CervenKa
O uživateli
- Přezdívka
- CervenKa
- Datum registrace
- Návštěv
- 5,534
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Phoebea To by asi spadl i drak, a ona ho přece chtěla nechat naživu pro Maegora, jestli si to dobře pamatuju.
-
@baltim :applause: jedeš.
-
@Mikjan ne
-
-
Malíček Nedovi?
-
Mluví Varys k Nedovi a ZZZ by mohla být Cersei...
-
Tak, obodováno. Nejhorší bylo, když jsem tak nějak přerozdělila 29 bodů a přemýšlela, komu přidat ten poslední (škoda ho nedat) :D
-
Co třeba Podrick? :-k
-
Sansa?
-
V té české verzi to podle mě taky bude Harry. Jánošík tam není, Babičku vyřadil Vinnetou :D A Tyrion to, jak se zdá, taky projede se Sherlockem.
-
@sveva =D Ty vlasy jsem tipovala. Těší mě, že tam je i jiný důvod :D Dík
-
Napadlo mě, že se třeba v tom videu dozvím, proč Dany pořád chodí v modrém, ale nevypadá to tak. Z knihy si ji pamatuju i ve fialové a žluté... Netušíte někdo, co na tom furt mají? @Nevada Šaty z lehkých látek jsou přece (aspoň podle mých dojmů ze…
-
Aha, pardon za dezinformaci. Mě tak překvapilo, že silenka je bylina, a ne jméno, že jsem už neověřovala, jestli ta stejná jako tansy.
-
@vertas Třeba Ohař Tyrionovi při bitvě na Černovodě?
-
@stano Z české verze si to taky pamatuju jako "Silenko", jako oslovení, brala jsem to jako přezdívku pro Lysu, i když podle všeho je silenka (tansy) ta kytka. Odpuštění chtěl každopádně po Lyse.
-
@JoeGyry Jo, ty jsou moc pěkné. Nechápu akorát ten s tříokou vránou, pokud to odkazuje na nějakou konkrétní smrt... Tyjo, všimli jste si toho stylizovaného kance-pohoří u Roberta? Ten je super :-o Ahahá a na té "z prvního dílu" je v krvi ukrytá ma…
-
@vertas Správně :-)
-
-
Super. Oceňuji hlavně poutavé, promyšlené a detailní bitvy (+ dobrý nápad s tím podrazem na mostě, já bych tam teda nevlezla, hned mi to bylo podezřelé :-D). Líbí se mi i autorův styl a propracovaná intrika s Mootonem. Maegorovi jsem chvílemi fandil…
-
Jé, to jsem nedávno četla! To říká Lysa Sanse, o malém Robertovi.
-
@Peterko Jo, Pyke. Vypočítával Samovi, kdo se nehodí na lorda velitele. Uhádl jsi situaci, jedeš.
-
@Baron Skoro. Jednu část jsi uhádl.
-
-
Tyrion a Bronn (o Gregorovi před soubojem)?
-
@Nevada Dezertoval? Hm, já jsem to pochopila jako setkání nějakého mystického druhu, ve snu nebo v jiné dimenzi, jako nějaké kouzlo, vidina před smrtí... Což nic nemění na tom, že mě to taky dojalo :)
-
Tenhle typ povídek mám ráda - jedna situace, jenom výjev, skoro žádný děj (ve smyslu akčních honiček či bitek), vlastně se tam skoro nic nestane, a stejně... přitom se toho stane tolik! :-D A ještě potěší čtenáře osudem protagonisty. :)
-
-
Tohle bylo hodně smutné. Tenhle typ vztahu bych u této dvojice nečekala (nebo si ho spíš nepřála :-|), ale i tak se mi líbí, jak z toho přímo čiší ta nenávist a chlad (sepětí nálady s počasím? - dobrý krok).
-
Jorah k Daenerys, když ji přemlouval, aby si radši koupila armádu? :-k
-
Vidím to na dění kolem Brienne, ale zrovna na ni mi to nesedí - tak třeba rytíř Hyle?