hodor_the_king
O uživateli
- Přezdívka
- hodor_the_king
- Datum registrace
- Návštěv
- 2,154
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Tyrion Lannister já myslím, že doran to možná i riskne. Koneckonců, mace nikdy nebyl válečník.... a malíček imho počká až se pobijí mezi sebou bez potřeby přidávat se na něčí stranu...V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od hodor_the_king 6. září 2015
-
@Achileus aegon by mohla být doranova jediná šance na pomstu. Není už pak ve výsledku jedno, jestli je pravý nebo ne?V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od hodor_the_king 6. září 2015
-
... to je prostě boží :) http://eshop.kniznivesmir.cz/obchod/dekorace/tuzka-cersei-lannister-citat/ http://eshop.kniznivesmir.cz/obchod/dekorace/tuzka-tyrion-lannister-citat/
-
@Achileus a co aegon?V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od hodor_the_king 6. září 2015
-
Nějaký námořník z té lodi, na které se plavili jorah, tyrion a grešle a která pak ztroskotala?
-
@Peterko jo, přišli za ním nějací goodbrotheři..... zadávej...
-
@Achileus nebo s melisandrou... :-k mají společnou víru v proroctví, navíc oheň, draci, ...V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od hodor_the_king 5. září 2015
-
@Achileus zapomněls ještě: darovala světu tři neovladatelné draky a zlomila jorahovi srdce :twisted:V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od hodor_the_king 5. září 2015
-
@p1e9t9r2 ona to "myslí dobře", ale na druhou stranu, co vlastně dokázala dlouhodobě změnit?V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od hodor_the_king 5. září 2015
-
Ne...
-
Ne
-
-
Hm... napadá mě už tak maximálně mistr aemon v debatě před jonovým útěkem...
-
A co sam podporující jonovo rozhodnutí ohledně divokých?
-
@brbr hraničářův učeň od j. flanagana.... velmi jasné rozdělení dobra a zla, sympatické postavy, celkem reálně vykreslené boje, spousta lukostřelby, plížení se a vrhání nožů... no a na konec cyničtí koně, kteří nemluví, ale mají spoustu připomínek..…
-
@Hildegarda :-D tak to potom jo. Budu si to muset přečíst znova :-D
-
@Hildegarda nedostatek logiky? kde? (četla jsem to už dávno a nepamatuju si to úplně přesně, ale taky se mi tenkrát líbila nejvíc...)
-
Mě to připomíná výrok zaklínače, na který v reakci zazněla věta, že neexistuje menší zlo, pouze zlo, velké zlo a velmi velké zlo... A tady... co takhle catelyn robbovi?
-
Páni, já... moc děkuju... A gratuluju ostatním(se zvláštním pozdravem autorům povídek 5 a 2, které byly mými favority) :applause: .V diskuzi Vyhlášení výsledků 10. kola fan povídek - Ice & Fire Komentář od hodor_the_king 2. září 2015
-
-
@Tyrion Lannister jaj, to mi mohlo dojít.... každopádně díky moc :-)
-
Pomozte prosím: má Isengard nějaký český překlad? (Jo, vím, hrozně závažný problém :-D )
-
Syrio?
-
neříkal náhodou GRRM, že další POV už nebude přidávat?V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od hodor_the_king 1. září 2015
-
@Hildegarda tak to celkem nepotěší =D
-
-
@Tyrion Lannister narážím na scénu, kdy vybíhají z hory a bez problémů odhazují desítky skřetů na všechny strany, když předtím ti samí skřeti masakrovali daina a spol, kterých byly tisíce... :-D Samozřejmě moc dlouho by to bez dalšího přilivu trpa…
-
-
@Hildegarda náhodou poe je specialista na neobvyklé schovávání mrtvol :-D ...
-
@p1e9t9r2 však já jen říkám, že nemá právo si stěžovat vzhledem k tomu, co sám dělá.... A s tím dopsáním, no, já věřím ve vichry, ale sen o jaru bude asi fakt jenom sen....V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od hodor_the_king 30. srpna 2015