Černá_Alison
O uživateli
- Zakázaný
- Přezdívka
- Černá_Alison
- Datum registrace
- Návštěv
- 129
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Právě, taky mi přišlo :-)
-
Ugla je hoden následování v mnoha ohledech :-)) Mimochodem - již dočetl Tanec s draky? :-)
-
Před deseti lety?
-
@Rolandzee-Zafira-Winterfell Skutečně netuším, jak to myslíš? :-))
-
@Gardien Neremcej :-) Defenestrace je krásný námět :-)
-
@flanker.27 Myslíš, že to od něj je ohleduplnost? :-)
-
Pro nás to dozajista lepší je :-D
-
Ano ano a my netrpělivě čekáme na promptní zveřejnění výsledků a následné zveřejnění nových témat vítězem :-) Doufám, že vítěz bude uznalý a už témata má :-))
-
Měkkota vzít si pod to slipy :-))
-
Kdyby raději ďub držel...:-) Nebo se chtěl aspoň okrajově dostat do učebnic? :-))
-
Jó defenestrace :-D
-
@flanker.27 Ano to vím, ale nenapadlo mne to aplikovat výše uvedeným způsobem :-))
-
@M1on Eskamotáž = artistický kousek, výkon s cílem oklamat pozornost diváka Objevování a přemísťování holubů a králíků do toho spadá :-D Obávám se, že i ježci :twisted:
-
-
A vítě, že to je kominická představa - eskamotár tahá z klobouku ježka! :-D kolikrát jste tu pichlavou potforu drželi :-)) a nebo z rukávu proti srsti (tedy bodlinám:-D)
-
-
Kde, jak a v jaké souvislosti se vakuují, když ho nakrájí a hodí do igelitu?
-
-
No já vlastně ani nevím, jestli Jiní lidi jedí...a nebo ne? Nebo je jedí nemrtví? Nebo je jen roztrhají a nechají být?
-
Můžete mi vysvětlit nějak rozumně, proč vuřty nebalijou do sádlopapíru, ale nejlépe do igelitu?! Já to pak musím všechno doma přebalovat, aby to nezasmrádlo do druhého dne! V sádlopapíru to vydrží i týden. Jediné, co mne napadá, že to je schválně, a…
-
V Morii museli chodit na Baník - jinak se ani Morijský klub nemohl jmenovat! Bratia vysvětlí :-D
-
Ale bez potomstva :-)) Navíc si pamatuje - ne Krisa a Křečík, ale Krisa a Sova je správně :-D
-
Máte recht - taky by mne ten Šmajdalfův trik se špičatým kloboukem zajímal :-)) A já bych šla klidně i do Morie na Baník :-))
-
@Thorar To je velmi dobrý nápad - zapíšu si :-))
-
Čeština i Slovenčina jsou krásné vyjadřovací jazyky plné drobných nuancí a odstínů. Proč zahazovat své bohaté květnaté jazyky za tu hatmatilku čajosrků? Protože seděli u klávesnice dřív? Brane, hovoříš mi z duše :-* Jsem slovanka jsem - mám ráda svo…
-
@MissUtahraptor Pár pařmenů se skrývá pod "tentononc s pěknou básničkou uvnitř" :-D
-
Vážení a milí pisatelé. Po dlouhé úvaze a s Krisí poznámkou, že objektivní býti nelze, jsem usoudila, že se bez bezvýznamného hlasování Černé Alison obejdete :-) Všem jsme vám řekla, co se mi na povídkách líbí a co by šlo možná vylepšit, ale je to j…
-
@flanker.27 Ten mne napadl taky :-)) @Tom Ale mohu ti zařídit, aby to měl bezpečné a prima za katrem :-)
-
@Tom Ber tu nejvyšší zvěř :-)
-
Dreamer u jedné povídky uvedla 2 autory "buď a nebo" a jeden z nich je správně. Řekla jsme si, že bude spravedlivé, když jí uznám půl bodu :-) (Ne Tyrion se psaní neúčastnil :-)) )