Sethi
O uživateli
- Přezdívka
- Sethi
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Pro mě je 'biblí' Dotriceho výslovnost jmen. A jsem zarytým fandou jeho výslovnosti Petyra ([Patájr]), i když je to i podle Martina prostě [Pítr] a Lee se k tomu vrací.
-
To je přesně ten způsob, kterému bych se ráda vyhnula =)
-
Najdi způsob a jsou tvoje. To už jsem taky naslibovala tolika lidem... =)
-
Už roky se snažím vymyslet způsob, jak udat tak deset čísel ze své výšky. 175cm by teoreticky nemělo být tak strašné, přesto mám neustále nepříjemný pocit žirafího vyčnívání.
-
Tak mně se líbil i Wolverine, moji požadovanou kvótu přitažlivých charakterů naplňoval dostatečně =)
-
Já mám celou tu sadu k Avengers moc ráda, jsou to takové bonbónky pro oko. Thora z nich hodnotím jako nejslabšího, ale i tak mě bavil.
-
'Jorah' v příští epizodě Downton Abbey... juch...
-
Opera doplňky nevede (alespoň v mém podání), takže nemyslím.
-
Mně tento víkend startuje druhá série Downton Abbey, na kterou se moc těším, a My Little Pony, které mě hrozně baví (to jako fakt). Také si v sobě pěstuji určitou naději, že by mohlo pokračovat Wakfu, francouzský animák.
-
Těžko říct, mám pocit, že mi to dělalo vždycky, nijak mě to ale nerozčilovalo. Až když se to začalo řešit tady, tak jsem si tedy taky hodila kusem zeleniny, no =)
-
U mě to zase mrzlo... tak já nevím. Očividně se jedná o nějaký kyvadlový efekt se ZoiDem =)
-
Moc jsem toho neodsledovala ale přijde mi, že české detektivky, ty nové, si v tématech troufnou jít do míst, kam CSI nevkročí ani s plným týmem. Ty samotné případy jsou mnohem lidštější, uvěřitelnější, stejně tak postavy v nich. Jasně, vizuálně v so…
-
To byl první pokus, protáhla se mi práce na diplomce. A vůbec. Okolnosti nikoho nezajímají, hlavně že to mám =)
-
Něco na ten způsob, ano. Magistr Biochemio.
-
Bych se chtěla jen tak tiše pochlubit, včera jsem úspěšně složila magisterské státnice.
-
Vzhledem k tomu, že si v textu dost hraje i s tím, že je drak zároveň mince a zároveň jako drak, případně Targaryen, tak by překlad i u mincí dával smysl, jinak se všechny ty hříčky ztratí.
-
Situaci potvrzuji i třetím restartem. Dál to kontrolovat nebudu =)
-
Další čerstvé zapnutí a v pohodě.
-
Teď po čerstvém restartu počítače super, nic se neseklo.
-
Tak stále. Přihlášená načtu titulní stránku, prohlížeč zmrzne, počítač zmrzne, to celé asi na půl minuty. Pak zase dobré.
-
Tak ono se pořád jedná o vymrznutí celého počítače, i když mi ta chvilka (řekněme desítky vteřin) žíly netrhá, tak pokud chceš být puntičkář, za normální bych to bych to (ten efekt) úplně nepovažovala =)
-
Já jsem v podstatě přihlášená pořád, při prvním načtení mi to stále občas vymrzá. Bohužel teď nemám čas ani manu moc hledat podrobnosti, až budu mít klid, podívám se blíž na podmínky atp.
-
Mě u Šifry deptalo, že hádanky, které já jsem řešila okamžitě, hrdinové louskali celé kapitoly. Nicméně jako čtení mě to bavilo. Vědu na Zeměploše mám ráda, diskutovaná témata popisují pěkně a docela mi pomohla srovnat si některé věci ze školy do s…
-
Čistě z praktického hlediska, řekla bych, že mu velký zlý skřet nese víc.
-
Tak v podstatě ano, člověk nemusel být velký génius, aby chápal, že se na Targaryeny řítí docela bouře. Odklidit dítě bylo dávalo smysl. Kdyby se něco stalo, bude v bezpečí - pokud ne, better safe than sorry, zase by si ho vzali nazpět.
-
Mně to objevení Aegona tak neuvěřitelné nepřišlo. Nemusela to být nezbytně výměna "můžeme tady zachránit tvého syna, ty a holka ale umřete" - mohla to být prostě prevence, mužský dědic byl přece důležitý, bylo nezbytné ho chránit. A i kdyby dostala …
-
Já musím říct, že mi tak nějak unikají ty Deux Ex Machiny, které tady byly ve spojitosti s DwD tak bohatě skloňovány (vtipné je, že jsem se teď ne zcela úspěšně snažila najít nějaký konkrétnější příklad, asi jsem už paranoidní). Jak jsem se to učila…
-
Všichni umrznou. Kromě těch, které sežerou draci. Nakonec umrznou i draci. V závěrečné scéně Dream of Spring zahřeje poslední umírající drak svým posledním dechem zem a na ní vyraší sněženka. Vidíte. Není to tak těžké. =)
-
-