_Já_
O uživateli
- Přezdívka
- _Já_
- Datum registrace
- Návštěv
- 560
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Což znamená asi kdy, prosím? 8-O
-
-
Lidi znovu teď pročítám Tanec, abych to osvěžil před novou sérií... a mimo jiné.. jaké jsou vaše názory na Lemore=Ashara Dayne protože já nad tím dlouho přemýšlel a nikdo krom Ashary mě nenapadá nebo nedává smysl (Elia, Rhaella) a jelikož Conningt…
-
:D :D :D klasika
-
4. 12. ??? doufám že ty čísla jsou prohozený třeba kvůli USA nebo čemukoli, ale já doufám v 12. dubna!
-
může nemusí, já vím nic není jisté taky mam o tom dost pochybnosti pravě proto se teď ptám na ty oči ;) upřímně si spíše přeji aby nebyl ani mi to moc nedává logiku, protože si nemyslím, že by nám tam unikl nějakej Targaryen, takže by to spíše ukazo…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od _Já_ 27. listopadu 2014
-
V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od _Já_ 26. listopadu 2014
-
Dík, mrknu na to.. PS: jasně že mapy jsem do nich a strategie blázen..
-
Jj je to na severu u noční hlídky a myslím že proneseno za zdí ... můj tip je ... Slynt?
-
Vážení, říkal jsem si, že o ten kalendář požádám ježíška ;) a tak se chci zeptat jak se dá podle vás nejlépe objednat ... přes anglickej amazon?
-
To říká někdo Davosovi ... že by Salla?
-
A co takhle železní ... třeba zvolení Vraního oka nebo útok na rovinu a poslání Viciho do Meerenu :-k
-
Podle mě tam Ariannne dají až v 6. sérii protože s celým Dorne jsou furt pozadu tak vynachají to Myrcelino useklé ucho a útěk nebo ho tam dají až v příští sérii.. Arianne bych zrovna neodepsával ale ... já vím bavíme se o záměrech GRRM :D
-
mimochodem toho hlavního brita ve 3. sérii hraje "Varys" a je fakt božskej když si to spojíte :-D a i Catelyn tam má něco do sebe :-)
-
@Nevada jo ten to zmínil už podruhé nevím jestli to tu už je ale někdy předtím řekl i něco na styl OH, I´m a Lannister. :-)
-
@Gepeto :D tak to řekni mé mamince :-P :-D
-
@Oops ten déšť je úplně jedno Irsko tě tak uchvátí že ho ani nevnímáš :) @brbr ty jo tak to závidím @Gepeto to se nepočítá :D :P
-
Irsko je jedním slovem awesome to ti prostě vyrazí dech, počasí se tam sice dělí na mizerné a to horší ale to vůbec nevadí ani tě to nenapadne jen budeš zírat :) @Mellien ten Zéland bych ti ze srdce přál můj milovaný tatíček :P tam byl měsíc a jen …
-
@Peterko tím gagarinem myslíš Drinka? :-D pokud ne dávám ho já :-P
-
Lidi toto mě neuvěříte... Na jaře jsem byl v Irsku i na místech kde se natáčela AGoT, na podzim pojedu do Španělska a podívám se i do Alcazáru v Andalusii a kdyby se mi povedlo přemluvit rodiče abychom, když jsme byli před týdnem v Chorvatsku, jeli…
-
ta placka se slunecnim ostepem? :-D :-)
-
lidi... Já vyhrál!!! :-D tričko "Valar Morghulis" to je boží! :-D
-
:D hlavně jestli soutěžilo minule sto lidí kolik z nich teď odpoví správně... PS: já počkal 2 nebo 3 dny jelikož chcu jen placky a ty jsou tuším ještě na 75. místě
-
Tywin? :-P
-
Jojen Reed když mluvil něco o Branovi?
-
@Peterkovi by se měla zakázat hra a měl by dělat rozhodčího :-D :-D :-D
-
vzpomínám si akorát ne přesně na to kdo :-D :wall: bylo to takový ironický... Tyrion a...???
-
@ZoiD promiň ale nemyslím že to řekl přesně takhle.. ... možná Tywin?
-
Mero...? :-k
-
Hizdahr Barristanovi? ... určitě je řeč o Daenerys a dracích a druhej s názorem prvního o prodávání dětí nsouhlasil ale nejsu si jistej kdo ... možná se to stalo spíš dřív v Astaporu :wall: