Dlady
O uživateli
- Přezdívka
- Dlady
- Datum registrace
- Návštěv
- 3,339
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Teď dokončuji putování po Drenaji Tulákem a zatím paráda :-) Gemmella můžu jenom doporučit :-) Celá sága Sipstrassi, Krále za branou, Legendu, Smrtonoše, Kroniky o Drusovi, Tuláka, no je toho hodně a opravdu to stojí za to :-)
-
Nebylo to někde na Harenově ? mohl by to být někdo z Krvavých drancířů
-
Ramsey ?
-
Helena u mě nejvíc zabodovala jako Beatrix. Ta neměla chybu :-)
-
@Tarin :applause: smekám :-) Člověk si myslí jak to není těžké a hned na první pokus :-) To s těma knížkama spíte pod polštářem ne ? V tom musí být nějaká černota, nejlépe dát Vás všechny velkému Rohlíkovi :onfire:
-
-
Ale zadává @Katrina :-) Byl jsem pomalej :-)
-
@Jay Mě to sedí na Brona když mluví s Tyrionem před jeho božím soudem v KL. Tyrion se ho snaží přemluvit aby byl jeho šampión proti Horovi. No a Bronn mu tam tuším něco podobného řekl
-
Cersei ?
-
ser Barristan ?
-
@Aviv :applause:
-
-
Tipnu si Tyriona řekl to Tywinovi ?
-
Nebyl to Smraďoch (Ramsey) ? A říkal to tuším Theonovi když obsadil Zimohrad
-
Za mě díl nebyl špatnej, ale dvě věci si prostě nemůžu odpustit. Ještě než Rickon vyběhl k Jonovi, bylo mi jasný že nebude kličkovat a poběží jako trotl rovně, proboha proč ? Druhá ještě stupidnější věc. Proč Wun neměl v ruce aspoň něco, stačil …
-
Na netu jsem obrázky sehnal, vytisknul a v práci na řezačce oříznul. Mám dokonce připravený fólie na zatavení. Ale při představě kolik času by trvalo to tam naskládat, zatavit a znova nastříhat, tak na to nemám čas ani náladu :-( Další DLC už asi s…
-
škoda :-) Zatím jsem nenašel na netu vůbec nic, tak kdyby jsi na něco narazil, pošli prosím link :-)
-
Neměl by někdo na prodej gwentové karty ? :-) Za nějakou rozumnou cenu :-)
-
-
Takže přes Hodora v minulosti ovládnul toho součastného. A pak zblbnul.. Tak už mi to trošku dává smysl :-) Děkuju
-
Asi jsem nějakej natvrdlej, ale to s Hodorem nějak nechápu. Z jakýho důvodu začal hodorovatět ? V "součastnosti" se do něj vtělil aby zastavil nemrtvé a zároveň ho viděl v minulosti, ale tam mu pece nic neříkal ne ? Nebo teď mě tak napadá jestli to…
-
Když vidím jak se u toho ten "drak" tváří, tak tu brečím smíchy :-D
-
@sfik Je fakt že mě nenapadlo, že by to mohla být zase vize
-
-
@Ayleen Sekačka :-) Na tu ale přijdu :-) Pak ta "socha" co je zády a vykukuje tam čertík pak to bude buď něco okolo těch dvojek co jsou u obrázku slečny ve vlaku :-) Nebo to co je nalevo od obrázku Robinsona, připomíná to hodiny. Ale opravdu nevím.
-
@Ayleen Jsi poklad, děkuju :-) Ty Tvé nápovědy jsou úžasné :-) Udělal jsem značný pokrok, 61/64 :-)
-
@Monte Karstark Jop, souhlas
-
-
-
Jééé děkuju :-)