p1e9t9r2
O uživateli
- Přezdívka
- p1e9t9r2
- Datum registrace
- Návštěv
- 2,122
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
LIdi já se spíš těším až ta kniha výjde no doufám že výjde :D tak to tady bude diskuze :DV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 5. června 2016
-
Sakra jestli bude pokračovat tímhle stylem, tak se knihy během 10 let dočkáme každý rok vždy kousek :D
-
No já jsem zvědav co bude zítra enab hrdinský útěk brana na saních :D a za zády hory mrtvol
-
No každopádně v knize je zmíněno několik targaryenů co měli vize budoucnosti e snech, např bratr egga co rád pil nebo jeden z potomků blackfira, ale toto se nedozvíš z hlavní ságy musel bys přečíst rytíře sedmi království
-
@Dreamer To je otázka jestli tvoření bílých chodců není nějak omezeno, to by pak mohlo vysvětlit, proč jim tak dlouho trvalo enž se vzmohli na nějakou akci
-
NO jak tady probíráte jiné, proč spíš tam je teorie, že je mohli vytvořit, během války, ale nestačili je použít, jelikož došlo k uzavření míru, takže je mohli uspat a schovat, kdyby došlo k další válce. Tomu by nahrála i skutečnost že k jejich poraž…
-
Tak já nevím co si myslet, tento díl no vyhlazení dětí lesa pěkný konec jedné rasy. Spíš bych čekal, že zlovlci budou mít nějaký vetší význam a neže je budou jednoho po druhém odpravovat, nebo jestli je už moc drahé mít tam zlovlka a šetří prachy na…
-
Věk je v tomto světě relativní, když si pořizují děti před dovršením 20 let. Nebudu sem míchat targaryeny, kde to to běžné už v 15 letech a děti plodí dokud jim to jde. Inak kdo může pochybovat o původu jona :D já doufám, že až oživne zbělají mu vla…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 18. května 2016
-
No každopádně todle bylo finále podobné jako v astaporu :D hrdá královna
-
Další kapitola venku supr, takže jestli bude pokračovat tímto stylem dočkáme se celé knihy na počkání během 10 let :D
-
No jsem zvědav co dál vymyslí neb některé linky čím dál více nechápu
-
Tak já nevím díl jsem viděl a toho rickona absolutně nechápu :D
-
No jako draci dneska zklamali, místo opékaného tyriona zelezou zpátky do tmy, teď to bude nahrávat těm co si myslí, že je syn aeryse
-
V diskuzi !!!POZOR SPOILER VŠECH DÍLŮ SERIÁLU A VŠECH KNIH!!! Teorie z Písně a z Hry Komentář od p1e9t9r2 2. května 2016
-
Vau takže sraz :D nebude i někaká akce v praze?
-
Tak zítra se tady rozjede diskuze :D nad dalším dílem
-
@Tyrion Lannister NO nezapomínej, že Mace má za dcera vdovu králů z povolání :D kdyby zavětřil není problém mladého krále zabít a provdat dceru za novéhoV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 17. dubna 2016
-
@Nevada No pokud ji provdají, tak to údolí mít bude. Inak mne by spíše zajímalo jak zareaguje petyr na přítomnost Targaryena, jestli změní plány s údolím a sansu bude chtit provdat za Aegona. Stále nevíme, která mladá krásná dívka nahradí Cercei. M…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 17. dubna 2016
-
No já spíš to sledovat nechtěl, kvůli rozpoložení s knihou, ale díky fb a kamarádům budu donucen to sledovat
-
@Achileus Zatím není dědička ničeho :D Ale oficiálně je dědička severu a pokud umře její strýc a jeho nenarozené dítě i řekotočí. Na orlí hnízdo nemá nárok inak pokud vymřou lanisterové je jejich dědička také (ale těch jsou naživu mraky)V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 17. dubna 2016
-
tak co jak se těšíte brzo to začne :D jsem zvědav na diskuze po první díle
-
@sfik Sansu bych nepodceňoval, musíme si uvědomit, že je dítě odrostlé na pohádkách navíc stále je to dítě. Spíš tam lze vidět její vývoj kdy postupně dospívá a možná se z ní stane největší hráčka této knihy.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 17. dubna 2016
-
Řeknu to takhle knihu měl dopsat do vánoc pak do začátku seriálu a furt nic, takže nezbývá než se modlit k 7 bohům západozemí
-
Hmm a zase žádná nová teorie nebo rozvinutí té staré vidí 16 zpráv po dni nudné práce ožiji a zase nic :D
-
@Sagart V pohodě já viděl x nových příspěvků, tak si říká super nějaká nová teorie to si rád počtu a ono nic :D
-
Sakra já se těšil na nějakou novou teorii a ono nic
-
Inak četli jsem to prohlášení co je na edně?
-
Tak už jenom měsíc, takže co myslíte opět dojde k únoku informací a budeme mít najednou 4 epizody?
-
Aneb od západozemí do ardy a zpět :D
-
@reek No doufám, ne že nám ho oživí někdy v posledním dílu této serie :D