Thorar
O uživateli
- Přezdívka
- Thorar
- Datum registrace
- Návštěv
- 5,129
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
klasika light/medium/heavy pokud to ta classa umi, muzes to obleknout. Spis pak zalezi na statech, např. jedi guardian a trooper mohou heavy, ale kazdy ma jinou prioritu statu. Nektere predmety maji omezeni na light/dark.
-
@JoeGyry Startovní planety má každá frakce dvě, takže záleží jaké classy budete hrát. Jediové mají společnou, trooper/smuggler společnou a stejně tak u impéria. Ale zaručeně se potkáte na 10. levelu na imperial/republic fleet což je základna/centru…
-
@JoeGyry crew skill je hodne dulezitej pokud chces craftit nebo vydelavat zlataky. Jo s omezenim na equip to je zly. Vyzkousel jsem vsechny classy, ale nejvic me bavil Bounty Hunter, ten mel podle me nejlepsi pribeh a pak Trooper, ten mel zase skve…
-
@JoeGyry http://www.swtor.com/free/features mrkni sem
-
@JoeGyry SWTOR jsem hrál od začátku. Teď je sice zdarma, ale je tam plno omezení skoro na všechno, je to jako hrát demo. Na vyzkoušení dobrý, ale pokud bys chtěl hrát dýl, lepší si předplatit. Jestli ti jde o příběh, tak ten má SWTOR skvělej. Každá…
-
@DanielSvatoš porno parodie samozřejmě je. Například Game of Bones. Mě ty erotické scény v seriál vadí, hetero i homo-erotické.
-
ARMY IS HARD... SOMETIMES!
-
Zrovna dokoukávám poslední dva díly LOST. Kdysi jsem to sledoval, ale skončil se 4. sérií, teď jsem se k tomu vrátil. Ta 5. a 6. řada je pěkně ujetá.
-
Tak dwelfové v PnP RPG existujou, ale jsou to většinou outsideři stejně jako half-orc a podobné rasové míšeniny.
-
To musí bejt nějakej generátor náhodnejch slov, to není člověk.
-
Já na tom byl zatim jen dvakrát, ale potřetí bych se nebránil, smiřte se s tim, že se to někomu líbilo :-)
-
@M1on Tak asi jen The 100, protože postapo není nikdy dost.
-
@Montezuma3 28.2.2014 se dočkáš
-
Gandalf the Pink
-
@Everett_Young Mě se hodně líbí setting seriálu, ale jsou mi silně nesympatické obě hlavní postavy, zatim ale sleduju, čekám co se z toho stane :-)
-
@Everett_Young Nebudem to tady zasírat :-) (jinak mi bohatě stačilo najít tvůj profil na csfd kde máš celé jméno a město, žádná věda) Co Almost Human, sleduje někdo?
-
@Everett_Young Nestojí :-) Já taky o žádné své "minulosti" nemluvim :-)
-
@Everett_Young stojí za to si to dohledat? :-P
-
@Everett_Young no neuraž se, ale nevěděl jsem ani jedno z toho, zas tak tu diskuze nevnímám, osobní věci mě tu moc nezajímaj, ani nevim co myslíš tou minulostí... to je v 18 letech dost vtipné psát :-)
-
@Alef_peAlef plná hra ještě není, je jen early access, třeba na steamu nebo torrentech, to snad najdeš.
-
@Everett_Young Ne ne, mám jen jednu kameru v Pelhřimově, jo a moc to nepřežeň 10. ledna na maturiťáku,ať se za tebe Ugla s flankerem nemusej stydět :-) A konec srandy už, sem to nepatří a dělat si ze mě srandu už vůbec ne :'-( :-)
-
@Krisa Aha, tak to je fakt blbý :-) ten email s resetem hesla ti tedy nemel kam prijit. Nebo prisel ale skoncil ve spam slozce treba :-)
-
@M1on No tak si nastav nizsi detaily a bude to ok, ne? :-)
-
Jak ti může lagovat single?
-
@Krisa tak pokud si pamatuješ email který jsi použila při registraci mužeš si nechat zaslat nové :-)
-
@M1on nemam to ted nainstalovany, v praci mam pomalej net a hraju tu jen adventury :-)
-
"left 4 four dead 2" :-D jo, nějak to servery nestíhaly, byl velký zájem :-)
-
@M1on No ještě se nějací nadšenci najdou, já mám online max 5-6 lidí.
-
@Everett_Young jo, přezdívky jsou univerzální, lidi jich i mají víc. Ale skoro vždy najdeš nějaké spojení, u jednoho účtu máš přezdívku třeba kočičák a email, pak použiješ jinej nick, ale stejný mejl, někde použiješ jméno a icq, jinde icq a datum na…
-
@M1on Každej má nějakej koníček :-) Ale někdy najdeš věci který bys radši nenašel a úplně ti o člověku zkazí obrázek. (Nemyslim Krisu nebo M1ona s Tomem)