Thorar
O uživateli
- Přezdívka
- Thorar
- Datum registrace
- Návštěv
- 5,129
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Spíš čobolové, severní maďaři. Bačové jsem teda moc neslyšel.
-
@flanker.27 Přišel jsi o detektivní zápletku, kdy na záchranku volal někdo z linky důvěry, že jim volala slepá holka co se jmenuje Eva a že se chce zabít. Jeden z techniků (Srstka) chová psy a náhodou i slepecký psy. Tak se ho zeptaj jestli nezná ně…
-
-
@Montezuma3 V tomhle vydání co popisuješ jsem měl anglickou verzi.
-
@DanielSvatoš To byla narážka na to "víše" :-D
-
@DanielSvatoš Hele a co testy z češtiny? :-D
-
@Krisa Když se dva perou, Krisa se směje :-P
-
@Krisa Už se doprali, to smysl nemá, svoje jsem řekl, už bude klid :-)
-
@Nevada Ale ono je to celkově u nás s e-bookama takové divné. Já si pořád (asi mylně a naivně) představuju že by e-book měl stát maximálně 50% knihy.
-
@Rolandzee-Zafira-Winterfell Tady ani není potřeba nějaké přesné znění zákona, ale pochopení že pokud ti zákonem něco poskytne výhodu a zároveň absence nevýhodu, v žádném případě to neznamená, že ta věc je povinná, dokud to není jasně řečeno.
-
@Tom Kniha jízd je něco jiného a má pravidla pro to, kdo ji musí a nemusí mít. Je povinná pro právnické osoby a nepovinná pro fyzické osoby-podnikatele za určitých splněných podmínek.
-
-
@Tom Ok, neodpovíš, tak to nechávám být.
-
-
@Tom Pořád tam není slovo o tom že ji musíš mít, pochopíš to už?
-
Tak mě pobavila ta cena....
-
@Tom A kde se prosimtě píše o povinosti ze zákona ji mít v autě? Je to nutnost, nezbytnost v takové zemi, ale ne zákonná povinnost.
-
-
V Rusku není kamera v autě ze zákona povinná.
-
@JoeGyry Nemusíš ji mít, není to povinné, tedy aspoň mi to z Tvého příspěvku přišlo že to tak myslíš. Ale má ji tam každej kvůli nehodám a soudům který tam jsou šílený.
-
@Branislav_Gepeto No jasně, potřebuješ smích abys věděl kdy se smát a tklivou hudbu abys věděl kdy bejt dojatej. To je jak zprávy na Nově nebo Primě. Moderátor nasadí správnou intonaci hlasu, správný výraz, pustí se správná hudba a ty hned víš co si…
-
Kdyby k tomu videu zahráli techno nebo metal tak si moc svět nepopláče :-D
-
Neeee už je toho plnej net, to je strašný :twisted: Každopádně tady by mi asi ruka ujela a neměl bych výčitky.
-
smajlík žeroucí hovínka :-D
-
-
-
To je práce pro Helmuta, opraváře komínů "Nééne, to se tam nevejde!" "Vejde, neboj" "au" "No vidíš"
-
Tak jestli se srazí je to jedině dobře, aspoň je užší a to je velké plus :-D
-
Bez dnešního narkostátu Kosovo by v půlce Evropy nebylo co narvat do nosu, tak za to musíme být vděční.
-
@Krisa Hm, tvé myšlenkové pochody se mi velice zamlouvají :-D Jak ji čistí, no hodí ji do pračky, to je takové extrémní BDSM, takže to je pro ní za odměnu.