Blackfish
O uživateli
- Přezdívka
- Blackfish
- Datum registrace
- Návštěv
- 4,958
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Lannisterka!
-
Hudba jednoznačně Winamp, dlouho jsem používal na filmy VLC ale přešel jsem na KMPlayer a jsem spokojenější.
-
Tak určitě nevyspoilují děj hry :) Co přesně se bude dít :)
-
@Alef_peAlef Mě se nezdá, že Zaklínač III ještě není venku :D Ale děj je znám, Geralt pronásleduje divoký hon přes válkou zničenou zem. Aby našel Yennefer a vrátil si paměť.
-
-
@Nevada Díky za to! Aspoň to bude mít normální komentátory a nebudou tam reklamy na ordinačku!
-
-
Kdyby to byl granát, tak je ten venku z díry na hadry. :) Nějaká petarda cvičná patrně.
-
Bůh perhaps? A nespoiluj ani se spoilerem, protože bych si to stejně odkryl, zítra na to mrknu!
-
http://io9.com/5895092/10-of-the-most-awesome-sword-fight-scenes-ever
-
@Baron Taky mě to napadlo. V poušti se každá armáda rozpadne rychleji, vůbec to nejde uživit při útoku na město, který je zásobený hlavně studnama s čistou vodou. Samozřejmě, s draky by to šlo líp. Ale to je jak zbraně hromadného ničení. Nejde o to …
-
-
Ty slovenský vypadají jak pyžamo :D
-
Dlouhé obléhání není fajn, živíš armádu a to by se v případě obléhání Orlího hnízda sakra prodražilo. + Armáda by tábořila na nepřátelském území - útoky partyzánů, sabotáže, hrozba příchodu jiné armády... A absence únikových chodeb? Však máme dveř…
-
SOA?
-
-
-
Brandone, Thranduil? :D A hraje ho Lee Pace
-
Co sakra máte proti Jonovy, že mu přejete takovou šílenou megeru?V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Blackfish 5. listopadu 2013
-
Sakra, já jsem si furt nedal do notebooku, stáhnu si to doma na stolním a nemám ani flešku ani externí disk abych si to převedl, a na bytě s tímhle netem to si nedovolím stahovat :D musím počkat na nějakou dobrou přednášku ve škole kde bych si to na…
-
Dirigent je Bilbo, který to drží jak kapelmeister a hulič je šmajdalf :D
-
Doufám že to neposerou, bylo by to hezký ale wowko to stejně nezabije, byl tady warhammer, star wars, guild wars a co teď. Ticho po pěšině.
-
Landa mi tam přišel fajn, žral jsem mu každý slovo, nevím jak by to bylo, kdyby to hrál někdo jiný.
-
@svoa00 Vím, vím. A to mě mrzí, že ho ukáží jak se zlomí jako zastánce války a pak už zdraví Heil Hitler. @Michelle Landa to s tou intonací tak dělá schválně, i v písničkách i ve slovním projevu. a má myslím hudebně-dramatický obor vystudovaný.
-
Dnešní České Století. I když chápu důvody a postoje Edvarda Beneše, tak mi to nedá a musím souhlasit s Moravcem, zvláště když se ohlédnu na tu dobu co utekla. Jinak Landa to hrál dobře ač neherec, byl to díl hlavně o něm. Aspoň to Beneše nevytahuj…
-
AC3 jsem nedohrál, nebavilo mě to. Hlavně na notebooku se solidním sekáním to nebyl zážitek, Ale pro AC2 a datáče mám jen slova chvály.
-
Edd Tollet?
-
Lákají mě piráti, o něco míň už cena a to že to bude jen na win 7 a visty.
-
Jak chcete :) Nevada přesně :)
-
Yep :)