Terezička
O uživateli
- Přezdívka
- Terezička
- Datum registrace
- Návštěv
- 2,999
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
-
-
@flanker.27 No vyloženě jako mezník ne, ale navazovalo to na rozdělení ČSR - oddělily se vlajky ČR a SR, pak se změnily v hvězdičky a zařadily se mezi další hvězdy EU.
-
-
Z jiného sudu - dnes mi na facebook doputovalo video o svatbách nezletilých v USA. Holce je 13, máma řekne "no už máš věk, tohle bude tvůj manžel. Pa." https://www.facebook.com/ThisIsZinc/videos/1728851897182156/
-
-
-
@svoa00 Podívám se doma. V práci s automatickými titulky (zvuk pustit nemůžu) to není moc srozumitelné. "it was so satysfying to see him cut off pie sells bread..."
-
Podle mě se v divadle snese lecos. Pracuje se s omezeným výběrem herců tak se snese, že třeba mladou dívku hraje silně nalíčená čtyřiátnice, která ale dokáže tu mladost zahrát. Na druhou stranu produkce, která si může vybírat ze statisíců herců si …
-
@Jay Divila bych se, kdybys měl Julii nepřechýlenou. To málo, co si z Romea a Julie pamatuju, je replika: „Ach Romeo, Romeo! Proč jsi Romeo? Své jméno zapři, odřekni se otce, anebo, nechceš-li, zasvěť se mně, a přestanu být Kapuletová.“V diskuzi Rozhovor s překladateli Písně ledu a ohně - Ice & Fire Komentář od Terezička 22. srpna 2018
-
@Nevada To je pravda. Z dějepisu známe hlavně české a německé šlechtičny a ty neměly ani tak příjmení, jako spíš přídomek (manželky Karla IV. Anna Falcká, Anna Svídnická, Alžběta Pomořanská), jako šlechtična s příjmením se mi vybaví až Žofie Chotkov…V diskuzi Rozhovor s překladateli Písně ledu a ohně - Ice & Fire Komentář od Terezička 22. srpna 2018
-
@Jay Smazali mi to na idnesu, odvolejte paniku.V diskuzi Rozhovor s překladateli Písně ledu a ohně - Ice & Fire Komentář od Terezička 21. srpna 2018
-
@Jay Tu Anežku Přemyslovou jsem psala do diskuse a smázli mi ji. Chal, Chalísí - podle mě nešli po chalífovi, ale po chánovi (anglicky khan), odpovídá to jak označením hlavního vůdce, tak trochu i stylem života - divoši, co stráví celý život v koňs…V diskuzi Rozhovor s překladateli Písně ledu a ohně - Ice & Fire Komentář od Terezička 21. srpna 2018
-
@Monte Karstark No jo, já už taky. Nějaká chybka. Odvolávám paniku.
-
To jsou nějaké humory, že se mi odkaz na Spoon lady Abby vyměnil za Foo Fighters Meets 70's Bobby Caldwell?
-
@Benji The Dead South jsou super a kdo chce opravdickou redneck klasiku tak tady je paní Abby co dotáhla hru na lžíce k dokonalosti. Edit: myslela jsem že Abby je tak 50 a internety tvrdí že 36.
-
-
@sfik A mají funkci bradavkového auditora, který je přepočítává? „Zase přešvihli o 5 %, ale mě neoblafnou, mě ne!“
-
@Tyrion Lannister Třeba k herectví potřebuje obě oči :) nebo podobná překážka jako u Emilie, pásku přes oko nesnese.
-
-
-
-
-
@undefined Vládu máme bez důvěry, ale ta nekecá a maká, na ministerstvech to lítá, vyměňují se náměstci, ředitelé, připravují se novely zákonů...
-
-
Pracovní sony Xperia XA1 (je dražší než vůj limit, ale mají i model za 4000) vydrží asi 4 dny (nabíjela jsem ho v pátek a pak v úterý). Používám ho pár minut denně, přečtu zprávy, na idosu najdu spojení.
-
-
-
Zálibu ve zvířatech mají i naši mladíci... https://brno.idnes.cz/mladik-chtel-znasilnit-ovci-dpq-/brno-zpravy.aspx?c=A131211_121535_brno-zpravy_daj Na Slovensku jsou taky http://www.jenpromuze.cz/video/silenosti/13277-kvalitni-zoofilni-reportaz-o-…