CervenKa
O uživateli
- Přezdívka
- CervenKa
- Datum registrace
- Návštěv
- 5,534
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
@biggris Áha, nevšimla jsem si, moje chyba :-( Škoda. No tak když jsi to odhalil, tak nejspíš zadáváš :) Pro doplnění pro zvědavé neúspěšné hadače: Jednalo se o diskuzi mezi Jonem a Ygritte o tradici unášení/kradení nevěst, aneb "Co kdyby se nikdy …
-
@biggris Hezký rozbor, ale ne. Ani ty předchozí. Až budete chtít další nápovědu, řekněte si, zatím vás nechám přemýšlet.
-
@Rickon Pokud myslíš tu dobu, kdy byl Robb "zavřený" na jihu, jak by se s nimi domluvil? Posel by se tam přes Dvojčata a Držbu dostal těžko a pomalu, a havrani, jak tomu rozumím, lítají mezi většími hrady.
-
Napovím vám, že to nebylo na východě a neřekl to muž. Což vlastně shrnuje to, kam jste zatím většinou mířili :) Brienne taky ne.
-
Všichni vedle jak ta jedle :D
-
Ne, zatím ani jeden :-)
-
-
Daenerys s Jorahem?
-
Tak to by mohl být Jaime k lordu Blackwoodovi. :anxious:
-
@Nevada Pravda, pozapomněla jsem na Quentynovu argumentaci :-s
-
-
Ten obrázek je super! Jestlipak nám takhle vyroste i Drogonek ;) Za pár set let...?
-
Baví mě,jak je v tomhle díle spousta malých (a scestných) nápověd, takže pokud někdo hledá vraha, záleží, čeho si zrovna všimne. Koukala jsem na diskuzi nečtenářů na edně, variant teda našli hodně :) Ale co mě zaujalo - Margaery prý chybí kamínek v …
-
Tahle verze se mi líbí moc. Zaujaly mě taky ty zvuky na konci: než mi došlo, že je to ten nástroj, co ukázali v seriálu (jakási harmonika či co?) - zní to trochu jako výdech, a ty asociace... no, víte, co myslím :king:
-
-
-
@Hildegarda A kdo to má být, kde byla zmíněná? Nic mi to neříká. :anxious:
-
@JoeGyry Ale ne! Tormund už nikdy nebude jako dřív!
-
-
Mě napadá víc možností, ale žádná nesedí úplně. :-) Tak zkusím střelit: Tywin o Oberynovi?
-
@JoeGyry Co to má ten lev v tlamě? Dýmku? 8-O Nechápu to :-D
-
Barristan a bojovníci z jam v ochrance krále?
-
Prokletí Seana Beana se rozšiřuje? :-D
-
-
-
Když bych vzala herce, jak vystupují v seriálu, tak asi Jaime (ve 3. sérii) a Khal Drogo. V reálu vítězí Gethin Anthony (Renly), a taky Harry Lloyd nevypadá špatně, bez bílých vlasů a charakterových vad, které si s Viserysem spojuju =DV diskuzi Nejpřitažlivější mužská seriálová postava (potažmo herec) Komentář od CervenKa 31. března 2014
-
@Everett_Young @svoa00 Toto co píšete o Margaery vychází z Hostiny/Tance nebo těch Vichrových kapitol, které nečtu? Teď nevím, jestli jsem na to (že se konala prohlídka a měla nějaké výsledky) zapomněla, nebo to ještě nevím. :anxious:V diskuzi Nejpřitažlivější ženská seriálová postava (potažmo herečka) Komentář od CervenKa 31. března 2014
-
@sveva ad ot. 11: Taky jsem se nad tím zarazila, ale když si pozorně přečteš zadání a možnosti, dává to smysl :D Doufám, že tam po ukončení soutěže dají správné odpovědi, mnohé by mě fakt zajímaly...
-