Thorar
O uživateli
- Přezdívka
- Thorar
- Datum registrace
- Návštěv
- 5,129
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Everett_Young Jsou to stejné reality, jen prostě nemůže všechno sedět, zvláště když jsou jiní režiséři.
-
Slovy nedokážu vyjádřit jak strašně moc se na tenhle film těšim.
-
@Mrcel17 Někdy mi je ho fakt líto :-D
-
-
@Tom Viď? :-D Pobavil mě ten díl :-) víc než s těma cikánama a jejich morálníma hodnotama :-)
-
@JoeGyry Taky jsme psal že chápu že to nejde, ale prostě mi tam chybí. Zvlášť když se diví jak někdo umí ovládat oheň a podobně.
-
Cersei a Jaime?
-
Trosku mi v SHIELDu chyběj mutanty, chápu že to nejde, ale jejich neexistence mě tam bije do očí.
-
-
Já teda doufal že to bude ještě více rozdrobené, ale 7 stran taky jde.
-
@Montezuma3 Piráti? Kdo to je? :-D ---------- Praha s tim ještě zamává:-)
-
Chatroullete, akorát s dopisama.
-
@Tom Taky bych byl pro, má to svoje kouzlo.
-
-
@MissUtahraptor Je to hypnotické :-) Si teď musim při čištění zubů pořád broukat to brush brush...
-
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NSFW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
-
@brbr Jdi do ní ;-)
-
@M1on Pro krásu se musí trpět :-) a za ten adrenalin to stojí :-D
-
@Krisa Počkej jak opláčeš 30, a to uteče ani nevíš jak :-)
-
@M1on Já taky, ale to mě netrápí, už ať to vypadá všechno. Stejně si holim hlavu žiletkou už několik let :-D
-
@Krisa Já si nějak nevšiml no :-) Jo koukal jsem, že je ode mě asi o měsíc. Já vypadám na 40, on na 18. Kde je nějaká spravedlnost?
-
@Tom Tě berou tyhle zženštilý emo typy jo? 8-O
-
@Nevada Lidé jsou různí...a hrůzní :-D Já od toho nečekal víc, než jsem dostal, vypnul jsem mozek a užil si to :-)
-
@Tom Kterýho Matěje?
-
@Nevada No vidíš a já u toho vrněl blahem, a dvojka mě bavila víc než jednička :-)
-
Ha, tak rozšířená verze dopadla trošku jinak, už ne Monarchisti, dělníci a Tomio ale Pravý blok, Soukromníci a Tomio. Ale pořád čekám až dodá odpovědi na otázky Romská Demokratická Strana, to by u mě určitě zamíchalo pořadím.... :-D (asi čekaj na p…
-
@M1on A taky už se nemůžu dočkat :-D
-
@M1on Ti mě baví také, ale není to úplná srdcovka. Nefrčí, ale své věrné fanoušky a publikum pořád mají :-) Třeba Konečná s Arniem nemá nijak závratné hodnocení, ale já si to prostě užil.
-
@M1on Já bych zahodil blaster a požádal o přihlášku k Temné straně :-D