p1e9t9r2

O uživateli

Přezdívka
p1e9t9r2
Datum registrace
Návštěv
2,122
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • Tak se rovnou zeptám co říkáte na seriál the Shannara cronickles? Mne to zatím zaujalo
    V diskuzi TV seriály Komentář od p1e9t9r2 8. ledna 2016
  • @sfik Nepal je to je škoda :D já bych si je klidně vzal přinijhorším využuji jako podestýlku pro zvířata :D
  • @Aviv Lanister a Stark se nevzali. Starokové do otce eddarda, mco nepouštěli děti mimo sever
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od p1e9t9r2 6. ledna 2016
  • @Aviv @Aviv Hmm to by nebylo vůbec na škodu
  • @Achileus No tak magická čísla tam jsou, ale asi bych nedal takovou váhu eddard má zatím 4 syny dokud se to ofiko nevyvrátí a hoster měl tuším víc dítě, ale pomřeli mu a u Tywina taky nevíme, zda někde nemá další potomstvo pochybuji, že si od smrti …
  • @OslicekCZ Já to potřebuji přečíst podruhé, neb chci mít souvislosti ono já jsem ty díly četl před mnoha lety a chci mít při čtení pokračování vše ucelené
  • @Tyna No já začal číst první knihu znova a ted jsem s tím sekl, neb to zatím nemá cenu :D Inak 6 serie pokud se člověk nedstřihne od světa tak nemá šanci někde na nějaký spoleir narazit či neumyslně vyslechnout třeba někdo v buse nebo ve škole aneb,…
  • @Tyrion Lannister Hele ty si myslíš, že se toho konce dočkáme? Každopádně, kdyby to co už má vydal a bylo to kniha na 400 stránek pořád by to bylo lepší než nic co je ted. Jen by mne zajímalo, kdy ta kniha tedy bude, protože počítám, že na český př…
    V diskuzi [Spoiler] Vichry zimy Komentář od p1e9t9r2 2. ledna 2016
  • No právě a přotim to je dost podstatné. U severu jsem uvažoval, že díky tomu, že je steně velký jako zbytek říše, že může mít docela dost lidi, ale nevím jak to posoudit. Nikde se nepíše moc o městech (je jich tam jenom pár) spíš vesnice, což člověk…
  • Hodím se dotaz nevíte jak je to s populací jednotlivých království západozemí? Asi správně nejvíce lidí bude ve vysoké zahradě, ale co ten zbytek kolik tak tak cca může být obyvatel?
  • @Tyrion Lannister malaz mám rozečtený, tam byl horor první knia to prostě nešlo. Inak jako psalo se, že kniha bude do konce roku 2015, pak přes 6 serii a ted ji asi k dalším vánocům taky nedostanu achjo :D
  • Hele jako to oddalování já začal číst ságu od začátku abych byl v obraze, až výjde další díl a ted se mi sen rozplynul :(
  • Perníčky napeklo se z 3 kil mouky a do vánoc nezbyl ani jeden :D aneb co dokážou 4 chlapy tak rychle zkonzumovat
    V diskuzi Škola :-/ Komentář od p1e9t9r2 25. prosince 2015
  • Nevím co tady řešíte útok pokud znáte fyziku umíte zacházet s tělem, jde protivníkova síla využít proti němu a siláka může porazit naprosto slabý člověk
  • @Aviv celkově to bylo takové divné a nesedělo mi to tam plus odpravení postavy
  • Lidi krom smrti hana sola, kdy jsem to absolutně nechápal se mi to docala líbilo a půjdu klidně na další pokračování.
  • @Aviv No klesla její cena a dřív ji většinou strčili do kláštera na jeptišku
  • Ale todle zase nechápu já, proč nejsou učnáky a průmky propojené s firmama a necíli na to co je potřeba. Příklad ve městě je učnák kousek od průmyslového centra, tak proč do frasu studenti nechodí tam na praxe a firma si nevybírá studenty, které do …
    V diskuzi Škola :-/ Komentář od p1e9t9r2 16. prosince 2015
  • @Gepeto To je, ale u dětí zrovna hubední sluha nadávní pro toto odvětví se rozvíjí až po narození podle toho, kterým podmětům je dítě vystaveno.
    V diskuzi Škola :-/ Komentář od p1e9t9r2 15. prosince 2015
  • @Tyrion Lannister To je to třeba tu postavu známe, jen nevíme že je to jeho bastard. Ted třeba lancel zasadil královně velký políček když vykládal část jejích intrik nejvyššímu vrabčákoj, což ona taky nečekala a jeho výpověd bylajedna z věcí, které …
    V diskuzi Valonquar Komentář od p1e9t9r2 14. prosince 2015
  • @Tyrion Lannister No jako zrovna u Martina je možné vše bohužel viz objevení Aegona. Díky tomu mne napadl další mladší bratr. Bylo by vtipné vidět ten kontrast, kdy ji někdo zabije a až pak ji dojde, že podezírala špatné osoby a celou dobu byla ješt…
    V diskuzi Valonquar Komentář od p1e9t9r2 14. prosince 2015
  • Já myslel, že to má být mladší bratr proto mi nesedí ty další možnosti. Inak otázka, která je možná co mi víme kolik má mladších bratrů neříkejte, že tywin byl od smrti své ženy ehmm v celibátu.
    V diskuzi Valonquar Komentář od p1e9t9r2 14. prosince 2015
  • Ono jak tady řešíte hudebn sluh, taky záleží čemu je dítě do dvou let vystaveno čím víc má vjemů tím víc má možností. Inak hrát a nástroj není těžké otázka je spíš pro udržení rytmu u těch c nemají sluh a k tomu je taky přístroj, který to udává, jen…
    V diskuzi Škola :-/ Komentář od p1e9t9r2 14. prosince 2015
  • @Krisa @Krisa Truhlařinu neberu ale třeba ohoblovat si prkna ... atd něco vyrobit do baráku není a spousty dalších věcí se dají poměrně snadno naučit (umělecký truhlář a umělecký kovář... atd jsou už poměrně specializační, které vyžadují um a věnov…
    V diskuzi Škola :-/ Komentář od p1e9t9r2 14. prosince 2015
  • @Achileus JJ vím já si tam čtu diskuze, když si připadám, že jsem totálně blbej a vždy mi zvedne náladu kolik je tupších lidí než já :D. Inak jak bylo popsáno výše manuální práce se dají naučit, ale ne každý může stodovat třeba jako já molekulární …
    V diskuzi Škola :-/ Komentář od p1e9t9r2 13. prosince 2015
  • @Achileus :D:D:D Ten Pražák je trošku mimo mísu jsem z Orlických hor jenom na okraj :P:P
    V diskuzi Škola :-/ Komentář od p1e9t9r2 13. prosince 2015
  • Jako diskuze na novinkách to je občas docela no pro pobavení :D. Na to by byl dobrý výzkum jestli někteří lidé jsou tak zvláštní i v reálů nebo jen blbnou z toho diskutování :D. Štěstí, že omezili počet příspěvků na dva občas to tam bylo divné
    V diskuzi Škola :-/ Komentář od p1e9t9r2 13. prosince 2015
  • @sfik Mne se líbila i ta dvou epizoda, kdy si ho do hlavy nahrál podruhé a luštil tu křížovku :D hvězdné uskupení uma turman :D
    V diskuzi TV seriály Komentář od p1e9t9r2 13. prosince 2015
  • lepší otázka jsou tu i lidi kteří nestudovali gympl :D
    V diskuzi Škola :-/ Komentář od p1e9t9r2 12. prosince 2015
  • @Aviv Svého bratra, jak je v něm lucifer
    V diskuzi TV seriály Komentář od p1e9t9r2 12. prosince 2015

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě