p1e9t9r2
O uživateli
- Přezdívka
- p1e9t9r2
- Datum registrace
- Návštěv
- 2,122
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
@Jay No tak když si to vezmeš, dalo by se říci, že jejich zásluhou targaryeni padli. Kdyby armáda nešlo obléhat bouřný konec, ale vyrazila k trojzubci, bylo by to také o něčem jiném (tam nechápu to nesmyslné rozdělení sil) a ještě tak skvělého velit…
-
Hmm dobré najít tady matiku :D Inak celkově většina lidí nemá ráda Boltony, ale mne se líbí jejich prohnanost a chytrost. Rod, kterých bych měl nenávidět si asi nevyberu, každý má své plusy a mínusy, ale pokud vezmu nejvíce lidí, kteří mi nepřišli v…
-
Vím upsal jsem se je pozdní hodina a únava se projevuje na maximální lvl
-
@Aviv Varys má zvláštní pohnutky to je pravda, ale v širším měřítku mu jde o prosperitu říše jako takové a je mu jedno, kdo bude u moci. @Achileus Taky proto tam Nedd byl první hned po bitvě, aby připadné děti zachránil. Ono tam byla, chyba odstran…
-
@sfik No právě ten oficiální plakát mne zmátnul no
-
@Achileus Myslím, že mají nenávist hlavně Tywin to on vydal rozkaz ohledně zabiti dětí, Nedd je zabít neplánoval a nevíme jak robert, tam bych váhal. Spíš bych počítal, že si je třeba Ned odveze na zimohrad a tam vychová stejně jako malého theona.
-
https://www.facebook.com/GameOfThrones/photos/a.93667012733.90163.74133697733/10153329887947734/?type=3&theater doufám, že neopakuji příspěvek, ale konečně něco zajímavéhe co říkáte
-
@Nevada Jeho cíl byl dcera jako královna, ale pochybuji, že by dornové po tom co se stalo synovci a neteři dorana šli s lvy, to spíš proti nim. Přitom zrovna ta dcera měla význam, kdyby ji nekuchli a přeba provdali za Robertova prvorozeného syna, kl…
-
třeba se dočkáme i dalších draků :D Teda pokud dany má dračici a je tak mimo, že nepoznala ten rozdíl a co my víme co viserion a ten druhý dělají po dlouhých večer ve sklepení Pyramidy
-
@Jay že by ned jel ihned do králova stejně jako jeho bratr hluboce pochybuji ten byl rozvaha sama a uvažování
-
jen kdyby zabil v souboji brandona, tak by to asi pro něj byl taky rozsudek smrti :D Pochybuji, že by severští lordové reagovali nemoc nadšeně
-
I kdyby peter vyhrál stejně by catlin nedostal. Jako že by pán říčních krajin dal svoji dceru žebráckému lordu, o tom pochybuji, když má dost movitých vazalů a potřebuji si pojistit jejich loajalitu
-
Já čekám třeba na její osudy velmi je těhotná nebo není, co ji provedou dotrakové, jak victarion pochudí s rohem a donutí ji, aby si ho vzala :D to je věcí
-
Vau o dany skoro žádná dlouhá diskuze :D koukám, že tady asi nejméně zajímavá postava
-
No králokat, když se to vezme, tak to je nejvíce rozporuhodná osoba. Při dobývání řekotočí mi přišel docela rozumný seriozní a když vidíme jeho některé skutky, tak to i tak vypadá, ale chování první 3 knihy je jako rozmazlený spratek. Mne příjde, že…V diskuzi Jaime Lannister - arogantní mizera nebo nepochopený hrdina? Komentář od p1e9t9r2 17. listopadu 2015
-
@Jay Mne se, alie líbí, že plánují vydat v roce 2016. Pokud to martin dopsal a nikde neznámil, tak je to reálné, ale pokud to ještě nedopsal, tak 2016 možná anglická verze, ale pochybuji, že ten překlad stihnou nějak rychle
-
@Jay Jo to mne taky zajímá, ale valirie není tak dlouho pryč, tak snad ji museli vyrobit spousty
-
-
-
@Dreamer Sakra prvních 20 stram mne zatím nadchlo :D hmm tak ucidím co dál no nemám co číst, (moje rozčetené serie nechtějí dovydat nebo čekám až se pár autorů uráčí dopsat knihu) takže zkouším novinky
-
Dostala se mi do ruky Duna tak se rovnou zeptám na názor na ní? Je to dobré čtení?
-
Já jsem ostuda 70 bodů to abych to celé přečetl ještě jednou a rovnou si sehnal i svět ledu a ohně, který jsem ještě ani neviděl
-
@Tarin No právě to mi příjde tuplem divné nebo že by měnili zajetý vysílací čas
-
Ted jsem koukal, že na edně je článek o možném posunutí startu 6 serie co si o tom myslí pomazanější hlavy :D
-
@Tyrion Lannister No tak jsem k sedmé knize skeptický, ale víš jak by vytrolil čtenáře, kdyby vydal obě dvě knihy najednou :D Mne na email už přišel email, že šestá kniha bude 2016 v obchodě, protože u některých serii si dávám nastavit na různých se…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 31. října 2015
-
@Gepeto Díky mne to vrtalo docela dost hlavou (jsem se děsil že budu dalších x let navíc čekat ještě na 8 knihu)V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 31. října 2015
-
Caute nevíte jak to je s názvem sedmé knihy? V seriálu, kde si ted martin krátí čas jednorázovkou je s knihou, které nese název promise of spring, takže se mi v hlavě rojí spousta otázekV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 31. října 2015
-
Caute blbá otázka taky někdo čekáte na zimní slavnost? Docela mne udivují, že původně měla vajít v květnu a pokaždné, týden před plánovaným vydání to posunou cca o měsíc :(
-
@Achileus Hele beru to co si vzpomínám z knížky a bylo jim 7 :P stalo se to, když jejich matka čekala tyriona.