Thorar
O uživateli
- Přezdívka
- Thorar
- Datum registrace
- Návštěv
- 5,129
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Krisa To tě fakt zaujalo hlavně to, že je Twilight bílá? :-D
-
@MissUtahraptor To už snad u mě ani víc nejde :-D
-
@JoeGyry Okamžitě to sem postni 8-O :oops: :twisted:
-
@Krisa Já vůbec netušil co Mane6 je :-O @MissUtahraptor Teprve šel na lov :-D
-
-
@M1on Kdepak, to už je mnoho let zpět, ale dálka nebyl ten problém. A to je přibližně tolik co píšeš ty. Když se chce, jde to :-)
-
@Draconos Já jezdil skoro rok za holkou z Prahy do Brna, šlo to.
-
-
@Rolandzee-Zafira-Winterfell Je to v kinech asi měsíc, to si ještě počkáš na pořádnou verzi.
-
Si počkejte na dvd/br-rip, zatim je jen cam a lepší webrip ale stejně nic moc.
-
Tak jo, koukal jsme na archiv a je to opravdu z dneška hlavních zpráv.
-
@Krisa fetiš na kladivo ještě neznám :-)
-
Pobavili.... no já nevim, mě to upřímně dost rozhodilo. Už tam byly reportáže že voda v zimě zmrzne a že v létě je v autě horko...ale tohle?
-
@Nevada Něco mi říká, že to nebude Silvestrovský speciál....
-
Malíček je loutkář, potřebuje loutky-krále aby mohl hrát svou hru, to by jako král nemohl, byl by moc vidět.
-
@Draconos Jestli máš jistotu že to není ten kamioňák (toho přenech Tomovi) tak se tomu nebraň a směle do toho po hlavě :-)
-
@Seans Tak zhruba se tam děje že když není výjezd, řeší se dozvuky ze Sanitky 1 + nové zápletky, vztahy. Zhruba. Ale když to nebudeš sledovat tak je to celkem jedno :-)
-
"Romantická muzikálová píseň dvou lidí, kteří nemohou najít partnera, protože poslouchají dubstep" S těma kytkama vidím sám sebe před lety :-D
-
@flanker.27 A já měl zas kliku na pár idiotů, jeden i smrděl chlastem. Ale nijak to nevztahuju na všechny. A když jsem jednou zkolaboval na kardiu a sestřička s doktorkou lítaly okolo mě vyděšené co se děje a že na to nejsou zařízené, tak mi to při…
-
Bože můj :-D z nosu :-D
-
@M1on aplikuj to na cokoliv ku*evsky palivýho
-
Taky milujete když se cpete sushim a zaskočí vam wasabi, rozbrečíte se, vyprsknete rejži na monitor, smrkáte, rozteče se vám krev a fakt si to jídlo vychutnáte?
-
@Tom Ale to je právě to co se mi libí, je to o lidech, ne o perfektních strojích, od toho by byl ten dokument. Doktor může bejt stejnej kretén a neumětel jako dělník nebo opravář praček. Lidi vyčítali, že se hádal saniťák s doktorem před pacientem. …
-
@Tom no tak to už je fakt o tom co za tím chceš vidět. já v tom prohlášení o skoro dokumentu opravdu nevidim. A hlavně to ani nechci vidět v seriálu. Nestojim o dokument ani realitu a nevidim ji v tom :-)
-
@Tom Já nevim kdo to tvrdí a neslyšel jsem to, proto mě to ani nenapadlo, má to být seriál, televizní román, ne hraný dokument. Já se v tomhle prostředí nepohybuju, a je mi jedno jestli mají současné vysílačky a podávájí kapačku z té správné strany …
-
http://zpravy.idnes.cz/anna-sabatova-ke-zprave-helsinskeho-vyboru-fko-/domaci.aspx?c=A130913_105226_domaci_nat Tenhle článek nakopnul teda hodně bloggerů k reakci. Ani se nedivim.
-
@Draconos Už jen proto, že to je 40 letý kamioňák.
-
@Tom Jablka s hruškama Tome.... o tu seriálovou šunku a její složení se nijak nezajímám, nezničí mé zdraví, a koukám na ní protože mi chutná. Ani jsem obal nečetl a hodil ji do košíku. Může mě jen překvapit. Nezaplatil jsem za ní (nechytej za slovíč…
-
@Tom Nekoukám, já koukám na seriál u kterého prostě vypnu a od kterého víc nečekám :-)
-
@Rolandzee-Zafira-Winterfell Polský seriál Zaklínač ti nestačil či co? :-D