paulcz
O uživateli
- Přezdívka
- paulcz
- Datum registrace
- Návštěv
- 5,113
- Poslední aktivita
- Role
- Administrátor
Komentáře
-
@Alek problém byl v tom, že doteď si username nemohli změnit (nebylo to povoleno v configu). @Everett Young už by to mělo jít, viz @MissUtahraptor :)
-
-
Aha, chyba na naši straně (teda předpokládám, že to Alek nechce mít zakázané) -- už to jde?
-
-
-
Tak už by se měla hlavička diskuze zobrazovat na každé stránce ;)
-
Mimochodem, pokud si změníte avatar (možná i jiné nastavení), odstraní se vám nastavení přečtených knih. V průběhu víkendu to doufám vyřeším.
-
-
-
Monte vytvářel grafické prvky, alek styloval a já jsem kritizoval :)
-
-
No čekal jsem trošku víc, ale i tak se jedná o velmi povedenou "Bondovku" -- dávám do uvozovek, protože tento díl se od klasických bondovek liší asi nejvíc. Slabší 4* = chci vidět znovu (na dvd). Pro mě zůstává Casino Royale nejlepší bondovkou :).
-
@sarven jj, já vím, že se tu hodně opakují věci a já reaguju až už je to 10x řečeno, ale nějak to nestíhám číst. Já si to později projdu a kdyžtak na něco reaguju (až se to trošku uklidní). ad tagy (štítky): například "Lyanna", "Jon", "Eddard", "Zi…
-
Já taky nejsem moc fanoušek emotikonů, jde o to co chce komunita (a dle všeho jste si o to sami říkali). Nejnovější komentáře v bočním panelu -- implementovat stránkovač by bylo docela složitý. Už jste si sami odpověděli, jak zobrazit více diskuzí …
-
ok
-
@Alek já jsem tam tu citaci dal, mám ji přesunout dolů? (dělá se to tím eventem -- handlerem)
-
-
-
-
No, tak někteří provideři ještě neaktualizovali DNS (např. O2), to znamená, že někteří mají ještě starý icefire :)
-
No tak já jdu na to :). Bylo by dobrý, kdyby jste teď 5 minut nekomentovali/neposílali si pm/nezakládali diskuze. Možná tomu stejně nezabráním -- jde o to, že by to mohlo přidat pár problémů.
-
-
-
-
Nojo, a já si říkal, že je to nějaký divný :) (no... až tak divný zas ne :D). Tak to je teda pěkně matoucí. A to si tam ještě v klidu prezentují klasickou Gaussovu křivku (v tom sample reportu). Tak teď teda vůbec nevím co těch 57 znamená.. žeby poč…
-
57, jsem rád, že nejsem sám s tak nízkým skore :D
-
-
-
ehm... *vina :)
-