p1e9t9r2
O uživateli
- Přezdívka
- p1e9t9r2
- Datum registrace
- Návštěv
- 2,122
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Hmm fakt už je potřeba ta 6 kniha :D
-
Jo jenom lidi co myslíte oživí nám jona nebo tam bude dva díly ležet na márách než ho spálí?
-
@Sagart Tak já doufám, že ho nevynechají ale jen posunou jako železné, vždyť 6 serie je směs nových věcí a toho co vynechali z 4 a 5 knihy (viz železní .... atd)
-
@sfik Hmm, tak už i varys používá teleportaci, každopádně moc by mne zajímalo jak to sním udělají nebo kdo nahradí jeho skutky v západozemí (typoval bych to na malíčka)
-
KOukám, že po měsících ticha a klidu se to tu rozjelo :D No nevím co si o tom myslet ten trailer mi příjde nevím takový nic neříkající, krom, že dany bude zase nesmyslně cestovat přes půlku světadílu :D
-
Myslíte, že PVO dostane i malíček nebo varys? Unich by člověk rád znal jejich myšlenky a ne co vidí jiné postavy
-
@sfik :D jo tam se taky člověk dozví spousty zajímavých věcí
-
Hmm tak už jí zbylo jenom poslední dítě, to jde rychle, ačkoliv v kniz očekávám, že ji taky žádný potomek nezbude. Inak jsem zvědav, jak tam vyřeší margery, neb v seriálu už měla s princem techtle mechtle a v knize ji zaktli za cizoložství (nebyla u…
-
@Edem Hmm tak další sranda, z toho, že martin aby nepsal vichry vymýšlel kuchařku sedmi království jo :D
-
@Aviv Že jsem něco plácl :D teď mne to po tvém příspěvku bude vrtat hlavou achjo
-
Lidi už fakt potřebujete, aby vyšla 6 kniha nebo se tady dočtu takových věcí :D, že zachvíli zjistím, že z cercei se stane ctihodná septa :DV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 31. ledna 2016
-
@sfik No tak Tyrion je Lanister jak ušitý :D Inak to co gemma řekla bylo myšleno rozumově a chováním a Tyrion je v taktice ... atd celý tywin. Inak myslíte, že kdyby to nebyl jeho syn ještě by žil o Tywina o tom dost pochybuji.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 30. ledna 2016
-
@sfik J8 vím, že to bude v seriálové, ale vždy se někdo najde, kdo to plácne do knihy :D viděli jsme to loni a to pak jeloV diskuzi Martinovo vyjádření k dokončení Vichrů zimy - Ice & Fire Komentář od p1e9t9r2 30. ledna 2016
-
@Aviv @Aviv Toho bude potřeba taky jestli to před smrtí nestihne dokončit.V diskuzi Martinovo vyjádření k dokončení Vichrů zimy - Ice & Fire Komentář od p1e9t9r2 27. ledna 2016
-
Já jsem tady zvědav hlavně na všechny, až se rozjedou diskuze k jednotlivým dílů, někde bude co porovnávat, ale až se ofiko dhalí věž radosti, a jiné to bude vtipné počtení :D zas tady hodně starých diskuzí ožijeV diskuzi Martinovo vyjádření k dokončení Vichrů zimy - Ice & Fire Komentář od p1e9t9r2 27. ledna 2016
-
@Everett_Young No já si to pouštěl, když jsem uklízel :D. Jen jsem zvědav dle závěru co si lidí myslí ohledně otce dvojčat
-
Tak co koukal taky někdo na nové hrdiny? Co říkáte na konec kdo je otec?
-
@Aviv @Tyrion Lannister Inak v zemích věčného léta asi sněžit nebude což :DV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 19. ledna 2016
-
@Achileus Vejce se do kolébky dávala jako nějaká tradice či co, a každý targaryen měl svoje velce, i když draci nežili (egg a jeho souroznci taky měli svoje vejce každý, a to měli ještě bratrance a sestřenice, kteří je tím pádem museli mít také) Ina…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 19. ledna 2016
-
@Achileus No tak dany si taky drak vybral, ale nechce se nechat ovládat a to mi vrtá hlavou. Nebo třeba to jak ji našli dotrakové jestli drogona nějak zavolala, protože pochybuji, že se rozhodl proletět směrem kudy ona šla. Inak právěže v knize se n…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 18. ledna 2016
-
@Tyrion Lannister Ale stále je otázka jak teda ovládali draky. Targaryeni na žádné rohy netroubili, takže jen drak je přijal za jezdce a co pak teda? Víme že dany sice na drogona hrdě vyskočila, ale dál se na nic nezmohla.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 18. ledna 2016
-
@sfik Počkej, ale když k ní přijeli ten drogon tam byl s ní. Přistál vedle ní, proto tam nevím co čekat. Kdyby tam nebyl tak osud má asi jasný :DV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 18. ledna 2016
-
@Tyrion Lannister Myslíš že žádnou neuvolní? loni někdy v únoru vypustil tu sanse :D . J8 furt čekám co dotrakové provedou dany už několik let a oni zatím nic. Otázka pokud hádám správně, tak zabit ji nemohou ne?V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 18. ledna 2016
-
Hmm tak koukám, že pomalu ticho a čeká se na jiskřičku v podobě další uvolněné kapitoly :DV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 17. ledna 2016
-
@brbr Nat www.topserialy.sk to je vloženo i s titulky
-
@Gepeto Já ti nechci spoilerovat, ale nikdo nedopadl špatně
-
Tak co jste říkali na ukončení pasntví downton? Mne přišlo že ten poslední díl to všechno úplně uzavřel a skončilo to tak, že všichni žili šťastně ... atd
-
@sfik @Dreamer To neberu, ale hodnotit něco po prvním díle je jako hodnotit knihu podle obalu, to je můj názor. Proto chápu, když někdo po prvním díle přestane sledovat, ale dát hned odpad je mimo moje chápání. Pak je celé hodnocení neobjektivní a n…
-
@sfik tvůj osbní názor já nekoukám po lidech, ale to je jedno. Mne spíš štve, že někdo nedokouká první díl a hodnotí to pak to hodnocení nemá význam, hodnotit ce má celek jako takový, proto na CSFD hodnotím vždy seriál po 10 dílech a pokud to nedoká…
-