Thorar
O uživateli
- Přezdívka
- Thorar
- Datum registrace
- Návštěv
- 5,129
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Krisa Však jo :-) ty jsi taková duše otevřená :-) (jméno jsem nikde nečetl, to už pak není ono :-( )
-
-
@Alef_peAlef Jako vždy ti vůbec nerozumim, ale to nevadí :-)
-
@M1on tak na netu neni žádné soukromí, to je jen iluze anonymity, Míšo :-)
-
@Tom Tak by sis měl aktualizovat svůj profil na Linkedin, jak pak má člověk kvalitně stalkovat? :-D (A Dynex by si taky měl aktualizovat soupisku svého týmu :-D )
-
@M1on Zřejmě dal výpověď ve firmě Dynex a stal se tajným agentem 8-O
-
@Tom kolegové koho?
-
@M1on Tak nezahodil, jen jsi ztratil klíče od účtu kde jsi ho použil, to je to samé :-D
-
@M1on sháníš další beta klíč, který bys zahodil?
-
Tak už jsem taky viděl druhého Hobita. Promiňte ale to prostě bylo kurva skvělý! Není důvod říkat něco víc :-) Hrozně rychle to uteklo, nechápu, že v některých kinech dávali pauzu. Zase bych ale v pauze mohl zpacifikovat tu hlučnou mladou chátru, c…
-
No tohle je parádní výběr a cena :-) http://www.gog.com/promo/dungeons_and_dragons_desire_80_off_winter_promo_2013
-
@Everett_Young Hrozný, jsem upřímně nasranej, zklamanej. Ale můžu jen doufat že Gemma si podepsala rozsudek smrti, je mi silně nesympatická od prvního dílu.
-
Na gog.com začaly zimní slevy + zdarma Fallout 1,2,tactics
-
@Krisa Ale zcela vážně. Ano, je to možné. Nepravděpodobné, ale možné. Zvláště pro vás, holky, pro které jsou slova jako antimalware, antispyware, antivir, firewall jen sprostá slova.
-
@Krisa Tak webku má snad přelepený každý, ne? 8-O
-
@Everett_Young To je z čeho?
-
I sir Humphrey dojel na zapnutý mikrofon :-) Každý mikrofon je třeba považovat za zapnutý :-)
-
@Nevada soukromý rozhovor u zapnutých mikrofonů a v práci, kde nereprezentují jen sebe. Nejde se na ně koukat jako na obyčejné lidi co si kecaj někde v hospodě. Co mě na tom ale nasralo nejvíc, byla ta arogance "já to zaplatim", protože nevěřim ani…
-
@Montezuma3 Tam pláchnul Tučný
-
-
@M1on hlavně ať z toho neni průser
-
@brbr Originál sám o sobě byl smutný a vtipný zároveň, ty mikrofony by měly zůstávat zapnutý častěji, tohle byl asi úplně běžný rozhovor našich elit.
-
@M1on Když jsem začínal s BG (asi 13 let zpět) tak jsem měl výhodu že jsem znal pravidla AD&D z živého hraní s lidma, nejsou nijak složitá, ale neznat je, asi by mě to taky odradilo. O to víc bych ale teď měl tu snahu se do hry ponořit, když je …
-
@M1on Tak hodně štěstí :-D A kdyby to nešlo (něco mi říká že nepůjde) tak se pusť do Fallout 1.5 Ressurection co nedávno konečně vyšel :-)
-
@M1on No jo no, to ještě byly hry u kterých se muselo myslet, číst popisky a manuály a hledat rady :-)
-
@M1on Těžký? Jako souboje, nebo se vpravit do tvorby postav a pochopit pravidla AD&D2e?
-
Walder Frey?
-
@Melindaaaa tak teď jen sehnat další dobrovolnice a jdem na to :-)
-
@Montezuma3 To by stálo za pokus. Holky, přidáte se?
-
@Tom ne, 99kč za výbornej časopis :-)