Terezička
O uživateli
- Přezdívka
- Terezička
- Datum registrace
- Návštěv
- 2,999
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Mistr Kápě Já třeba vím že babička a většina osazenstva domu s pečovatelskou službou Babiše volila, protože jim přidal na důchod. Jenže tihle voliči to na internet nenapíšou, že jo.
-
-
-
@flanker.27 sice nevyzvána ale přiznám se, že co skončil čas tílek tak není údržba 100%.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Taky mě dost štvala ta audience - to se vážně nemohli domluvit, kdo bude hlavním mluvčím? Taky si mohli předem připravit, na jaké podmínky mohou přistoupit a na jaké ne. Gregor je hrozně mizerný obránce. Na Cersei vyběhne příšera, on se ani nehne. …
-
Můžete mi někdo vysvětlit, jestli teda Jaime a Bronn proti Unsullied a Dothrakům bojoval? A kde to vůbec bylo?
-
Kdo hrál za healera tak ví, že musí dávat bacha, aby aggro měl jenom tank. A taky občas kouknout na vlastní hp, aby sám neskapal.
-
Nedočkavci!
-
-
-
-
-
V diskuzi MASIVNÍ SPOILER! LEAK OBSAHU EPIZOD 7 Řady a Diskuze. SPOILER! Komentář od Terezička 17. srpna 2017
-
-
Tentokrát si ani nemám moc na co stěžovat. Opět klišovité přišpendlení nepřítele (tentokrát balistou), ale o Bronna jsem se vážně bála.
-
-
-
To jsou vždycky na internetu stesky, jak lidi místo toho aby šli do přírody tráví volné chvíle v obchoďácích. Nemít studený byt tak jdu do obchoďáku taky, mají tam výkonnou klimu.
-
A není Tyrellská armáda u Dragonstone? Když byla velká dámská porada tak tam Dany s Tyrelly počítala, jako by je měla hned po ruce.