p1e9t9r2

O uživateli

Přezdívka
p1e9t9r2
Datum registrace
Návštěv
2,122
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • @Aviv Jako lovci duchů mne přišlo, že jak uzavřeli lucifera s michaelem mělo to skončit byl by to pěkný uzavřený seriál. Ted mi občas příjde že z toho dělají no nevím jak to popsat, ale stále se na to dá koukat (jen už jako u orvních 5 serii nečekám…
    V diskuzi TV seriály Komentář od p1e9t9r2 12. prosince 2015
  • No až na to že původní topic tní Lanisterové a já očkával diskuzi nad jejich rodem a vedljšími členy, kterým bohužel není dán žádný prostor a jsou zmínění jen velmi okrajově. Ačkoliv z velkých rodů tam mají asi největší počet přímých dědiců no.
    V diskuzi Lannisterové Komentář od p1e9t9r2 12. prosince 2015
  • @jahodový_žlučník @Mellien Já to oběma závidím v posledním ročníku na gymplu mne do mediny tlačili rodiče (no celá rodina) a já se šprajcl a schválně tam nešel. Skončil jsem na biologii a zpětně po 4 letech si říkám, že to byla hrozně velká škoda ta…
    V diskuzi Škola :-/ Komentář od p1e9t9r2 12. prosince 2015
  • No jako až na daenerys, která má obličej jako sochu stále jedne výraz to je ok :D Spíš je škoda, že některé dobré charaktery pozměnili a poupravili
    V diskuzi Lannisterové Komentář od p1e9t9r2 12. prosince 2015
  • Nechci nic říkat, ale neposkrvněné počtětí pokud se počí že žena je před porodem pana, lze dosáhnout poměrně snadno přirozenou cestou
  • gympl 4 rokem se trápím studiem ted magisterské genetika molekulární biologie a virologie a rád bych zpět na gympl pohoda klid a minimum starostí nádherné časy
    V diskuzi Škola :-/ Komentář od p1e9t9r2 12. prosince 2015
  • @Jay Mne děti lesa příjdou jako to, že využívají přírodní magii, než tu ledovou.
  • @Jay Díky kamarádům je max do 25 to mne takže to to nepříjde
    V diskuzi Zima se blíží Komentář od p1e9t9r2 11. prosince 2015
  • @Jitka Neřeště já měl první depresi, když mi řekli dobrý den, ted si už pomalu zvykám a druhá deprese příjde, když zapnu FB a spolužáci ze základky zakládají rodiny. Všude fotku dětiček či svadeb. To jsem si říkal že oslovení dobrý den moc věcí nepř…
    V diskuzi Zima se blíží Komentář od p1e9t9r2 8. prosince 2015
  • @Jay Neber mi pěknou zimu mne stačilo, jak loni 20 prosince nám kvetla třešen na zahradě :D. Inak co mají chudáci lední medvědi dělat velká část se jich dokonce utopí protže není led
    V diskuzi Zima se blíží Komentář od p1e9t9r2 8. prosince 2015
  • @Aviv Zdroj magie jsou draci snad? nebo aspon jeden z jejích nejsilnějších zdrojů :D
  • Jinak není ta stařena ta jedna a ta samá co byla v letohrada při jeho zkáze a jež řekla, že z linie aeryse a jeho sestře se zrodí princ, který byl přišlíben? Pokud by to bylo tak ta o sobě rozhlašovala, že pochází od dětí lesa co takhle jejich kříže…
  • 3krát tully 2 krát tyrel, 1 lanistr, 1 targaryen 1 marten, takže jednoduchý rodokmen :D jedna prababička z lanisteru, jeden praděda targaryen, dvě prabačiky tully jeden praděda tully, jedna prabába marten a dva pradědci tyrelové :D
  • @Edem Dokud něco nemá 2 serii už nekoukám neb to jak mi po první serii ukončí seriál s otevřeným koncem a pak musím místo něj rozkoukat nový mne deptá :D
    V diskuzi TV seriály Komentář od p1e9t9r2 6. prosince 2015
  • Taky nedorazil jsem si musel udělat radost sám :D
    V diskuzi Zima se blíží Komentář od p1e9t9r2 6. prosince 2015
  • ted mne napadlo řešilo se tady jestli na kontinentu za ašají je taky nějaká civilizace? Moc nikde o něm není jen, že jedna žena z valirie tam to prozkoumávala na drakoj. To by byl zajímavý obrat, kdyby tam opravdu něco takového bylo
  • @Phoebea No tady mne na oživení jsem zvědav tuším že to nebudu jako to udělal Thoros. Jon je měnič, takže jeho duše zůstává po smrti součástí zvířete navíc jak bude vypadat ta situace když oni ho vraždí do toho hrad plný divokých tam by mohla být pě…
  • @Dreamer Já to zkusil to je tak blbý nápad už mám pujčený další díl
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od p1e9t9r2 4. prosince 2015
  • Jako nedávno mne zaujali neviditelní taková dobře koukatelná ptákovina :D Inak to panství mne velmi rmoutí, že to končí a je to škoda sice nechápu proč snad to sledovanost mít nějakou muselo, ale je pravda, že magie smith kolik je té hraběnce vdově …
    V diskuzi TV seriály Komentář od p1e9t9r2 4. prosince 2015
  • Ten bran nám moc rychle stárne :D
  • @Jitka Škoda, že už je konec budu muset hledat nějakou náhradu
    V diskuzi TV seriály Komentář od p1e9t9r2 4. prosince 2015
  • Nevíte jestli panství downton, když už to je poslední serie plánuje nějaký vánoční speciál který by to nějak uzavřel?
    V diskuzi TV seriály Komentář od p1e9t9r2 4. prosince 2015
  • @Achileus vím, ale stále doufám, že jeden z nich nevyhubí :D Popřípadě snad černá ryba někde nechá potomka toho rodu by mi bylo líto. Spíš nadhodím otázku nevíte jak to je s členy ostatních rodů. Jediné co je vědět, že pro arryny (vládnoucí větev) r…
    V diskuzi Nejoblibenejsi rod Komentář od p1e9t9r2 2. prosince 2015
  • Tak co objevili někteří fanoušci něco nového? Nebo zůstáváme opět skeptičtí a čekáme na rok 2017 (v čestině se asi 2016 nedočkám no)
  • Nikdo stále žadné info o třetí knize kroniky královraha :(
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od p1e9t9r2 2. prosince 2015
  • @Everett_Young Hele já tipuji, že edmure přežije všechny :D Přeci by martin nevyvraždil jeden ze 7 vládnoucích rodů, ačkoliv většinu jich udržuje v přísně regulovaném počtu :D
    V diskuzi Nejoblibenejsi rod Komentář od p1e9t9r2 2. prosince 2015
  • Tak to nařízení popravy nečekal nikdo a všichni vypadali šokovaně
  • @sfik Vid furt do kopce z kopce nebo po hřebenu se špatným počasím :D
    V diskuzi Zima se blíží Komentář od p1e9t9r2 28. listopadu 2015
  • na sníh je ještě brzo, ale díky mírným zimám jsem hodně dlouho nemohl vyrazit na běžky (do hor se mi nechce) Tak snad se mi splní přání a aspon týden ho bude dost (poslední 3 roky to je vzácnost)
    V diskuzi Zima se blíží Komentář od p1e9t9r2 28. listopadu 2015

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě