Dlady
O uživateli
- Přezdívka
- Dlady
- Datum registrace
- Návštěv
- 3,339
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Nemáte někdo prosím ten obrázek celej a v lepší kvalitě ?
-
-
-
-
-
Asi je to myšleno, že se jedná o postavu která v knize žije a bude mít důležitou roli, nicméně v seriálu už jí ty dva experti oddělali. Tudíž mě napadá ser Baristan, možná Jojen Reed. Spíš mi to sedí na Baristana. Ale nějak mě nikdo jiný nenapadá
-
Asi jsem při pátku natvrdlej, ale nechápu ten článek. " V chystaném pokračování ze série Píseň ledu a ohně hodlá oživit jednu z postav, která v televizi už zemřela." On nikoho oživovat nebude, když ta postava v knize žije ne ?
-
-
-
Koukám že jsem na tom zatím mezi Váma hodně bídně :-(
-
Tak nic moc, spíš nic než moc :-) 35 správně a to jsem jich tak třetinu tipnul
-
Vojáci jsou kříženci rasy combine a lidské DNA. Na netu se k příběhu half life dá dohledat detailnější popis, jsem to psal z hlavy co si pamatuju, tak to není´nic extra :-)
-
@DanielSvatoš Zkusím napsat co si pamatuju, snad to pomůže. Hlavní postavou je vědec Gordon Freeman, který pracuje ve věděckém ražízení Black Messa. Během testů s mimozemským krystalem dojde ke katastrofě a po celém zařízení se otevírají portály ma…
-
@Velbloud Moc hezky napsáno :-) Gratuluji k dohrání Dal jsem si teď od zaklínače pauzu a časem si ho dám asi znovu na nejtežší obtížnost :-)
-
Když jsme u těch strategií, nevíte jestli se dá nějaká slušná sehnat na PS4 ? Pátrám zatím marně
-
-
@Monte Karstark Máš pravdu, teď když na to koukám, je tam toho hodně co chybí. To v těch 1:40 tam zrovna bylo :-) Jen starý model Yen. A s tou vesnicí máš pravdu, jsem to asi jen popletl
-
@Monte Karstark O tom flashbacku vím, to bylo ze vzpomínek toho špeha. Dorazil tam divokej hon a vyvraždil to. Ale mám takovej pocit že v tom traileru to je z pohledu Geralta. Přichází večer do vesnice a ta je komplet v plamenech. Ale možná se ple…
-
Jinak dotaz ohledně zaklínače. Celou hru jsem se těšil až narazím na tu hořícá vesnici jak je v traileru a všech ukázkách a ono nic. Narazili jste na to někdo ?
-
@Velbloud Tak zaklínač dohrán :-) A povedlo se mi dat dohromady Geralta a Triss :-)
-
@Arutha To vypadá hodně luxusně.
-
@Monte Karstark To by mě z toho prasknul ... :-)
-
@Monte Karstark Našel sjem přes strejdu gooogla. Nebo můžu poslat mejlem nebo přes úschovnu, ale každá frakce má tak +- 30 MB
-
@Blackfish jj je to skvělá hra :-) Jen si přirpav pevné nervy, těch karet je skoro 300. Takže jen to vystříhat je mazec. Pak to chci zatavit a budu muset znova sříhat. Sice na to mám v práci řezačku, ale i tak je to opruz
-
@Blackfish To je slušná práce. Já se snažím jet všechny q, i ty low, takže to bude asi na dýl. Ale vůbec mi to nevadí, naopak si to užívám :-) Dávám teď dohromady Gwintové karty, mám je už připravené na tisk. Už jen vytisknout, vystříhat a zatavi…
-
@Blackfish Gratualce :-) Kolik máš nahráno hodin ? :-) Včera jsem koukal že mám něco přes 3 dny a z hlavní linie mám hotový Velen ( Barona) a teď jsem osvobodil AMrigolda. Teď se chystám na Skelige za Yen
-
pokud zbraň rozebereš, runy získáš vcelku. Pokud dáš vyjmout runu u kováře, tak si pouze uvolníš slot. Runa lze získat pouze rozebráním předmětu. Nj jsem na tom podobně :-D Uvidíme jak to dopadne :-)
-
-
@Velbloud Ďoufám že žádné nebudou, Yen holdám poslat tam, kam se takové arogatní potvory posílají. Ale každopádně budu nadále reportovat vývoj událostí :-)
-
@DanielSvatoš @Velbloud Zkusím dát dokupy zásadní rozhodutí, která vedla ke sbalení Triss. Celou dobu jsem se snažil jí pomáhat a nenápadně dávat city najevo. Prostě zbírat plusové bodíky. Při karnevalu jsem jí u fontánky dal polibek, za který se p…