hodor_the_king
O uživateli
- Přezdívka
- hodor_the_king
- Datum registrace
- Návštěv
- 2,154
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
Mě ještě napadá někdo z těch loutkářů/herců (nepamatuju si to přesně), co s nimi arya občas mluvila... i když, co ti by věděli o moři...
-
@Tyrion Lannister sauron sám o sobě byl o dost slabší než morgoth, to prsten byl zdroj síly, pokud vím........
-
Nejlepší je přečíst si hned po Pánovi prstenů Silmarilion, kde se dozvíte, že Sauron byl oproti jiným vcelku žabař =D
-
@Achileus naprosto to chápu, v té pasáži, kdy se hádá sám se sebou, protože má froda rád, ale milášek je milášek, to bylo strašně smutné, ale i reálné.... nemůžu říct, že bych ho měla vysloveně ráda, ale taky ho nemůžu nenávidět... lidí (hobitů, elf…
-
@p1e9t9r2 ok, aegona s dany nechám být, ale toho conningtona si neodpustím: on se prostě nemůže oženit, riziko prozrazení/přenesení nákazy je přiliš velké....V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od hodor_the_king 13. září 2015
-
@Achileus sama mám ráda, protože mezi těmi hrdinnými válečníky a potenciálními vládci světa je někdo s jednoduchým a naivně pozitivním myšlením osvěžující. Ve skutečném světě bych ho potkat nechtěla. Frodo je kapitola sama pro sebe, ale stejně jako …
-
@p1e9t9r2 1. Lupus má na ruce, takže manželka by to asi zjistila dost rychle 2. Stále je tu problém, jak by se vůbec dany s aegonem mohli potkat 3. Pokud už by arianne vzala na milost náhle existujícího aegona, nespokojí se s jeho postarším poboční…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od hodor_the_king 13. září 2015
-
@p1e9t9r2 hodně štěstí při vymýšlení způsobu, jak dostat dany s draky a neposkvrněnými za aegonem :-D . I kdyby drogon nakrásně sežral celý khalassar a odnesl dany zpět do meerenu, tak ten je pořád ve válce a má zablokované přístavy..... Edit: ješt…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od hodor_the_king 13. září 2015
-
-
@Tyrion Lannister dokud nezačne násobit počty vojáků v jednotlivých královstvích :-D . Jinak v zásadě souhlasím, benjen je mrtvola :-( :other: , tysha se neobjeví, gerion zemřel už před lety a nemá cenu se na nic a nikoho spoléhat... Btw: teď mě …V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od hodor_the_king 13. září 2015
-
@Everett_Young ale no tak, aragorn je hrdina bez bázně a hany podle tradičního schématu :-) . Snad každý (hm, možná spíš každá :-D ) prošel v lotrovi obdobím milujeme Aragorna/ milujeme Legolase, než se dopracoval k tomu, že gandalf/ boromir/ glum…
-
@Tyrion Lannister no, na druhou stranu benjena nám i po všech těch knihách až podezřele často připomíná, takže čekám vysvětlení (i kdyby jím měla být modrooká mrtvola). Myslím, že kandidátem na nedořešený osud je tysha (happyendovké setkání je moc l…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od hodor_the_king 13. září 2015
-
@Tyrion Lannister pravda, ale myslím, že na konci vichrů bude otazníků spíš víc než míň....V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od hodor_the_king 13. září 2015
-
@Achileus myslím, že boromirovi to mohl potvrdit elrond, ale na těch rohirech něco bude :-k . Asi je čas na další kolečko tolkienovských knih :-D .
-
@Tyrion Lannister no, nezbývá než počkat 50 let a uvidíme :-DV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od hodor_the_king 13. září 2015
-
@Tyrion Lannister jinak ještě k farmanům, jejich role zní sice logicky, ale nespoléhala bych na ně, vzhledem k tomu, že grrm už nechce moc přidávat postavy...V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od hodor_the_king 13. září 2015
-
@Tyrion Lannister asi něco jako muhehehe :-D .... vrah příbuzných už je, takže oblíbená setřička může být další na seznamu. Asi by byl chudák dost zklamaný, kdyby ho jiný valonqar předhonil... :-D (což je myslím pravděpodobné)V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od hodor_the_king 13. září 2015
-
@Achileus ono trochu pomůže, když se za tebe zaručí obrovská armáda duchů :-D (bylo to sice až ke konci, ale pořád před korunovací)
-
@Tyrion Lannister hmm, vyděsit písničkou :-D . Když čekáš armádu a přijde zpěvák, asi tě to trochu rozhodí.... ale pokud se to v něm léta hromadilo, o to hůř pro zbytky lannisterů :twisted:V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od hodor_the_king 13. září 2015
-
@Tyrion Lannister právěže farmanové jsou na tom tak dobře, že je nějaký lenní pán nemusí vůbec trápit a pokud už by měli potřebu ho svrhnout, můžou zaujmout jeho místo sami. Navíc pokud by z nějakého důvodu pomohli aegonovi na trůn, určitě by se odv…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od hodor_the_king 13. září 2015
-
@Achileus přesně, a navíc i kdyby šli proti lannisterům a svrhli je, nedosadí na jejich místo dalšího lannistera. Spíš se toho nějaký větší rod s radostí ujme (a proč ne zrovna tolikrát zmiňovaní farmanové)....V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od hodor_the_king 13. září 2015
-
Cotter pyke nebo někdo další, kdo měl jet pro divoké do tvrdodomova?
-
@Denebola přesně :-) .... ale ti divocí byli několik předchozích litrů :-)V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od hodor_the_king 7. září 2015
-
nebo groleo, pokud se tak jmenoval ten námořník od dany?
-
@Tyrion Lannister jasně, ale co ty vlny nesouhlasu dlouho a dlouho předtím? myslím, že to bylo jedno s druhým -> jonovo tažení by zkousli, divoké taky, ale oboje prostě ne... nehledě na jejich logiku typu "nejdřív špatné rozhodnutí, pak horší, ja…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od hodor_the_king 7. září 2015
-
@Tyrion Lannister nikomu nevadí? Myslím, že noční hlídka by tak úplně nesouhlasila, jak už ostatně dali jonovi najevo :-DV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od hodor_the_king 6. září 2015
-
V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od hodor_the_king 6. září 2015
-
@Tyrion Lannister ok, uznávám, že randyll tarly je pádný důvod, proč se radši k povstalcům otevřeně nehlásit... na druhou stranu, jak už jsem psala, může to být jediná šance... Tady by možná mohla pomoct taktika "zpozdilý lord frey" :-DV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od hodor_the_king 6. září 2015