Thorar
O uživateli
- Přezdívka
- Thorar
- Datum registrace
- Návštěv
- 5,129
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@M1on až budu u svého pc tak ti napíšu jakej soft používám. Jinak na xtrance jsi nenašel co hledáš? Tam je většinou víc formátů jedné knížky.
-
@Alef_peAlef napriklad Palm reader, erader, calibre, je jich vic. Pokud myslis cteni na pc. @M1on nevim, nikdy jsem s tim nemel problem.
-
@M1on než shánět epub tak zkus nějaký converter, jsou jich mraky, z cehokoliv do epub.
-
@Alef_peAlef kliknul jsi na about us? Ta prezentace webu je dělaná pro lidi co vědí proč tam jdou, jiné lidi asi nezajímá hra, o které se zatim nic moc neví a je ve vývoji.
-
No, kdyby řekl něco podobného co v blogu, stačilo by.
-
@M1on Mrzí mě, že když byl nedávno ve Fight Clubu tak vlastně nemluvil skoro vůbec o hře, přitom pořád slibovali jak ho tam pozvou a vyzpovídaj. Naštěstí má tak zajímavý názory (i teda neherní), že to zas až tak nevadilo nakonec.
-
@M1on Jo, ani to jméno mi není neznámé, ale trvalo mi dlouho zkusit i jeho hudbu, čekal jsem něco úplně jiného, překvapil mě, dokonce jsem si i jeho hudbu koupil. Asi po 6 letech jsem zaplatil za hudbu 8-O
-
Tohle mi teď v hlavě zní pořád dokola a dokola http://janchor.bandcamp.com/track/kdy-nastaly-de-t
-
Jo tohle, to jo.
-
@JoeGyry čudné je slovensky divné? Co je na nich divného?
-
@Everett_Young Zyklon B a nahnat je do sprch :-)
-
@JoeGyry Zrovna jsem to dokoukal. A kromě docela velkého množství prvoplánových vtípků mi to sedlo. Ale opravdu bavit mě to začalo až od půlky. Kdo mi tam vadí je duo vědátorů a Robin z HIMYM, ale té tam zas tolik nebylo.
-
@M1on Ne, díky, já mám jasno :-) Mohl bych se dozvědět něco co nechci, například o romské demokratické straně :-D
-
http://cs.wikipedia.org/wiki/Volby_do_Poslanecké_sněmovny_Parlamentu_České_republiky_2013 U některých vůbec nevim co jsou zač.
-
Nikdo jinej se výsledky nepochlubí? :-)
-
@Krisa Rukou Dělnickou nastolím Monarchii a vzhůru vstříc novému Úsvitu budoucnosti :-D
-
70% DSSS, 66% Koruna česká - monarchisti, 66% Úsvit Tomia Okamury Tak ani jedno volit nebudu, ale je to zajímavé :-)
-
Jo když byl na startovači tak jsem na to koukal, ale chtít 180 tisíc? Za to by tu hru předělal znova na pc. Kdyby neměl pár sponzorů tak vybral snad jen 40 tisíc.
-
To mi připomnělo jak náš pes miloval když na louku vyváželi močuvku či co, to byla síla, ten si rochnil :-D
-
Ne ne, ani trailer si nepustim, zítra se nechám překvapit :-) Jo, konečně začnou seriálové žně :-)
-
@Alef_peAlef No tak nedávno vyšlo Legend of Grimrock a to ukázalo že o krokovací rpg zájem je, ale to je čistokrevný dungeon.
-
@Arutha :-D Hrál jsem to tak půl hodiny a....a nechci to hodnotit, počkám až ta hra bude kompletně hotová a pak tomu dám šanci :-) krokovací rpg má pro mě určitě kouzlo, ale jen v dungeonech, v otevřením světě je to velmi otravné. Nedokázal jsem př…
-
-
@JoeGyry Vlastní Steam OS (na linuxu) další oznámení bude za 2 dny a poslední za 4 dny. 3 novinky. To druhý bude určitě Steam box http://store.steampowered.com/livingroom/SteamOS/
-
Ok, první oznámení bylo taky jasné. Vlastní OS na linuxu (do Steamboxu, to se taky vědělo), takže už jen zbývá Steam box a nějaká hra.
-
@Everett_Young Proto jsem napsal bájný ;-) Nejvíc ale doufám v ten steam box,asi by mi to ulehčilo rozhodování mezi konzolema, nevybral bych si pak ani jednu a šel do tohohle.
-
Tak za hodku a pul Steam/Valve vydá první ze tří oznámení. Co myslíte že to bude? Na 100% jsem si jistý že jedno z toho bude Steambox a druhá věc nějaká exklusivní dlouho očekávaná hra (LfD3 nebo ten i ten bájný HL3). Třetí nevim nevim.
-
-
@JoeGyry čo bolo to bolo, terazky som major.
-