Depresor
O uživateli
- Přezdívka
- Depresor
- Datum registrace
- Návštěv
- 398
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Arutha ja red predbieham... hlavne stare babky v potravinách =D
-
@Montezuma3 ..tak nejak ...vidíš na Tibet som ani nemyslel ... dufam, že sa Arutha nenahnevá, tak dam niečo ja ... "To dělo musíme vzít spátky.." "Jenomže nemáme koně." "My sme koňe..."
-
nestava sa často, že človek najde československe pievanky s ang. prekladom
-
-
(človek chýba par dni..ale na tomto fore je to ako 7 rokov) =D
-
@JoeGyry ... dnes je ten vyber dost zuzený ... (samozrejme, že stale existuju baby ktore čítaju.. ale pomerne viac je diskofiliek)
-
gratulujem bratia .. =D tenis viete hrat :applause: (narozdiel od nas...)
-
na citat som už uplne zabudol ... ale čo sa týka toho vstavania --- chlapci dufam, že neberiete drogy..( :-D jeden ma obratený režim a tendruhy vstava po jedenactej =D )
-
"Prímočarí lide často vzbudzují obdiv... Ty chceš byt jako on..."
-
=D ..ja len ziiram kolko je to krotitelov drakov, zlovlkov a inych domaciich tvorov :-D ...
-
Posledný skaut ??
-
... Y ! :-D
-
Cersei ?
-
"Heywoode proč si tady ??" "Nevině,..advokát to posral."
-
asi dačo cvičné..ale držať by som to teda nechcel ..
-
@Tom (to na odvažne diskoteky chodíš :-D)
-
jj ..Aša s Quarl Panna ..
-
@Arutha :-D armada jak v Čiernych Baronov ...
-
@Hildegarda a čo je to zlovlk, alebo drak ? (horalku som mu ešte neskušal dať, ale pravdepodobne by ju zožral aj s obalom) :-D
-
typnem...nebolo to keď sa rozpraval Hizdahr so Selmym ??
-
-
...Balerion je v poradí druhý drak, ktoreho som priviedol svokrovi... (povedal, že ak donesiem ešte jedneho, tak všetci skončíme v .............. Zapadozemí) =D =D
-
@Branislav_Gepeto zadaj niečo ..nech možem večer meditovať nad citatom
-
no zrovna pri tej malej to bolo najproblematickejšie určit, ktoru postavu vlastne bude hrať.. do uvahy ešte prichadzalo dievčatko z Braavosu, alebo niektora z Oberynovych piesočnych hadov (aj ked toto by bolo asi zbytočne obsadenie)V diskuzi Novinky o natáčení 4. řady Hry o trůny II - Ice & Fire Komentář od Depresor 13. listopadu 2013
-
@flanker.27 takeho Baleriona nema ani Daenerys..(ten naš žerie všetko ...od varenej zeleniny, cez kosti a granule až po pomije) :-@
-
@Krisa ...odniesli sme ich na policiu a skončili v utulku..(snad už su aj osvojene u dobrých ludí) @Everett_Young ..deťom sme ich nemohli dať...lebo tie ciganske by ich zožrali a tie normalne by dostali doma vyprask, čo za zavšivene tvory to dovliek…
-
@Krisa ..sme ich našli s manželkou 5 (šiesty biely tam nebol..) a najprv sme mysleli, že su to zlovlky..ale kdeže !..teraz jak to rastie som čim dalej tým viac presvedčený, že je to skutočný Drak ... =D
-
.. da sa to liečiť =D ??
-
@flanker.27 ..heh..važne to myslí iba Ramsay Bolton s Theonom =D
-
@Everett_Young ..normalne sa hanbím, stratil som skoro všetky romanticke navyky.. =D ..musím sa opýtať manželky či sa jej pačia pokemoni a ked hej, tak to pozhanam...