Blackfish
O uživateli
- Přezdívka
- Blackfish
- Datum registrace
- Návštěv
- 4,958
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Já neříkám tak, ani tak. Ale na moje slova dojde :)
-
Ale nic, ale tohle není jejich šálek kávy, nebylo to dobré.
-
Teď jsem se díval na Operace Dunaj, no tank byl hezkej. A to bylo tak všechno, byla to směs české a polské (té tam bohužel bylo víc) komedie a vykrádalo kde mohlo.
-
Myslí tím draky vylíhlé, živé.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Blackfish 4. srpna 2013
-
Patrně umřel hladem.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Blackfish 4. srpna 2013
-
Gruber je fajn ale Crabtree válí, kdykoli promluví :D
-
Jak to sakra, on ty šípy drží v ruce? nebo se mu zhmotňují na tětivě ?
-
Rozbiju si tu hlavu o zeď!
-
Nádherná, běhá mi z ní mráz po zádech, a mám chuť mlátit hlavou do zdi že jsem nebyl na Mastrech.
-
Ok :)
-
Mám 151 slov a už bych to neměnil, jsem v limitu ?
-
To se mi fakt líbí. Cena není špatná, krabička hezká.
-
Bláznovství ta akce :D A BiA znám :)
-
Ted jsou zatracené bonusy a mě nejde pc :D fajne :D s typem se tohle dá pěkně uhrát, určitě je tam ještě nějaký akce bonus. Ale dal sis to moc dobře. Vím že aktivně už to moc nehraješ ale zkoušel jsi klan nějaký ?
-
ČT2 mám dojem.
-
Tak už vím kde je problém, potřebuju instalační balík windows abych to mohl opravit.
-
@flanker.27 čeho ovladač? když mě to nepustí do windows?
-
@Černá_Alison Co to je ?
-
Dneska jsem si do stolního pc dal nový zdroj a grafiku, všechno šlapalo dobře, několikrát jsem pc vypl a zapl. když jsem ho vypl definitivně a šel na brigádu tak po návratu mi to hlásí jakési hovadiny jako že windows poškozen nebo nenalezen. neví ně…
-
Ten poslední obrázek je z Roklinky asi :) Podle obličejů těch elfek.
-
-
@Tom Což je pro čitatele písně jistě novinka :)
-
Určitě jste si všimli že ve WoT vám při přihlášení zablikne něco o zabezpečení - možnost přidat si k účtu telefonní číslo. Nejen že to zvýší zabezpečení ale dostanete i 100 goldů zdarma. což se na nějaké menší výdaje vyplatí :)
-
STojí víc, jsou tam nějaký chyby ve stromech expení.
-
Stojí stejně... Porsche má silný přední pancíř ale je míň obratný. Jinak jsou uplne stejny co se tyka děl.
-
Mají velký výročí :) Wargaming.
-
-
Peter Dinklage v Xmenech ? fajne :)
-
Ano, topinky :D Řádní občané :D
-