Depresor
O uživateli
- Přezdívka
- Depresor
- Datum registrace
- Návštěv
- 398
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
superman ... 8-O ...
-
@Krisa nič si z toho nerob..lepšie neovladať kanoe ako kolo ... ak by ti to točilo bicykel zrovnala by si pelotón a to by bolo horšie ako buchnute kanoe
-
@Thorar a čo robíš zavodne ty ? 8-)
-
@Krisa :-D jj ..slovo "netradičný" je v tomto pripadne nešťastne, chcel som skor použiť slovo neobvyklý ... proste vieš čo tým myslím nie ? Vodné športy poznaju len ti skutoční "fajnšmerkii" kdežto týždnove výsledky okresního přeboru vo futbale ti o…
-
by som neveril aký prehlad maju ženy v takých netradičných športoch =D
-
@Nevada ..netuším ..Ani neviem ktorý lord z Dorne by mohol byť doležitý na obsadenie. Hotah asi nie, lebo on nie je lord, ale Doranov kapitán. Možno niekto z Yronwoodov.. pár lordov tam je,ale ani v knihe im nebola venovana nejaka doležitá linka .. …V diskuzi Novinky o natáčení 4. řady Hry o trůny - Ice & Fire Komentář od Depresor 24. listopadu 2013
-
@Krisa =D skoro 20 rokov ...čas beží ...a hlavne pre mladších čo je 20 ročne je rozhodne staré :-)
-
@Krisa ..Slovaci by to mali vedieť, keď uvažime že to su jedine športy ktore nam ako tak idú =D
-
pre upresnenie CPčkari ..znamenaju cez poľní
-
Prehnite veci postavene na židokresťanskom učení ...prastare dogmy a učenie kresťanskeho naboženstva s moderným svetom moderneho človeka už nekorešponduju v ničom .. Strata zdraveho usudku dospelých a nelogicke riešenia problemov sposobene fanaticko…
-
a Jaime by si zapieval staru česku - "Mam jednu ruku dlouhou .."
-
V diskuzi Novinky o natáčení 4. řady Hry o trůny - Ice & Fire Komentář od Depresor 24. listopadu 2013
-
-
@Montezuma3 Ked som prečital meno Abbé som si spomenul na jedneho grofa, ktorý sa volal podobne ako ty ..nebol to Karstark, ale nejaký Christo .. :-)
-
V diskuzi Novinky o natáčení 4. řady Hry o trůny - Ice & Fire Komentář od Depresor 23. listopadu 2013
-
@JoeGyry .. =D jasne ved ide o HBO stanicu a nie nejaku lacnu private spice @Branislav_Gepeto ..sorry , ja nejak nie a nie do hlavy vtrepať, že tu nie sme všetci GoT knižkári :-)V diskuzi Novinky o natáčení 4. řady Hry o trůny - Ice & Fire Komentář od Depresor 23. listopadu 2013
-
V diskuzi Novinky o natáčení 4. řady Hry o trůny - Ice & Fire Komentář od Depresor 23. listopadu 2013
-
..tak bolo to z filmu Stalingrad .. (dajte niečo jednoduche..nech to tu sype)
-
mne to po druhykrat vyšlo tiež nejak divne 19 : 81 ...(asi mam debilne vycentrovanu hlavu) :wall: ........... test pred tým som bol viac vyvažený =D
-
@Krisa ..asi by ťa to tam ani nebavilo... sama nuda.. ak nepočítame z času na čas hromadnú vezenskú vzburu =D
-
tak v kurze ešte jeden deň tento citat, ( film z roku 1995) .. "To dělo musíme vzít spátky.." "Jenomže nemáme koně." "My sme koňe..."
-
@svoa00 ...tak to by som nedal...a ešte aj v robote som nad tým roznýšlal =D ...
-
-
L 38 na P 62 ...
-
@Montezuma3 to maš doma ?? namiesto psa alebo mačky ? =D ..(ja by som aj na čas niečo take uvítal)
-
@Montezuma3 ..tak iTunes sa mi nejak extra nepači. ostatne veľmi nepoznám. Na hudbu mi stačí windows media player, niekedy BS player (ale ten najčastejšie na filmy, to okamžite vyhladavanie titulkov je skvela vec)
-
Stannis ?
-
@svoa00 ...skúsim streliť - Anglický pacient ??
-
@Montezuma3 čo ti budem hovoriť ...zo 4 zapasov som netypol ani jeden správne :-)
-
Mam rad sagu, ale prijde mi to ako zbytočnosť ... rovnako ako subor map, ktore boli vydané a boli drahšie ako samotné knihy ........... (asi vec vkusu)V diskuzi Mudrosloví Tyriona a povídky Dunka a Egga v českém překladu Komentář od Depresor 21. listopadu 2013