hodor_the_king
O uživateli
- Přezdívka
- hodor_the_king
- Datum registrace
- Návštěv
- 2,154
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
taky ne
-
ne :)
-
-
Jaime?
-
-
@Sagart ok, řekla jsem si o to :D ....já netvrdím, že jsem nějak úžasně anglicky mluvící člověk, ale tohle fakt skoro fyzicky bolí. .... když je to navíc citát... https://m.youtube.com/watch?v=Pkyy57iMaB0 ....a když já jsem detailista :DV diskuzi Teorie: Valyrijské meče rozeseté po celém Západozemí Komentář od hodor_the_king 6. března 2016
-
@Sagart Prosím, prosím, nepřehazuj ty slova....V diskuzi Teorie: Valyrijské meče rozeseté po celém Západozemí Komentář od hodor_the_king 6. března 2016
-
@Michelle přesně, měla jsem jediný tip a ten byl špatně :DV diskuzi Vyhlášení výsledků 11. kola fan povídek - Ice & Fire Komentář od hodor_the_king 6. března 2016
-
Velká gratulace všem :applause: :applause: :applause:V diskuzi Vyhlášení výsledků 11. kola fan povídek - Ice & Fire Komentář od hodor_the_king 6. března 2016
-
-
-
-
@Jay to nemůžeš srovnávat, tam se jméno Jaime v chajmovské podobě normálně používá (narozdíl od Chana, který fakt pobavil :D ). ...ale teď jsem si to našla a tohohle Jaimeho vyslovují "správně".
-
nevíte někdo, jak se Jaime vyslovuje ve španělském dabingu? ....tam by měl Chajme aspoň opodstatnění :D
-
Pokud se tu vyskytují nějací klavíristi, nemáte prosím v nějaké trochu slušné úpravě noty k soundtrackům z GoT? (úvodní znělku mám, ale kdyby náhodou byly i ty ostatní. ...) Dík :) (tohle asi není nejvhodnější topic, ale lepší mě moc nenapadá)
-
neodpustím si poznámku, že Samův bratr není Rickon, ale Dickon Tarly ;)V diskuzi Teorie: Valyrijské meče rozeseté po celém Západozemí Komentář od hodor_the_king 25. února 2016
-
Varys?
-
-
-
zvláštní, u nás je biologie relativně v pohodě a nejvíc lidí každý rok nedá zeměpis :D
-
-
-
@Velbloud těžká závist... a gratulace, samozřejmě :). nějaké hostování nebo přímo v DJC?
-
ned?
-
@Velbloud v korunách stromů to vypadá jako nějaká orlí hnízda :D
-
nebo jaqen?
-
@Dejw toho tywina jsem vzala zpět a za to zdvojení potom se omlouvám, klidně si zadej další ;)
-
-
-
@Mellien to já jsem hlavně vysloveně alergická na rčení o králících a jiných býložravcích, pro které je zdravé jídlo určené .... a nejlepší jsou ti lidi, kteří si to automaticky spojují s vegetariánstvím :D