Alek? :D Nedostali ho Jiní. On neměl chodit do Začarovaného lesa. Bratři mu říkali aby zůstal na Zdi, ale on ne.
-
Takhle, oni tam asi jsou stejné roky jako v reálném světě. Ale počasí je blázen. Menší doby ledové přichází každých pár set let.
-
-
Slováci neměli nějaké kvalitní jazykovědce? Že si museli brát ty otřesné poslovenštěné anglické/latinské výrazy? Už ty vaše měsíce. O co poetičtější je Listopad, Prosinec, Leden než November, December, Január. Ještě komolit anglická jména a dělat z …
-
@Dreamer A hele Charlie Harper a Herb Melnick se za mlada setkali v armádě :D To jsem si při dva a půl chlapa ani neuvědomil :D
-
Proč? Já myslím že má, když si myslí že s 10000 vojáky a bez draků dobude Západozemí.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Blackfish 2. července 2013
-
-
Včera jsem se díval na Strážce. A nějakých 60 procent filmu jsem to nechápal, příběh se neposunoval, pořád bylo nějaký seznámení s postavama. Rorschach byl ovšem dobrej, vytrhával to trošku, brutalita byla na místě. Ovšem na konci to začlo trošku gr…
-
Běží Hellboy 2 a světe div se, mě se to líbí. A hlavní záporák je sympaťák :D + Steampunk je parádní.
-
http://www.csfd.cz/film/8550-lotrando-a-zubejda/ :P neříkej ! :D
-
@Černá_Alison Takže takový Lotrando a Zubejda? :)
-
To jsem neviděl zase já :(
-
@Černá_Alison Je, takový western o kovboji (Hill) který je rychlejší než svůj vlastní stín :)
-
-
@Chmur, díky. Dal jsem si 20 kilometrů na kole. Zatím jsem pil jen vodu a jedl topinky :) Ale jsem schopen provozu.
-
Nějaká rada jak se zrekonstruovat po souboji s drakem? Mám dojem, že jsem včera vypil moc divokého ohně.
-
@Branislav_Gepeto http://www.csfd.cz/tvurce/68159-esme-bianco/
-
@Branislav_Gepeto Jedna ze schizofrenních osobností Černé Alison :D
-
@Černá_Alison Tady je ovšem ten rozdíl, že celá moje trilogie by měla rozsah jedné povídky od Flankera :D
-
Též jsem to stihnul :) Bohužel to je jen první část zamýšlené trilogie.Rise, Rule and Fall.
-
A tak proč ne :) Pedro Gonzáles :D
-
Ano! To přirovnání Dänikena se mi líbí :D Vetřelci Dávnověku FTW! (For the Win!):D @flanker.27 Mě třeba neuvěřitelně baví to poslouchat :) Koneckonců máme rádi Fantasy ne? :D
-
@Hildegarda Dík Hildy, pro příští pokusy si to budu pamatovat :)
-
-
Shivering Sea, jak je přeloženo do češtiny! Rychle!