Thorar

O uživateli

Přezdívka
Thorar
Datum registrace
Návštěv
5,129
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • klasika light/medium/heavy pokud to ta classa umi, muzes to obleknout. Spis pak zalezi na statech, např. jedi guardian a trooper mohou heavy, ale kazdy ma jinou prioritu statu. Nektere predmety maji omezeni na light/dark.
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Thorar 11. ledna 2014
  • @JoeGyry Startovní planety má každá frakce dvě, takže záleží jaké classy budete hrát. Jediové mají společnou, trooper/smuggler společnou a stejně tak u impéria. Ale zaručeně se potkáte na 10. levelu na imperial/republic fleet což je základna/centru…
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Thorar 11. ledna 2014
  • @JoeGyry crew skill je hodne dulezitej pokud chces craftit nebo vydelavat zlataky. Jo s omezenim na equip to je zly. Vyzkousel jsem vsechny classy, ale nejvic me bavil Bounty Hunter, ten mel podle me nejlepsi pribeh a pak Trooper, ten mel zase skve…
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Thorar 11. ledna 2014
  • @JoeGyry http://www.swtor.com/free/features mrkni sem
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Thorar 10. ledna 2014
  • @JoeGyry SWTOR jsem hrál od začátku. Teď je sice zdarma, ale je tam plno omezení skoro na všechno, je to jako hrát demo. Na vyzkoušení dobrý, ale pokud bys chtěl hrát dýl, lepší si předplatit. Jestli ti jde o příběh, tak ten má SWTOR skvělej. Každá…
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Thorar 10. ledna 2014
  • @DanielSvatoš porno parodie samozřejmě je. Například Game of Bones. Mě ty erotické scény v seriál vadí, hetero i homo-erotické.
  • ARMY IS HARD... SOMETIMES!
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Thorar 10. ledna 2014
  • Zrovna dokoukávám poslední dva díly LOST. Kdysi jsem to sledoval, ale skončil se 4. sérií, teď jsem se k tomu vrátil. Ta 5. a 6. řada je pěkně ujetá.
    V diskuzi TV seriály Komentář od Thorar 5. ledna 2014
  • Tak dwelfové v PnP RPG existujou, ale jsou to většinou outsideři stejně jako half-orc a podobné rasové míšeniny.
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Thorar 5. ledna 2014
  • To musí bejt nějakej generátor náhodnejch slov, to není člověk.
    V diskuzi Hobit Komentář od Thorar 4. ledna 2014
  • Já na tom byl zatim jen dvakrát, ale potřetí bych se nebránil, smiřte se s tim, že se to někomu líbilo :-)
    V diskuzi Hobit Komentář od Thorar 4. ledna 2014
  • @M1on Tak asi jen The 100, protože postapo není nikdy dost.
    V diskuzi TV seriály Komentář od Thorar 30. prosince 2013
  • @Montezuma3 28.2.2014 se dočkáš
    V diskuzi TV seriály Komentář od Thorar 28. prosince 2013
  • Gandalf the Pink
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Thorar 28. prosince 2013
  • @Everett_Young Mě se hodně líbí setting seriálu, ale jsou mi silně nesympatické obě hlavní postavy, zatim ale sleduju, čekám co se z toho stane :-)
    V diskuzi TV seriály Komentář od Thorar 27. prosince 2013
  • @Everett_Young Nebudem to tady zasírat :-) (jinak mi bohatě stačilo najít tvůj profil na csfd kde máš celé jméno a město, žádná věda) Co Almost Human, sleduje někdo?
    V diskuzi TV seriály Komentář od Thorar 27. prosince 2013
  • @Everett_Young Nestojí :-) Já taky o žádné své "minulosti" nemluvim :-)
    V diskuzi TV seriály Komentář od Thorar 27. prosince 2013
  • @Everett_Young stojí za to si to dohledat? :-P
    V diskuzi TV seriály Komentář od Thorar 27. prosince 2013
  • @Everett_Young no neuraž se, ale nevěděl jsem ani jedno z toho, zas tak tu diskuze nevnímám, osobní věci mě tu moc nezajímaj, ani nevim co myslíš tou minulostí... to je v 18 letech dost vtipné psát :-)
    V diskuzi TV seriály Komentář od Thorar 27. prosince 2013
  • @Alef_peAlef plná hra ještě není, je jen early access, třeba na steamu nebo torrentech, to snad najdeš.
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Thorar 27. prosince 2013
  • @Everett_Young Ne ne, mám jen jednu kameru v Pelhřimově, jo a moc to nepřežeň 10. ledna na maturiťáku,ať se za tebe Ugla s flankerem nemusej stydět :-) A konec srandy už, sem to nepatří a dělat si ze mě srandu už vůbec ne :'-( :-)
    V diskuzi TV seriály Komentář od Thorar 27. prosince 2013
  • @Krisa Aha, tak to je fakt blbý :-) ten email s resetem hesla ti tedy nemel kam prijit. Nebo prisel ale skoncil ve spam slozce treba :-)
    V diskuzi Lampárna Komentář od Thorar 26. prosince 2013
  • @M1on No tak si nastav nizsi detaily a bude to ok, ne? :-)
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Thorar 26. prosince 2013
  • Jak ti může lagovat single?
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Thorar 26. prosince 2013
  • @Krisa tak pokud si pamatuješ email který jsi použila při registraci mužeš si nechat zaslat nové :-)
    V diskuzi Lampárna Komentář od Thorar 26. prosince 2013
  • @M1on nemam to ted nainstalovany, v praci mam pomalej net a hraju tu jen adventury :-)
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Thorar 26. prosince 2013
  • "left 4 four dead 2" :-D jo, nějak to servery nestíhaly, byl velký zájem :-)
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Thorar 26. prosince 2013
  • @M1on No ještě se nějací nadšenci najdou, já mám online max 5-6 lidí.
    V diskuzi Lampárna Komentář od Thorar 26. prosince 2013
  • @Everett_Young jo, přezdívky jsou univerzální, lidi jich i mají víc. Ale skoro vždy najdeš nějaké spojení, u jednoho účtu máš přezdívku třeba kočičák a email, pak použiješ jinej nick, ale stejný mejl, někde použiješ jméno a icq, jinde icq a datum na…
    V diskuzi Lampárna Komentář od Thorar 26. prosince 2013
  • @M1on Každej má nějakej koníček :-) Ale někdy najdeš věci který bys radši nenašel a úplně ti o člověku zkazí obrázek. (Nemyslim Krisu nebo M1ona s Tomem)
    V diskuzi Lampárna Komentář od Thorar 26. prosince 2013

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě