Blackfish
O uživateli
- Přezdívka
- Blackfish
- Datum registrace
- Návštěv
- 4,958
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
Na vlásku!
-
Ok, druhý pokus, Bohuslav Sobotka, včera večer? :D (Ok a končím s tím, opakovaný vtip není vtipem)
-
-
Jak už jsem řekl, nebylo to zakliklé v tom data files menu, teď jsem přišel do Whiterrunu, napadli mě kultisti, napadli mě stráže, borec mi řekl o upírech a už tam má i nový crafty v kovárně :) Ale nenaskočil mi werewolf tree v talentech, právě jsem…
-
Tak, líbí se mi to :) Nejde o to jak bych to hrál ale mě to prostě baví když tam vidím tu nordku v kůži běhat s obrovskou sekerou! :D
-
Andrej Babiš na sjezdu hnutí ANO 2011 ve faustově domě v praze. 6.6.2013
-
18 Nord Two handed, light armor, jedou mi všechny ty vylepšení ale nechce mi to dát příběh ani dawnguard ani dragonborn, ale už jsem na to přišel, nebylo to aktivovaný v data files.
-
Skyrim, Dragonborn DLC. Jak se tam sakra dostanu?
-
Já vím kdo byl Ataturk, a co zavedl, jen jsem si vzpomněl na tu dědovu hlášku při té tvé :) Nemělo to být mířeno jako srovnání. Proto jsem psal že to mé je trošku mimo téma.
-
@Everett_Young No jo, můj dědek je na tom ještě líp, říká, Hitlera na vás, aspoň 10 let. :D Ale to je trošku mimo. Žádný pořádný státník tady v tom státě nebyl od Beneše.
-
Jaime?
-
:) Nejde o výsledek jako takový. Ovšem z toho co vím, a jak jsem seděl u volební komise, začínají se všude, komunisté prosazovat čím dál tím víc, v žádné obci v okolí nevyhrála pravice, což je standardní, morava je oranžová ať už si říkám cokoliv. A…
-
Budu koukat, vypadá to náramně, věřím ČT.
-
Dopadlo to tak jak to dopadlo. Čekal jsem takový výsledek a zčásti jsem za něj i rád. Jsem rád že strana přátel mlhoše zemana se tam nedostala a vyhořela. Jsem rád že se tam opět dostalo KDU-ČSL, s novým vedením. Topka si výrazně nepohoršila. ODS po…
-
Hmm řekl bych že to byl Victarion a Rudý kněz Moqorro?
-
-
Babiš už připustil vládu s ČSSD, před měsícem jsem byl na jeho přednášce a tam se tak rozohnil když mu to někdo navrhl :) Kde ty loňské sněhy jsou, pár týdnů chtěl být jen v opozici :)
-
-
Indeed.
-
-
Zadávám?
-
Kjálokat? Někomu kdo ho pronásledoval když ho Cat pustila? Jméno nevím. musel bych hledat
-
Tak počet regenerací je omezen na 13. Potom asi umře.
-
Pokud jsem to pochopil dobře, tak dvanáctá reinkarnace doktora má být předposlední. Jsem teda u Ecclestona ale těším se na další :)
-
Tak jsem si rozjel Doctor Who. A jsem spokojené je to celkem sranda :)
-
Ale kdybys mě zabil tak si nevzpomenu, který z těch mamlasů to byl :D
-
PePedofil? :)
-
Ser Vardis?
-
Xaro Xoan Ducksauce?