Blackfish
O uživateli
- Přezdívka
- Blackfish
- Datum registrace
- Návštěv
- 4,958
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Přesně tak, Geralt!
-
Tak znova. Jde o povídky na internetovém foru. Umřel někdo? Zavřeli někoho (mimo jarly v Exilu) ? Tahle nafouknutá bublina se mi opravdu přestává líbit a mám dojem že brzo vystartuju na jinou planetu.
-
-
To je o tom, že v té vaší východní hatmatilce je vám líno překládat. Já nemůžu za to, že jste neměli národní obrození :D Štůr to nevytrhne. :D (Berte s nadsázkou bratia, nemám vás rád jen když se hraje hokej :) )
-
-
Převrat na internetovým fóru? U Peruna, který chorý mozek na tohle přišel. Vy už tu knížku nečtěte, leze vám to do hlavy. Tohle není Královo přístaviště, Flanker není Malíček....
-
Takže hloupé skloňování anglických jmen jako Dumbledorovy, Lovegoodová je fajn :D Pro mě by bylo otřesné to číst v takovém překladu. Jsem rád za Brumbála a Láskorádovou.
-
Vnitropoliticka situace to nedovoluje.
-
Cos to udělal ? Pepiku? :D Pokud se bude výhra přesunovat dál tak já bych ji na 4 místě bral :D Brambora jak brambora :D
-
Je to pravda :)
-
http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/310213-kldr-vubec-neni-komunisticka-hlasa-rasovou-nadrazenost-tvrdi-americky-expert.html To je zas směs hovadin, že já to čtu, oni si asi v rudém právu myslí. že obalamutí lidí rádoby cizími slovy.
-
souhlasím. :) Slovo bude :D
-
Je to křivák stejně jako otec, a tenhle to má ještě napsáno v obličeji. Tipl bych že to byla obrna.
-
Tak stihnem to ještě před dalším kolem povídek ne? :D
-
Spadli jim oba servery, pak dlouhá čekačka kvůli přetížení. Doufám že to soudruzi už opravili.
-
Bomba :D :king:
-
To měli husiti ještě vymakaný. Pak to nedomysleli, když vyhazovali slavatu a martinici tak spadli do hnoje a běželi si stěžovat.
-
Tak jsem si to potvrdil, 38t nemůže dostat VI tier, nemá scout mm, může dostat II-V. Jsi si jistý fakt tím tankem :D Nebyl to 38na?
-
To jede tak rychle, že tam přestávají platit :) A ono je jinak fajn mít kostru z adamantia. To taky neodporuje ničemu :D
-
že by měl udělaný scout mm? musím se později podívat ve hře, nezdá se mi to.
-
s Pz.Kpfw. 38 (t) můžeš chytit tiery III, IV a V. Nic jiné, ledaže bys měl četu s hráčem vyššího tieru, aspoň IV, tam to chytit může.
-
to nikdy nemůžeš chytit :) musel bys mít četu s vyšším tankem. co to bylo za tank ?
-
Křeček a Krisa, to by byl páreček. Nechal bych si je na chov s dovolením :)
-
Sakra to byla dobrá parodie :) Veverky se mstí!
-
Jak už jsem psal, Watchmans jsou kapitola sama pro sebe, nevím co si o něm mám myslet doteď.
-
ve World of tanks. jen to otevřeš když maš nainstalovaný klient.
-
http://wotreplays.com/site/281901#lakeville-vanthagner-e-50
-
Je dobře že zapomíná, nechci vidět co by z naší mytologie udělal Holyúd.
-
Já se naučil anglicky dobře z pc her. tomu dávám hlavní zásluhu, louskat si a pak si v pohodě rozumět s RPG jako Icewind Dale nebo Baldurs Gate :) ah jo, to byly časy, to byly hry. Já to chci zpátky ty radostné dny dětství.
-
To neplatí, někde se autor takřka podepsal :D