Olorin
O uživateli
- Přezdívka
- Olorin
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Jo tak to jo, já už myslel, že to bylo mířený na mě, že když se mi nelíbil HP7, tak jsem nenormální. :-) Naopak bych řekl, že v mém okolí ani moc lidí, co byť i jen viděli nějaký HP film, není - takže asi tak. ;-)
-
Tím myslíš mě? Mě se třeba třetí, čtvrtý a pátý díl líbil... ale ty poslední dva už ne.
-
A angreštu! ;-)
-
Jojo, epilog v HP7 je jedna z největších prasáren - ale na mě prostě ten příběh sedmého dílu už nějak neúčinkoval celkově.
-
-
HP7 mě teda vůbec neláká, už kniha (7) byla pro mě spíše zklamáním. :-/ A to jsem na HP v podstatě taky vyrůstal.
-
Amaroun: Pokud se nepletu, tak je až v sáze o Zaklínači a Ciri, ale zmínky o ní jsou i v povídkách, myslím. Každopádně je s ní větší sranda než s Yen a navíc má vlasy s kaštanovou barvou!
-
Jo Super 8 by mohlo být dobrý, ještě se těším na Barbara Conana, Zrození planety opic a Pařbu v Bangkoku, možná ještě ty X-Meny. Te
-
Cersei hlavně stačilo, že tam bylo napsáno, že Ned se stane poručníkem, dokud Joff nedosáhne plnoletosti. Proto ten papír roztrhla, nutno dodat, že k nelibosti Selmyho. :-) Jinak duny má pravdu v tom, že feudální společnost (jako je jistě ta v Písni…
-
To je pořád co by kdyby, holt to Nedík zeslonil (to jako zkonil, jen mnohem mnohem víc) - ale nemá cenu věšet hlavu, díky jeho "eskapádě" máme o zábavu do dalších dílů postaráno. ;-)
-
Svým způsobem už propuklo. ;-)
-
Mně byla sympatičtější Triss Ranuncul. :-)
-
-
Já jen, že stačí se podívat na takového Rudolfa II., co měl všechno za nemoce, a to jeho rodiče byli jen bratranec a sestřenice. :-) Navíc těch sňatků s cizími rody nebylo zas tolik, za celých 300 let jen pár. Když ještě existovala Stará Valyrie, ta…
-
Já se vlastně divím, že Targaryeni netrpí nahusto nějakýma dědičnýma chorobama. Incest praktikují minimálně 300 let (ale asi mnohem déle- vis kultura Staré Valyrie). Habsburkové dědičnými chorobami taky trpěli a to si svoje sestry nebrali. :-)
-
A co Arya? :-D
-
Prsten měla dávno před vznikem Bílé rady.
-
No jejej, tam bylo lidí - Saruman, Círdan, Radagast...tihle na fotce a další... teda kromě Jacksona :-)
-
Nebylo to tady?
-
-
Taky bych se vyhýbal tomu označení "pedofilní" - v těch dobách, když měla holka první krvácení, tak už byla vlastně dospělou ženou. Sice spolu nespali už ve 13., ale na vdávání už to bylo dobré - pozn. mluvím o šlechtických rodech.
-
Ono je i otázkou, jak by středověká společnost (jako je ta v Písni) dokázala takové podmínky (třeba i jen roční Zimu) přežít jako celek - pochybuju, že by jim trojpolní hospodářství (nebo co tam mají) tolik vynášelo, aby si mohli vytvořit dostatečné…
-
Cersei přece milují všichni, to není nic novýho! :-D :-D :-D
-
Netvořila se v Hostině už jinovatka atd ve "středním" Západozemí? ( v okolí Trojzubce...)? Dorne a jižní oblasti území Tyrellů asi zůstanou víc v pohodě, ale ta Zima nebude jen tak - když se jí všichni tak bojí. :-)
-
Ona celá ta Zima je tak trochu na hlavu, ani ty 4 hodiny by nestačily, vzhledem k tomu, že je všechno pod sněhem. Pokud nemají nějaké super sklady potravin (nebo nedokáží dovést dostatek potravin obchodem), tak by je hlad skolil během několika neděl…
-
-
Nevím jak ostatní, ale já jakožto čtenář na tom s informacemi o období Zimy nejsem o moc líp. :-) Každopádně je zřejmé, že dojde k něčemu na způsob polární noci a sněhová pokrývka napadne na celém území Westerosu (možná Dorne zůstává ušetřeno, nevím…
-
Jo, vím, že se ve hře mluví o tom, jak dopadl chudák Geralt v Rivii - (mimochodem, taky vás štvalo to míchání artušovských legend v Paní jezera? :-)) Já myslel, jestli se tam někde o ní přímo nemluví.
-
Dotaz pro ty, co hru už dohráli: Je tam někde zmínka o Ciri?
-