_Já_
O uživateli
- Přezdívka
- _Já_
- Datum registrace
- Návštěv
- 560
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Achileus Njn v Střetu na to měl času dost a myslím, že jediné co udělal je, že začal Varysovi věřit tak, že jak sám Tyrion v Bouři poznamenal ... Varys ho měl v hrsti :roll: :wall:
-
@Achileus ... ty taky :-D tak kolik metr deset??? :twisted: :-P
-
Do té doby než by ti Malíček bodl kudlu do zad nebo Varys daroval opeřenou šipku z kuše určitě :-D
-
uznávám že bych za Varyse taky nechtěl být vykastrován a moje hlava se mi líbí mnohem víc než zlovlčí :-D ... ne já bych neprohrál :-k
-
@LordStedd ... Jaime nebo Theon? začínám se bát, tady je někdo masochista a dokonce by chtěl ubližovat sám sobě ... ani pro to neznám slovo :-D
-
za mě Robb/Malíček/Varys možná si trochu fandím ale sem silnej logik ... byl bych lepší :-D
-
@JoeGyry svoje??? Haven´t got it..
-
trochu nazpátek :-D: @Anonym a @alek ... jste moji lidi :king: ZA STARKY! :king: s tím Malíčkem ... Nemyslím si, on vás toho tolik získat nenechá a nedá vám to...využije vás. A stejně podle mě ho někdo brzy zabije ... že Sanso (to její vtipné "v…
-
Catelyn k Wylasovi Manderlymu když jedou vyjednávat do Renlyho tábora... s tím Wylasem ... not sure prostě jeden ze synů lorda Manderlyho
-
Peterko prosím zadávej ještě jednou já tady příštích pár dní nebudu.. :'-(
-
Paní z Malolesa Citrošovi, mluví o Berikovi ;-) :-D já věděl, že bych si zas měl přečíst Píseň =D
-
@Peterko přesně tak gratuluju je to tvoje :applause:
-
no já se na souboj těším náramně a věřím že se povede, přece jen jde o to aby se bylo taky na co dívat a ne aby tam dvě minuty Oberyn uhýbal a sem tam bodl ;-) (musíte to vzít i z druhé stránky, kdyby všechno udělali přesně podle knihy, byli by to s…
-
nn :'-(
-
@Omilis to víš Ned Stark hrál fér a taky prohrál :-D ;-)
-
promiňte ale zatím ani jeden i když pár z Vás šlo dobrým směrem na tenhle citát chci oba dva aktéry na jednou jinak to nebude mít tu šťávu :king: ale pokud/až budete chtít nápovědu řekněte si
-
-
-
@Montezuma3 sry ale to už zaznělo.. :-# ;-) můj nápad: Edmure? i když Hoster v knize není vůbec při vědomí
-
@Baron naopak: Tyrion k Tywinovi když se bavili o krvavé svatbě a čím je Tywin "koupil" je to tak Peterko ne?
-
říkala to Oša a říkala to Branovi tuším ve Střetu králů @Pavel132 klidně zadávej pokud to je ono ať ti nevezmu zásluhy
-
Are you kidding me! Jak můžeš něco takovýho říct, jaaaaaaaaaaak anti Stark ty.. doufám že si děláš srandu jak můžeš mít absolutně něco proti Starkům ještě řekni že fandíš Lannisterům ,Ashnobe, a seš pro mě mrtvej tyyyyyyyyy..!
-
no já pochybuji že Arya teď umře má teď tolik nudnejch a bezvýznamnejch kapitol který by tam byli úplně zbytečně kdyby neměla ještě něco udělat, celej Braavos atd. je jen na to aby se na Aryu nezapomnělo a pak se tam neobjevila při něčem důležitém z…
-
@Slenjoy ten by byl rád i za ty dvě :-D když už sem tu tak si tipnu: Drogo ... nebo třeba Daario? :-k
-
upřímně řečeno ta mapa je jako mapa nic moc ale jinak nad postel od GoT ... nadhera
-
myslím že Tyrion teď umře na začátku vichrů ale pokud ne ta Skála je dost pravděpodobná .. v bouři to Tywin myslí jako že se ho zříká protože ho nesnáší
-
no dá se na to dívat mnoha způsoby a je to jedno z těch "vodítek" ale fakt přečtěte si poslední Tyrionovu kapitolu ve Hře o Trůny (jako 1. knize) a uvidíte.. V té síle okamžiku to zní fakt nepopiratelně. "Proč?" "Jsi můj syn."
-
@Aviv vždyť já to tak myslím ... chronologicky není kde protože kdyby byl Tyrion počat o svatební noci byl by starší než Jaime a Cersei a pak už se mi to nezdá... jaks sama řekla Aerys a čekat 9 let a že by si to Tywin nechal líbit když šlo o jeho m…
-
ono je to lákavé ale nemyslím že by si Tywin něco takového nechal líbit když vylítnul jen proto, že někdo unesl Tyriona (hrdost rodu bla bla bla..) a mám pocit (nejsu si jistej ale někde sem to myslím kdysi viděl) že Joanna pak byla ve Skále, že si …
-