Dlady

O uživateli

Přezdívka
Dlady
Datum registrace
Návštěv
3,339
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • @Velbloud Tak se mi podařilo aby Triss neodjela, milostná scéna v majáku a je do mě zakoukaná :-) Už je ruka v rukávě :-)
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Dlady 8. června 2015
  • Za mě to bylo stejné :-) ve dvojce jsem s Vernonem taky nešel. Jinak co myslíš tím klíčovým rozhodnutí u Triss ? Pokud tím myslíš ten polibek u fontány, tak tam jsem jí pusu dal a nebránila se. Jenom se mi pak ve stájích omlouvala. Já se snažím vol…
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Dlady 5. června 2015
  • V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Dlady 5. června 2015
  • V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Dlady 5. června 2015
  • @Everett_Young @Velbloud Jedna možnost by tu byla :-) Ale to bych Ti musel prozradit, jak se v jedné z následujících situací příběhu rozhodnout
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Dlady 5. června 2015
  • @Velbloud tak to netuším :-) Já narazil jen u barona ve sklepě na stráže. Jeden povídá druhému, Bring out the Gimp. :-)
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Dlady 5. června 2015
  • Tohle není žádnej herní bug. Ve dne přivolat nejde, je to půlnočnice. Mě taky vůbec nešla zabít a šíleně se léčila. Ale šel jsem na ní když pršelo a měsíc nebyl na obloze, a bylo to ok. Ano Yrdenem prochází, ale ten taky neslouží k tomu aby jí zasta…
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Dlady 2. června 2015
  • V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Dlady 1. června 2015
  • @Monte Karstark :applause: Tak to se mi ještě nestalo :-) Jinak to že je lov na čarodějky a více méně všechny magické bytosti, je podle mě standard. Tohle je hodně velkej zásah do děje, aby to bylo ovlivněno jedním rozhodnutím. To že je hledaná č…
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Dlady 1. června 2015
  • @Velbloud Asi si nepamatuješ, kde jsi sehnal recept na měsíční petardu viď ? Docela by se na přízraky hodila, ale za boha nemůžu nikde sehnat recept
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Dlady 1. června 2015
  • @Velbloud Děkuji :-) Já se na to těšil snad rok, takže ten čas si teď udělám, sice tak že se k tomu dostanu v 9 večer a sedím u toho do jedné. Pak ale ty rána v práci :-) Ale člověk se musí obětovat :-) Navíc to byl jeden z hlavních důvodů pořídi…
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Dlady 26. května 2015
  • @Velbloud Tak se mi včera povedlo skolit Janinu :-) A bylo to opravdu tím počasím. Zkusil jsem to když byla zatažená obloha a déšť, no a šla dolů skoro sama
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Dlady 26. května 2015
  • Počkej on tam někde Gimp je ? :-) Toho jsem minul :-) A Gwint je parádní, možná se mulťáku dočkáme :-) Můj osobní cíl je pozbírat všechny karty :-)
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Dlady 25. května 2015
  • To je divný, protože když na ní jdu dopoledne a chci u ohně spálit dopis, tak mě Geralt sám řekne že se neobjeví a hned na mě vyskočí meditace. Taky používám Irden + měsíční petardu + olej a potíky, ale jde to sakra ztuha. Navíc po chvilce potvora …
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Dlady 25. května 2015
  • Hele nevím ,asi ne. Snažím se plnit vedlejší úkoly a zatím jsem stále ve Velenu. o víkendu jsem marně bojoval s půlnočnicí, s tou Janinou. A zatím bez úspěchu. Ale musím zkusit na ní jít až bude zatažená obloha, podle bestiáře se silně nedoporučuje…
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Dlady 25. května 2015
  • Wizima byla jen návštěva u Tywina viď ?
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Dlady 22. května 2015
  • Včera jsem po splnění úkolů a otazníků v Bělosadu vyrazil do Velenu, pro mě druhá lokace, když nepočítám audienci u císaře. No a byl jsem na tom dost podobně, neskutečně obrovský. První co mě napadlo "to nemůžu nikdy všechno projít" :-D . V Novigrad…
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Dlady 22. května 2015
  • @velbloud Tak jsem se k ni vrátil a dodělat všechny otazníky. Jen ty topivce v jezeře jsem nedal, maj velkej lvl. Ale jak říkáš, raději q řešit hned. Ono to bylo už ve dvojce, když jsi s q otálel, tak se mohlo stát, že jsi ho už nesplnil.
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Dlady 22. května 2015
  • A prošel jsi všechyn "otazníky" v Bělosadu ?. Pár jsme jich prošel, ale mám v plánu se tam vrátit až půjdu od císaře a dodělat je všechny. Jinak z vedlejších úkolů jsem našel Studnu s polednicí, Uvaření Vlaštovky pro raněnou u bulinkářky, Našel jse…
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Dlady 21. května 2015
  • Musím říct že zaklínač opravdu pecka. Včera jsem u toho seděl do jedné a taky to dnes v práci vypadá :-) Ale dnes znova :-) Jak psal Blackfish, taky si užívám každý okamžik. Po grafické stránce naprostá paráda do každího detailu. Btw taky se mi Nil…
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Dlady 21. května 2015
  • No pamatuju si na scénu, kdy Baristana zbavili členství v královské gardě. Když odevzdával meč, tak prohlásil že by se prosekal skrze gardu jako by nic. Pak za ním myslím poslali několik lidí aby se o něj postarali a moc jim to nevyšlo. Tady na něj…
  • Když měl ty narozeniny, tak sem dám pár mých oblíbených :-) Chuck Norris snědl na oslavě dort dřív, než mu řekli že je v něm striptérka Děti nosí tričko se Supermanem. Superman nosí tričko s Chuckem Norrisem Slzy Chucka Norrise léčí rakovinu. Š…
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Dlady 11. března 2015
  • Včera jsem dohrál The last of us a musím říct, že takhle skvělou hru jsem dlouho nehrál. Od začátku do konce skvělá atmosféra a příběh se opravdu moc povedl, včetně dech beroucího závěru.
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Dlady 24. února 2015
  • V diskuzi Různé filmy Komentář od Dlady 18. února 2015
  • Hypnotizující 8-O
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Dlady 13. února 2015
  • @Jay Tak to myslím byl i větší poměr. Jj jak říkáš. Sherman se musel dostat na 300 metrů a zezadu, navíc se musel trefit k nádrži, jinak neměl šanci. O tom jsem slyšel taky. Jméno už nevím, ale opravdu zastavil celou divizi. Viděl jsem jeden dokume…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Dlady 2. února 2015
  • V diskuzi Různé filmy Komentář od Dlady 2. února 2015
  • Zdá se mi to, nebo to vypadá jako Jaime v Dorne ? :-( 1:03
  • V diskuzi Různé filmy Komentář od Dlady 26. ledna 2015

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě