Malfin
O uživateli
- Přezdívka
- Malfin
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Já začínám zjišťovat, že se už v některých podrobnostech ságy docela ztrácím. Muaím se k tomu vrátit.
-
ups, pardon. jsem to pročítal a nějak se mi to pomotalo - damozřejmě že Jaime
-
Moc se mi líbí Zimohrad a Řekotočí.
-
U mě třeba Joffrey přešel z naprosto nesympatické postavy k naprosto oblíbené postavě. Asi mi byla nesympatická ta jeho část o kterou přišel....Naproti tomu ztráta jisté části Eddarda měla naprosto nulový efekt :)
-
EDIT: je někde v okolí Ostravy, Karviné někdo kdo umí hrát deskovku Hru o trůny?? :)
-
Dneska jsem rozbalil deskovku, ale dost jsem se do těch pravidel a všeho zamotal :(
-
-
-
Tak mám za sebou cca 100 stran, Vámi doporučovaného, Jména větru. Zatím ale nebudu hodnotit. Jen chci, aby jste trnuli jak to na konci dopadne s hodnocením :)
-
-
No tak jak to tady čtu, tak jsem si k Jméno větru našel i recenzi a asi si to přečtu.
-
-
Faire: Já taky miluji Robin Hobb. Jelikož jsem se dozvěděl, že Tawny Man u nás už nevýjde, tak si to asi objednám v originále (vyšlo i polsky).
-
K tomuhle mi chybí ještě rok.
-
Zatím se rozkoukávám, ale líbí se mi to. Nemám teď příliš času, takže to bude tvat než se tady se vším seznámím. Když jsem poprvé zavítal na d20 byl jsem trochu zmatený. Teď se mi to nestalo, taky se tady už trochu vyznám. Každopádně tvůrce chválím.
-
A jak dlouhý už je tvůj řetěz? :D (jinak perfektní příspěvek :))
-
Taky příliš nesouhlasím s tvrzením, že je plochá charakterem :)
-
To je na tom to nejhorší, člověk ví, že ti lidi co kritizují mají pravdu :) Když jsem obhajoval já, tak jsem tak nějak klesal na té židli stále níž a níž. Jako scéna z Četníků, jak se Funes stane omylem velitelem a pak se na to příjde a on se zmenšu…
-
-
A k čemu jsou jim růže, když chtějí toho Mesiáše? :)
-
Pokud už jsem něco viděl já a přítelkyně ne, pak je mi vyčítáno, že jsem to už viděl, právě bez její účasti :)
-
-
Když teď v době krize jsou výhodné slevy :)
-
Co znamená "starší ročníky", ať vím jestli se tam taky počítám a mám už litovat :)
-
Od kolika to bude přístupné? :)
-
Obě ale prošly velkým vývojem během děje. Najivní Sansa už není tak najivní jako na začátku. Arya nešla daleko pro ránu a teď taky daleko nejde, jen už má v ruce opravdovou čepel.
-
Já myslel, že se to dá hrát od tří lidí. Nebo už od dvou?
-
Peca: mé srdce krvácí, když to čtu. To já už se rok rozhoupávám ke koupi. Ale pořád jaksi ty finance...
-
Moc, moc hezké...
-