Thorar
O uživateli
- Přezdívka
- Thorar
- Datum registrace
- Návštěv
- 5,129
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Spojení Warhammer a MLP mi přijde naprosto dokonalý a perfektně to sedí :-D
-
@Tom no když jsem četl ty debilní diskuze na idnesu o tom co v jakém díle bylo špatně (vysílačky, telefony, kudy jel k zásahu atd) tak jsem se musel smát :-D Koukám na dokument nebo seriál? :-D
-
@Tom Asi jsem čekal míň vztahů a více akce a dění okolo, ale další díl určitě zkouknu, takže jsem spokojen :-)
-
@Dreamer Proboha proč? 8-O @DanielSvatoš Já teda taky doufám, ale nevěřim, to by asi neprošlo :-)
-
@JoeGyry Tak to jo :-) no, dobrou chuť, já bych blil po třetím balíku :-)
-
@JoeGyry a kolik ti je?
-
-
@Nevada To se neanulovalo?
-
Tady i něco v SK http://bronies.cz/Vlakno-Slovenske-titulky
-
@JoeGyry Jsou mezi nima i pegasové (Fluttershy) a jednorožci (Rarity)
-
@Everett_Young Podívej na ty kukadla, ty bys jí to neodpustil??
-
@Everett_Young Ha! Takže minimálně jeden poník tě dostal, to stačí :-D ani nechci radši vědět jeho element, zřejmě kolektivní duch (nad masovým hrobem) :-D
-
-
Ty jo já za zubaře platim jen 30kč a to mi tam někdy dělá šílená zvěrstva.
-
@MissUtahraptor zapomnelas varovani NSFW! :-D
-
:-D boží :-D
-
@MissUtahraptor Já mam nejradši tyhle dva :-) Jede autobus plný Cikánu na exkurzi do Osvětimi. Na vrátnici se řidič, který je velmi nastydlý a nemůže skoro mluvit, vykloní z okýnka a řekne vrátnému šeptem: "Vezu plný autobus Cikánu." Vrátný(taky še…
-
@Rolandzee-Zafira-Winterfell myslim tady na foru :-) @MissUtahraptor Tak začni, dej nějakej oblíbenej :-)
-
I s autorama? Minule tu nekorektní humor moc dobře nedopadl.
-
@Tom =D True heroes never die...
-
@Tom nebo nedejbože neslYšel :-D Ve středu nová řada Sons of Anarchy, už se nemůžu dočkat :dance:
-
Ono to dopadne nakonec tak, že Martin řekne že má materiálu víc a víc a roztáhne to na další dvě knihy.
-
@Kolikokoli to je klička a úvaha nehodna Jonova charakteru :-D Snad to tak nebude :-(
-
Leo - Rarity, já to celou dobu tušil :-D
-
-
@Linda_Moon Jo sleduju, skvělej seriál :-)
-
@Tom Můžeš mi teda hodit ten odkaz, zdroj prosím?
-
@Tom Hod mi odkaz kde jsi vzal tahle čísla ČR: 24.000 vojáků 125 letadel 541 tanků 48 vrtulníků
-
A 541 tanků jsi vzal kde???
-
A já zase beru že zakonzerovány = dlouhodobé uložení, proč by se neměli uvádět v majetku ačr?