hodor_the_king
O uživateli
- Přezdívka
- hodor_the_king
- Datum registrace
- Návštěv
- 2,154
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Mellien když se nad tím zamyslíš, takové sousloví "postavit vodu na čaj" je taky pěkná blbost :D. Nemůžeš to brát tak doslova ;).
-
Tyrion Lannister Jaimemu, po Branově pádu z věže
-
@Dreamer ok, asi mám zkreslené představy o tom, kde všude se to používá :D @Gepeto je to ono :)
-
@Dreamer konečně taky někdo, kdo tohle slovo zná :-D ....můžu se zeptat, odkud jsi?
-
@sfik proč ani na čsfd (kde jsem už samozřejmě byla)? Myslíš, že 16% mě přesvědčí ke sledování? :D
-
@sfik ono existuje i třetí? 8-O
-
@Dreamer Julie a bílý poník? To zní jako kvalitní literatura :D.
-
My taky (tuším, že v tercii i v kvintě).
-
@Dreamer Eragon je podle mě typická kniha, u které strašně záleží, v jakém věku ji čteš... (protože je to vpodstatě pohádka, která se snaží nebýt pohádkou :D ). Já jsem první díl četla tuším v devíti letech a byla jsem naprosto nadšená. (A dodnes to…
-
@Sagart přesně :) ....tak si asi střihněte, kdo zadá další. ..
-
nope
-
@Baron tipnul bys i komu?
-
nene... bylo to v Sedmi královstvích
-
ne, ale zeměpisně nejblíž
-
nope
-
ne :D
-
-
Já myslím, že to říká Thoros v reakci na LS a X je Beric... ....@Tarin Robb Bratrstvo nikdy nevedl.... oni sloužili ještě Nedovi
-
168: pokud budeme věřit Sagartově teorii (Arda=awoiaf), musí být zákonitě znovu zkut: Z popela oheň znovu vzplane, ze stínů světlo vzejde náhle; až zkují ostří polámané, nekorunovaný zas bude králem. ....protože všechny ostatní části už se vyplnil…
-
horký koláč?
-
....a nebo dareon? :D
-
@Tlustá_Skála bylo to poté, co ho Grenn & spol. přesvědčili, aby nejezdil za Robbem a vrátil se na Castle Black
-
@Tlustá_Skála ano, byl to jon :) ...víš i při jaké příležitosti?
-
ne, ale zatím asi nejbližší tip
-
ne
-
taky ne.... ...autorem je postava, která obvykle moc nadávek nepoužívá ;)
-
ne
-
nope
-
zjednodušovat zatím nebudu... Merret ne
-
@Aviv ne @Everett_Young jsem v pokušení to uznat :D ....ale ne :D